Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Забавно что есть люди которые думаю что с продаж в украине россия что-то зарабатывает и им вообще отходят какие-то отчисления от продукций которую они даже не производят. И так как в россию не возможно сделать денежный перевод - деньги наверное еще в гривне наличкой вывозят :lol:

Отправлено спустя 8 минут 39 секунд:
С чего россия зарабатывает на кинетиках если элементная база и сборка китай и по интеллектуальная собственность тоже китай ?
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

bes: 27.01.2023 00:20С чего россия зарабатывает на кинетиках если элементная база и сборка китай и по интеллектуальная собственность тоже китай ?
Ой, блин, если сейчас вдруг резко наступит прозрение, что ни с чего не зарабатывают, начнут поднимать старые слухи, что какие-то там данные куда-то там отправляются прямиком товарищу майору.
А когда выяснится, что это уже давно опровергнуто - придерутся к орфографии.
Ну и вишенка на торте: "а чому свинособачою?".
Мы научим тебя любить родину, сынок!
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

WaRMacTep: 26.01.2023 22:54
kolesnukm: 26.01.2023 22:24 БесценноДякую, цікавило чи можна декілька мереж створювати і як асистент працює
одно дело когда не знаеш что, а другое когда денег на него нет, если не знаеш покупаеш инженера он тебе сделает какой скажеш, ну а если в деньгах стеснен тут уже спрашивать
який інженер і що має робити?))
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

kolesnukm: 27.01.2023 00:48
WaRMacTep: 26.01.2023 22:54

одно дело когда не знаеш что, а другое когда денег на него нет, если не знаеш покупаеш инженера он тебе сделает какой скажеш, ну а если в деньгах стеснен тут уже спрашивать
який інженер і що має робити?))
як що розроблювати роутери які захоче заказник
di2di
Member
Аватар користувача
Звідки: DNK

Повідомлення

kolesnukm: 27.01.2023 00:48
WaRMacTep: 26.01.2023 22:54

одно дело когда не знаеш что, а другое когда денег на него нет, если не знаеш покупаеш инженера он тебе сделает какой скажеш, ну а если в деньгах стеснен тут уже спрашивать
який інженер і що має робити?))
открыть каталог - тыцнуть галочки и отсортировать по цене...
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

так нічого розроблювати не потрібно, є вже готова меш система від гугла де точка навіть має мікрофон і динамік і їх асистент, вот і цікавить як воно працює в наших реаліях, не з ютуб тестів а реального використання
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80
Noveon
проїхали, всі патріоти, але щось тільки і тікають. Гарного вечора!

Відправлено через 4 хвилини 10 секунд:
bes: 27.01.2023 00:20в россию не возможно сделать денежный перевод
Якби це було так, то у них вже був би коллапс, але його нема.
У нас продають косметику та книги з рашки виробництва літа 2022 року, це те що моя сестра у Єві побачила і у книжкових магазинах.
Ще раз для особливих - в Україні, де війна вже рік продають товари з рашки випущені з виробництва через пів року як вже війна йшла!

А тепер думаємо як працює логістика і розуміємо, що Іван своє отримав і ти кожною покупкою "допомагаєш" армії, але є нюанс...
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

j3s0n: 27.01.2023 01:28
У нас продають косметику та книги з рашки виробництва літа 2022 року, це те що моя сестра у Єві побачила і у книжкових магазинах.
И причем тут роутеры ? Они производятся в россии ? Или это один из тех примеров лишь бы что то ляпнуть ?

Отправлено спустя 2 минуты 27 секунд:
j3s0n: 27.01.2023 01:28 Якби це було так, то у них вже був би коллапс, але його немаэ
Какой коллапс ? Это тот что ждут с 14 года ?

Отправлено спустя 3 минуты 31 секунду:
j3s0n: 27.01.2023 01:28 А тепер думаємо як працює логістика і розуміємо
ну отлично сравнивать на своем уровню работу по логистики международной компанией которые открывают свой представительство с уровнем местного барыжного магазина которые закупает книги и косметику в одном месте где у него все схвачено - это примерно уровень логистика одного уровня .

