Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

PerfectO: 28.01.2023 17:26 j3s0n
Спасибо за совет, но забыл написать самое главное - при отключении света буду подключать новый роутер через Універсальний PD і QC тригер 9, 12, 15, 20 Вольт к павербанку Baseus 20000 mAh PPIMDA, который выдает "Струм, А: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A". а модель hap ac2 на 12 В не работает, судя по отзывам. поэтому дополню свой вопрос - перехожу на нового провайдера с пакетом до 1 Гбит/сек UA и до 500 Мбит/сек зарубежный сегмент. сейчас использую маршрутизатор MikroTik RB951G-2HnD с 2.4 GHz. посоветуйте, пожалуйста, какой выбрать двухдиапазонный роутер (мой смартфон поддерживает WLAN 2.4G/WLAN 5.1G/WLAN 5.8G, WLAN Display, 802.11a/b/g/n/ac), чтобы использовать тарифный план на максимум, был хороший сигнал WiFI для трехкомнатной квартиры, за адекватные деньги и была возможность запитать такой роутер от павербанка 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A. предварительно бюджет до 2к грн. за новый или б/у. или еще дешевле, если такой есть. возможно встречали подходящие предложения на ОЛХ или тут на форуме в разделе "Продам"?

Сделал фильтр на Хотлайн с питанием 9 В. может что-то из этого списка рассмотреть?
При підклченні до Bluetti в USB мій Archer Ax10 спожива більшість часу меньше 12Вт (по паспорту 12В 1А) через кабель-перетворювач. 2 кімнати покрива аж бігом, декілька сторінок тому показував заміри. На хотлайні дешевше 2к можна знайти. Але це звісно треба теступа покриття саме у вас і якщо вам не потрібні якісь доп функцій окрім норм Wi-Fi 5 гц.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Для справки. Мій немолодий повербанк Сяомі 10 000 мАг живить простенький роутер Netis + ONU близько 6-8 годин. Роутер без наворотів, але покривае хату в селі 120 кв без проблем взагалі. Також має usb і навіть єлементарне налаштування fail over через 4G модем.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А хто підкаже, де можна купити кабель підключити таку антену до роутера у якого SMA входи https://mikrotik.ua/ru/product/mikrotik ... -lte-5d-sq ?
Так розумію треба sma-sma?
Яку довжину максимально безпечно можна брати?

Відправлено через 21 хвилину 29 секунд:
Ray2000gt: 28.01.2023 19:59https://www.oracle.com/cloud/free/
Реєструєтесь і отримуєте безкоштовний інстанс.
Цікава штука Error processing transaction, кілька разів намагався...
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
та я бачив, але ж там тільки метр чи довше не можна підключати? Я просто думав метри 3 хоча б узяти.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

j3s0n
Можна звісно. Але кожен метр кабеля це мінімум 1дБ/м затухання сигналу. 3 метри в перерахунку на рази відповідно вдвічі. І це оптимістичний прогноз.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
не знав, дякую, тоді треба брати фірмовий і не морочити голову
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

j3s0n
Краще всього брати антену з вбудованим радіотрактом де все вже максимально близько, а далі інет езернетом проводити куди треба
Типу такої
https://mikrotik.com/product/sxt_lte6_kit
або якщо по багатому такої
https://mikrotik.com/product/atl18
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
та вже антена така є, тому і питаю, треба до роутера під'єднати у селі, судячи з відгуків точно буде краще ніж роутерна.
Mad Dog
Member

Повідомлення

j3s0n: 28.01.2023 16:51
Спершу ви писали, що налаштувань швидких нема, тепер згодні, що є
Цитату де я таке писав?
на цьому форумі ніхто нічого не може сказати, щоб не збрехати або не перейти на особистості? :down:
j3s0n: 28.01.2023 16:51 Або давайте так - я хочу...
А чого ти не хочешь торент клієнт, медіасервер (DLNA) чи навіть принтсервер? :gigi:
те що у Мікротіків просто велечезні можливості у порівнянні із домашніми мильницями ніхто і не спорить. Але при цьому там нема функціоналу і простоти цих мильниць.

Отправлено спустя 1 час 56 минут 6 секунд:
PerfectO: 28.01.2023 17:26 чтобы использовать тарифный план на максимум, был хороший сигнал WiFI для трехкомнатной квартиры, за адекватные деньги и была возможность запитать такой роутер от павербанка 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A. предварительно бюджет до 2к грн.
Xiaomi AX6S з китаю (або його аналог тут AX3200, треба буде перешивати щоб збільшити силу сигналу)
Але на тому смартфоні ти гігабіт все одно не отримаєш. Щоб використовувати тарифний план на максимум тобі треба клієнт з ВіФі6. Ну і "хороший сигнал" то у всіх по різному, комусь щоб ютуб тягнув, а хтось хоче гігабіт у будь який точці квартири.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щодо живлення роутеру під час відключень світла. Норм відео про потрібну напругу - https://www.youtube.com/watch?v=z7jDjrWjiqc
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

А шо там з напругою? Подивитись рідний БЖ і накрутити необхідну на перетворювачі. Я від однієї платки заживив одразу роутер і ONU. Думав чи потягне, але вона навіть не тепла.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender911
а чим же живити наприклад мікрот rb5009?

Код: Виділити все

DC jack input Voltage	24-57 V або PoE in input Voltage	24-57 V
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

j3s0n
Зарядною станцією.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus
так і роблю)
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 29.01.2023 23:19 А шо там з напругою? Подивитись рідний БЖ і накрутити необхідну на перетворювачі. Я від однієї платки заживив одразу роутер і ONU. Думав чи потягне, але вона навіть не тепла.
Суть відео як раз в тому, що зазвичай на БП роутера параметри з запасом і буде працювати навіть коли меньше напруга. Людина на двох роутерам перевіряла різні значення напруги. А те що можно собі щось спають, то звісно, ну або купили за 100 грн кабель.

Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
j3s0n
Якщо ви таке для домашніх потреб вирішили використовувати, то точно розберетесь як живить його)
Mad Dog
Member

Повідомлення

Bender911: 30.01.2023 00:22 Людина на двох роутерам перевіряла різні значення напруги.
Без навантаження. хай хаби торрентом качнув по вафлі під час цього тесту.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog
Якщо заміряєте такий сценарій, з радістю подивлюсь на результат.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Bender911: 30.01.2023 12:41 Mad Dog
Якщо заміряєте такий сценарій, з радістю подивлюсь на результат.
Заміряв на своєму Ксяомі ах5400. В простої він споживає десь 8-9 вт. штук 5 клієнтів підключено, але трафіку мінімально.
Якщо запустити спідтест на ноуті виростає споживання десь до 12вт
торент на ноуті + спідтест на телефоні, споживає біля 15.
просто увімкнув комп підключений шнурком +1 вт.
комп із торентом дає +2 вт.
Потім додав до цього всього ноут що працює на 2,4, і споживання перевалило за 20Вт.
Якщо додати ще провідних та бездротових клієнтів то, думаю, можна вийти на максимальні показники рідного блоку живлення (12в 2а).

Далеко не кожен павербанк із швидкою зарядкою видасть стільки, вже не кажучи про 5в.

ЗІ: всі заміри робив на розетці 220в, якщо напряму взяти 12в то цифри будуть трохи меншими.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А хто може підказати який 4G роутер купити?
Або флешкою в мікрот і щоб антену підключити до нього, або окремим девайсом, щоб від павербанка заживити і все.
Відповісти