Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80
Так, переобжати його буде мабуть цікаво, про це я і раніше казав. Там навіть конектори не такі.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Varzek
Поэтому, это в принципе, готовый продукт без права на особый ремонт, если что... Это не кусок дешевого Cat. 5E кабеля. :)
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

mumu
Таку потужність не передають через ПоЕ.
Тільки прокладка АС, а на місці розподілу - БП+ПоЕ інжектор на 8 портів. - чи світч ПоЕ, якщо є 200-300у.е. у бюджеті
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 03.12.2022 12:58 Это не кусок дешевого Cat. 5E кабеля. :)
Але це не точно ))
Виконує він ті самі функції, у обладнання що працює з cat8 його ніколи підключати не будуть, і навіть тестер, що покаже що цей патчкорд може працювати у сильно розширеному частотному діапазоні він теж не побачить. Китайці і те що не озброєним оком видно підроблюють... а тут чорний ящик.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog: 03.12.2022 14:27 Але це не точно ))
Виконує він ті самі функції, у обладнання що працює з cat8 його ніколи підключати не будуть, і навіть тестер, що покаже що цей патчкорд може працювати у сильно розширеному частотному діапазоні він теж не побачить. Китайці і те що не озброєним оком видно підроблюють... а тут чорний ящик.
Назовіть мені хоча б одного конкурента для Ugreen по якості аксесуарів. Одескабель?
Так у людей в квартирах в основному дешева кручена пара біметал.
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

Varzek
Molex та Corning підійде? Твій Ugreen, м'яко кажучи, буде *імном. :shuffle:
А конектори від Amphenol, втопчуть ще глибше.

А біметал то від того, що піпл таке купляє - йому б подешевше.

Mad Dog
Все вірно пише. :beer:
Mad Dog
Member

Повідомлення

Varzek: 03.12.2022 14:36 Назовіть мені хоча б одного конкурента для Ugreen по якості аксесуарів. Одескабель?
:gigi: От в цьому і вся проблема. Патчкорд це інструмент який повинен виконувати свої функції... але ти придбав модний аксесуар з написом cat.8 :lol:
От яку реальну функцію зараз виконує твій аксесуар, яку не може виконати продукція Одесакабель? Ганяти понти перед друзями, що нічого не розуміють в мережах?
Одескабель має своє виробництво, має сертифіковану продукцію, безліч мереж у нас в країні побудовано на їх продукції і по деяким мережам замовнику надано звіт з гарними графіками по кожному кабелю...
Що має Ugreen? не знаю... мені здається що вони ці кабеля навіть не роблять... це ж не їх профіль. Так, вони себе непогано зарекомендували у виробництві зарядних пристроїв. Але до чого тут вита пара? ))
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Mad Dog
Вставлю свои 5 коп. - я узнал про продукцию Ugreen благодаря Технозону, он эту фирму рекламировал как хорошего производителя зарядных устройств и HDMI кабелей. Почему обратил внимание на фирму (так бы не обращал) - из-за неудачного опыта передачи изображения с приставки Ugoos X3 Pro на телевизор Samsung 50TU7090 (изображение могло мигать рандомно один раз на полсекунды несколько раз в течение дня) - полазил по форумам, а там - виноват кабель, однозначно (даже понятие есть мигающих кабелей). В общем, начал покупать кабеля разных фирм, недешевых фирм - ничего не менялось, только деньги потратил - в конце-концов, одним прекрасным днём вышла неожиданно обнова на телевизор, через год (сама поставилась, незаметно) - и мигания прекратились. :) А я перебирал кабеля, блин... :gigi: Следующий опыт с HDMI и глюком - лампочка VGA Led и материнка Asus - тоже начал перебирать кабеля. :) Это я к чему, у человека появляется только пунктик с кабелями когда есть какая-то проблема и обычно она на стороне оборудования, а не на стороне кабеля, если кабель, конечно, не совсем того. Вот при этих обстоятельствах, я обратил внимание на Ugreen, хотя его и не покупал никогда из-за цены, а в кабелях - цена и вид - не показатель качества, как я понял, судя по отзывам - может на супер дорогущем не работать, а на дешёвом заработать - это я про HDMI. А за витую пару - честно, вообще никогда не задумывался, может из-за того, что нет дома 10-100Гбитных сетей... А для обычных сетей хватает любой нормальной витой пары, главное чтоб была 8-ми жильная.
P.S. Ну купил человек этот кабель - считайте это его блажью, хотелкой. Смог и купил и доволен. А что в нашем деле главное - моральное удовлетворение от покупки. :)
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

