Выбор роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Барбарис: 28.11.2022 04:56 dimus8210, аналогічно.

Olmi, моторесурс генератора обмежений. Дизель живе довше бензинового, а газовий чи комбінований ще довше. Проте для газового бажано окреме місце для безпеки. Ціна такого рішення зараз висока та й розбирають миттєво.
газогенератори вже більше х2 зробили в ціні)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Olmi: 28.11.2022 08:24 якщо він мені дасть час протягнути до більш стабільних часів - цього мені достатньо, на роки експлуатації я не розраховую.
ххах ха ха. не промислові або не дорогі таке не потягнуть :rotate:

Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
tablestikus: 28.11.2022 11:00газогенератори вже більше х2 зробили в ціні
павербанки х5. 18650 нормальних взагалі 0 :D
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur
Хоча я моніторив тільки для будинку на 6 та 10кВт
Olmi
Junior

Повідомлення

Hotspur: 28.11.2022 14:12
Olmi: 28.11.2022 08:24 якщо він мені дасть час протягнути до більш стабільних часів - цього мені достатньо, на роки експлуатації я не розраховую.
ххах ха ха. не промислові або не дорогі таке не потягнуть :rotate:

Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
tablestikus: 28.11.2022 11:00газогенератори вже більше х2 зробили в ціні
павербанки х5. 18650 нормальних взагалі 0 :D
Чому не потягнуть, якщо навіть моторесурс буде 500 годин, то це 10 тижнів, і це за умови що КОЖЕН робочий день мені потрібно його буде використовувати, мені з ним треба прожити до теплих місяців, а що там далі буде подивимось.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Olmi: 28.11.2022 15:49
Hotspur: 28.11.2022 14:12 ххах ха ха. не промислові або не дорогі таке не потягнуть :rotate:

Відправлено через 3 хвилини 22 секунди:
павербанки х5. 18650 нормальних взагалі 0 :D
Чому не потягнуть, якщо навіть моторесурс буде 500 годин, то це 10 тижнів, і це за умови що КОЖЕН робочий день мені потрібно його буде використовувати, мені з ним треба прожити до теплих місяців, а що там далі буде подивимось.
Якщо почитати - то там у більшості до 8 годин нонстоп можна використовувати + післа перших 50 годин і далі кожні 100-200 годин міняти фільтри там масло.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Olmi: 28.11.2022 15:49Чому не потягнуть, якщо навіть моторесурс буде 500 годин, то це 10 тижнів, і це за умови що КОЖЕН робочий день мені потрібно його буде використовувати
тому що я використовував генератори а ви ні. в супер дорогих промислових обмеження 20-22 години на добу. в звичайних 5-8 годин. от і все :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Olmi: 28.11.2022 15:49 мені з ним треба прожити до теплих місяців
от він і не доживе якщо не брати промислові дизельні моделі :rotate:
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MSI-PC User: 28.11.2022 08:16Дома использую неуправляемый коммутатор TP-Link LS1005G, скорость не режет.
Дома использую пассивный соединитель Cat.5e для соединения кабеля провайдера (в слаботочном щитке) с кабелем, который проложен по квартире, скорость не режет. ;)
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 29.11.2022 00:01 Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Olmi: 28.11.2022 15:49 мені з ним треба прожити до теплих місяців
от він і не доживе якщо не брати промислові дизельні моделі :rotate:
ну або газові стаціонарні як ті же generac. 8 квт тому і коштує 8к баксів що він може 24 на 7 працювати.
там мабуть хіба раз в тиждень на заміну масла треба буде ставати.
Tesseract
Member

Повідомлення

Olmi
В такому випадку краще, щоб роутер з терміналом працювали усе ж від павербанка. А генератор вмикати лише на час зарядки павербанків і акумуляції холоду в холодильнику (до речі, якщо є місце, киньте туди кілька пляшок з водою - вона добре акумулює теплову енергію).
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Tesseract: 29.11.2022 21:08 А генератор вмикати лише на час зарядки павербанків і акумуляції холоду в холодильнику (до речі, якщо є місце, киньте туди кілька пляшок з водою - вона добре акумулює теплову енергію).
Я так і роблю вже з місяць.
Olmi
Junior

Повідомлення

Hotspur: 29.11.2022 00:01
Olmi: 28.11.2022 15:49Чому не потягнуть, якщо навіть моторесурс буде 500 годин, то це 10 тижнів, і це за умови що КОЖЕН робочий день мені потрібно його буде використовувати
тому що я використовував генератори а ви ні. в супер дорогих промислових обмеження 20-22 години на добу. в звичайних 5-8 годин. от і все :rotate:

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Olmi: 28.11.2022 15:49 мені з ним треба прожити до теплих місяців
от він і не доживе якщо не брати промислові дизельні моделі :rotate:
Не дуже вас зрозумів, я не планую його вмикати більше ніж заявлено в мануалі, ті ж 8 годин це вже майже все скільки потрібно, думаю і цього вистачить, 24 на 7 він працювати не буде, навантаження на 2.5 чи 3 кВт потужності самого генератора буде десь до 700т Вт максимум, скоріш за все і того менше. В обмеження і рекомендації цілком вписується, чи я щось не так прочитав?
Tesseract: 29.11.2022 21:08 Olmi
В такому випадку краще, щоб роутер з терміналом працювали усе ж від павербанка. А генератор вмикати лише на час зарядки павербанків і акумуляції холоду в холодильнику (до речі, якщо є місце, киньте туди кілька пляшок з водою - вона добре акумулює теплову енергію).
Про пляшки дякую за пораду! Якось про це і не подумав.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Olmi: 30.11.2022 09:27 В обмеження і рекомендації цілком вписується, чи я щось не так прочитав?
це все промислові моделі :rotate: . виробники ж не напишуть не купляй бо воно зламається :lol:
Olmi
Junior

Повідомлення

Hotspur: 30.11.2022 11:35
Olmi: 30.11.2022 09:27 В обмеження і рекомендації цілком вписується, чи я щось не так прочитав?
це все промислові моделі :rotate: . виробники ж не напишуть не купляй бо воно зламається :lol:
Я вас не розумію, ви пишете про обмеження 5-8 годин, я стільки і планую його використовувати, ви кажете "це все промислові моделі", у вашому ж пості ви зазначаєте про час для промислових генераторів і побутових.
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

А давайте вы генераторы будете обсуждать в какой-то более подходящей для этого теме
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

NFS-Racer
Более подходящая и развивающаяся тема (актуальная) вот эта: viewtopic.php?f=16&t=263573&p=3478107#p3478107
Mad Dog
Member

Повідомлення

Olmi: 27.11.2022 18:02 Не зовсім вибір роутера, але сподіваюся на допомогу шановного панства, суть питання у тому що стоїть роутер TP-Link TL-WR841N та Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8310M, питання в тому як можно під'єднати їх до "банки" нічого не спаливши, проблема в тому що на роутері БП 9V 0.6A, а на терміналі 12V 500mA (я так розумію що це 0.5A (сорі за тупість)), бачу в продажу "підсилювачі" USB і на 9V і на 12V, але пишуть що там 1А і 0.8А відповідно на виході, чи не забагато це для обладнання, у тому сенсі що не хотілося б нічого спалити :( . Перепрошую якщо не в тій темі відписався.
Для початку береш і тупо без всяких підсилювачів чіпляєш девайси на 5в від банки. У більшості випадків воно вже запрацює...
Якщо не запрацює і банка підтримує швидку зарядку то можна взяти перехідник з тригером, щоб сама банка видавала більшу напругу.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Avenger80: 06.11.2022 22:15 И сколько будет идти - 2 мес.?
У результаті в середньому продукція від Ugreen надходить за 15-17 днів. Патчкорди Cat8 виявилися далеко не такими дубовими, як їх тут описували. Можливо за рахунок обплетення.
І з конекторами жодних проблем немає. Теж писали, що там щось супер туго може входити в роз'єм. Насправді все більш ніж ок.
Якість загалом дуже крута. Замовив у них також DisplayPort кабель, тому що мені 1,5 м того, що йшов у комплекті з монітором, не вистачає.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Varzek
На счёт туго входить в разъем имелось ввиду другое - представь если ты захочешь самостоятельно переобжать твой купленный кабель (наступил на штекер, сломал его и т.д.) - если обрезать его - как ты его переобожмёшь? Обычный патч-корд - раз плюнуть... А этот - это шедевр... :)
На счёт DP - у меня сейчас вообще от монитора к компу HDMI метровый идёт. Маловато, но так получилось. И вроде с одним из них у меня проблем меньше. viewtopic.php?f=3&t=244651&start=20
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

а є якісь посилені кабелі/патчкорди щоб poe 150-160w нормально передавали на 20-40м?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
802.3bt Type 4 по звичайному кабелю 5ї категорії може передати 71 ват. Це максимум на що є стандарти.
Відповісти