Отправлено спустя 4 минуты 28 секунд:
j3s0n: 27.01.2023 01:28 і ти кожною покупкою "допомагаєш" армії, але є нюанс...
нюанс есть только в том что такие как ты вообще не отстреливают о том что они говорят. При продаже техники кеенетик в Украине зарабатывает только украинский офис который платит налоги в Украине и зарплаты своим сотрудникам в Украине. Причем тут россия которая не участвует не в производственной и не в логистической цепочки непонятно.

Отправлено спустя 4 минуты :
я так понимаю что не стоит покупать роутеры keenetic из за того что в еве продается книги и русская косметика :up:
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

j3s0n
Да я не против микротика, но :gigi: у соседа hAP ac3 висит прямо у входной двери в квартиру, хата двушка, так вот когда мы пьем коньяк у него на кухне, вайфай в 5Ггц одно два деления, атам всего-то одна тонкая стена, и одна толстая, при этом хоть одно деление, но мой телефон видит мою домашнюю сеть в 5Ггц, а на 2.4 даже инет есть. И Саоми 3G я бы не сказал что мощный по вафле роутер, но как то добивает из соседней квартиры до коньяка))
спойлер
Зображення
Mad Dog
Member

Повідомлення

bes: 27.01.2023 01:52 При продаже техники кеенетик в Украине зарабатывает только украинский офис который платит налоги в Украине и зарплаты своим сотрудникам в Украине.
А при продажі техніки Ксяомі заробляє тільки український офіс... і пофіг що він ніякого відношення до китайців не має, і вони навіть судяться за використання бренду. :lol:
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Mad Dog: 27.01.2023 10:36
bes: 27.01.2023 01:52 При продаже техники кеенетик в Украине зарабатывает только украинский офис который платит налоги в Украине и зарплаты своим сотрудникам в Украине.
А при продажі техніки Ксяомі заробляє тільки український офіс... і пофіг що він ніякого відношення до китайців не має, і вони навіть судяться за використання бренду. :lol:
потому что это украина это не мир с розовыми пони, тут можно зарегистрировать бренд без правообладателя и на ровном месте стричь на этом деньги
Mad Dog
Member

Повідомлення

j3s0n: 26.01.2023 19:53 Я не знаю чого ви так про мікротік пишите, вони вже давно мають дуже зручне і автоматичне налаштування.
А ну розкажи як наприклад налаштувати фтп, з доступом з Інтернет? Не треба буде десь увімкнути сервіс, в іншому місці налаштувати фаервол, подім десь ще налаштувати групу юзерів та самих юзерів? :gigi:
Може вже пофіксили, але раніше не можна було вказати корневу папку та треба було обов'язково давати права на запис... Дав сусіду доступ до фільмів, а він тобі повидаляв конфіри/бекапи ))
Поті може бути от такий бонус від провайдера:
спойлер
Зображення
порівняйте перші два пункти.

Я не проти мікротіків вони для певних задач просто маст хев. У нас багато малих провайдерів їх як ядро використовують. Але через їх специфику пхати їх у кожну квартиру не правильно...
j3s0n: 26.01.2023 19:53 До речі, мікротік пішов з підарашки
Але ж їхнє залізяччя там продаються. А тут деякі розумники кажуть, що якщо там продається то не можна купляти.