BigTypoon: 03.12.2022 13:55Таку потужність не передають через ПоЕ.
старлінк передає. v1 взагалі чуть не 300Вт передавав, v2 до 140-160 може тягнути коли топить сніг
але їхній кабель від частого зкручування і низької температури через деякий час виходить з ладу, платити 100 баксів за 24м кабеля якось не тойво :gigi:
та й пропрієтарні конектори у них неудачні, то не пропаяні, то просто браковані, вигорають і розпадаються, багато хто переробляє на rg45
от і я задумався, поки знайшов Кабель КППЭ-ВП (100) 4*2*0,51+2*0,75 мм2 (FTP-cat.5Е)
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog
Першу функцію, яку він виконав - задовольнив мою цікавість. Тобто мені потрібно було декілька патчкордів і я міг купити звичайні у місцевому магазині.
Але так як я трохи гік - мені цікаві такі речі, як cat8, який в домашніх умовах не потрібний.
Другу функцію, яку він виконав - це за його основним призначенням :)

А зі словом аксесуар у тебе якісь забобони. Аксесуар ≠ тупо модний. Він виконує певні функції. Приклад - захисне скло.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Varzek
Питання не в тобі, а втому, що ніхто не знає якої категорії насправді той кабель. Ти віриш тому, що написано на стіні на АліЕкспрес, я не дуже. У мене вже ціла колекція кабелів по яким я виграв суперечку(не відповідали вказаним характеристикам) і по ним мені повернули гроші. ))

Без якихсь тестів суперечка не має сенсу... Хай цей кабель тебе тільки радує :beer:
Uzh30
Member

Повідомлення

Вітаю, панство!
З’явилась потреба збільшити площу покриття wifi і хочеться познайомитись з девайсами марки Ruckus(звичайно бу eBay). В неті дуже мало порівняльної інформації не від маркетингових реклам щодо wifi цього бренду. Планую замовити R510 для початку(5Ghz, wave2, beamflex+). Можливо хтось вже використовую і може поділитись своїм досвідом(зона покриття, стабільність), буду вдячний. Слава ЗСУ!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Uzh30
Рукус не збільшить площу покриття відносно інших точок доступу, принаймні відчутно. Він збільшить надійність і стабільність роботи мережі там де інші не впорались: перешкоди, складне приміщення з дзеркалами і склом на пів стіни, велике навантаження - точка ніколи не бутається в самий непідходящий час як більшість роутерів геймінг едішн хоч скільки б клієнтів з udp пакетами в неї одночасно не довбились і т.п.
Використовую вдома роками. Враження виключно позитивні. Лише з появою цих точок я повністю відмовився від проводів за непотрібністю.
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

mumu
Старлінк використовує своє рішення - воно не стандартизоване. Це рішення пропрієтарне як ти вірно відмітив.
Тут необхідно читати та розбиратись, який кабель вони використовують, та брати аналогічний по характеристикам: переріз жил, екранування пар, зовнішній захист.
Uzh30
Member

Повідомлення

Scoffer
Можливо ви або хтось інший підкаже де знайти рекомендовані ціни на ruckus тд? Наприклад R550 або R650, ціни з такою різницею в гуглі що не знаю де істина. :beer:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Uzh30
Я так понял, что Ruckus в основном покупают б/у и на OLX здесь на форуме, новьё никто в здравом уме не покупает.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Uzh30: 07.12.2022 14:45 Scoffer
Можливо ви або хтось інший підкаже де знайти рекомендовані ціни на ruckus тд? Наприклад R550 або R650, ціни з такою різницею в гуглі що не знаю де істина. :beer:
В мене старіша модель, купував пару років тому на OLX.
Avenger80: 07.12.2022 15:15 Uzh30
Я так понял, что Ruckus в основном покупают б/у и на OLX здесь на форуме, новьё никто в здравом уме не покупает.
Все вірно :beer:
Хіба пан має купу лишніх грошів :gigi:
Uzh30
Member

Повідомлення

Avenger80
Васильович
Для того і шукаю рекомендовані ціни щоб мати від чого відштовхуватись і торгуватись на ebay. :beer:
Noveon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Uzh30: 07.12.2022 15:40і торгуватись на ebay.
Чтобы торговаться на ибее - лучше вообще не знать рекомендованных цен :gigi:
Mad Dog
Member

Повідомлення

Uzh30: 07.12.2022 15:40 Avenger80
Васильович
Для того і шукаю рекомендовані ціни щоб мати від чого відштовхуватись і торгуватись на ebay. :beer:
Думаю можеш орієнтуватись на ціни на Амазоні:
https://prnt.sc/bHTy3nslv0QC

Правда не дуже зрозуміло чим ціни на нові віфі6 точки тобі допоможуть, якщо ти хочеш собі стару точку.
Ну і ВіФі6 в умовах слабкого сигналу працює таки краще ніж ВіФі5. Це я до того, що ти хочеш збільшить площу покриття...
Відповісти