Взагалі треба бути дебілом, щоб поставити знак тотожності між виготовленням/розробкою чогось у парашці та продажею чогось у парашці. :facepalm:

Отправлено спустя 4 минуты 4 секунды:
bes: 27.01.2023 11:23
Mad Dog: 27.01.2023 10:36
А при продажі техніки Ксяомі заробляє тільки український офіс... і пофіг що він ніякого відношення до китайців не має, і вони навіть судяться за використання бренду. :lol:
потому что это украина это не мир с розовыми пони, тут можно зарегистрировать бренд без правообладателя и на ровном месте стричь на этом деньги
Але мова не про це. При продажі кожного продукту стрижуть гроші всі хто задієні у ланцюзі, від розробників цього продукту до кур'єра пошти що тобі його доставив.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Mad Dog: 27.01.2023 11:29
Але мова не про це.
я вообще без понятия о чем ты пишешь. Я говорю о том что есть главный офис и региональное представительство которое занимается логистикой и зарабатывает деньги с конкретного рынка . Ты приводишь пример что ксяоми не ксяоми так как кто то зарегистрировал домен ua который вообще нельзя зарегистрировать без права на торговую марку. Другой пишет что вообше все очевидно так как в ЕВЕ продаются российский книга и косметика.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanya555
Так я саме тому вайфай від unifi і узяв, мікротік класний тільки як маршрутізатор, а не комбайн.

Відправлено через 4 хвилини 1 секунду:
Mad Dog
FTP на якийсь сервак у мережі?
Відкрив порт наприклад 7654, зробив форвард порта зовнішнього на 20 внутрішній (фтп ж 20?), все. В ідеалі ще можна через WireGuard активувати, щоб тільки так був доступний порт або ще є крута штука port knocking. Почитайте.
Все що я сказав робиться в одному меню, якщо ftp до роутера, то так ще в одному місці треба ввімкнути сервіс, але я їм так і не користувався.
Бесценно
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

kolesnukm
Гостьова мережа є, а от за асистент не скажу, бо ті що в мене були без асистента(але робить на англійській точно)
Mad Dog
Member

Повідомлення

j3s0n: 27.01.2023 12:35 FTP на якийсь сервак у мережі?
Ні, щоб з флешечки/диска увімкненого по usb сусіду фільм скинуть )
Ну і одного відкритого порта для ФТП замало. І це вже рівень явно не домохозякий.
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Mad Dog: 27.01.2023 10:36А при продажі техніки Ксяомі заробляє тільки український офіс... і пофіг що він ніякого відношення до китайців не має
ааа, ну так бы сразу и сказал, что разрабатывается и изготавливаются НЕ в китае, а в Украине
и веб-морда с иероглифами никакого отношения к китаю не имеет, а чисто украинская разработка
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog
я таким збоченням не займаюсь, у мене сервак і я шарю через домен,а давати тупо пряме посилання на свій айпі це якось тупо.
Я ж кажу є wireguard, підключаюсь - я наче у мережі і маю доступ до всього по самбі, зразу поставив собі на всі девайси, дуже зручно.
Mad Dog
Member

Повідомлення

j3s0n: 28.01.2023 00:23 я таким збоченням не займаюсь, у мене сервак і я шарю через домен,а давати тупо пряме посилання на свій айпі це якось тупо.
Я ж кажу є wireguard, підключаюсь - я наче у мережі і маю доступ до всього по самбі, зразу поставив собі на всі девайси, дуже зручно.
Нахіба сусіду твої впн, домени та самби? Він хоче глянути один файл твого хоумвідео, а не мати доступ до твоєї домашньої мережі з доступом до телевізорів, кондиціонерів і всього іншого розумного.
І питання взагалі не стоїть у виборі технологій чи ще чогось.
Я не знаю чого ви так про мікротік пишите, вони вже давно мають дуже зручне і автоматичне налаштування.
Питання у тому, що оце твердження неправдиве.
Так, вони зробили quick set де можна швидко задати де брати айпішку роутеру та назву/пароль вафлі (але навіть цей інтерфейс родом з 90х я б не назвав зручним). Все інше в налаштуваннях для домогосподарок просто морок.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog: 28.01.2023 11:11Все інше в налаштуваннях для домогосподарок просто морок.
Будь ласка список всього іншго що взагалі може знадобитись домогосподаркам за межами квіксету.
Ви всі так кажете наче якщо тицалка є, то її обов'язково треба тицнути, інакше ломка.
Відповісти