Синий экран (BSOD): решение и обсуждение

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
ceNT
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

1. подключаю телефон в роли модема и подключаюсь к интернету


C:\Windows\system32>SFC

Проверка ресурсов Microsoft(R) Windows(R), версия 6.0.
(C) Корпорация Майкрософт. Все права защищены.

Проверка целостности всех защищенных системных файлов и замена
неправильных
версий правильными.

SFC [/SCANNOW] [/VERIFYONLY] [/SCANFILE=<файл>] [/VERIFYFILE=<файл>]
[/OFFWINDIR=<автономная папка Windows> /OFFBOOTDIR=<автономная папка загрузки> [/OFFLOGFILE=<путь к файлу журнала>]]

/SCANNOW Проверка целостности всех защищенных системных файлов и
восстановление, по возможности, проблемных файлов.
/VERIFYONLY Проверка целостности всех защищенных системных файлов.
Восстановление файлов не выполняется.
/SCANFILE Проверка целостности указанного файла и его восстановление при
обнаружении проблем. В параметре <файл> следует указать полный путь.
/VERIFYFILE Проверка целостности файла, полный путь к которому указан
в параметре <файл>. Восстановление файлов не выполняется.
/OFFBOOTDIR Расположение автономного каталога загрузки для автономного восстановления
/OFFWINDIR Расположение автономного каталога Windows для автономного восстановления
/OFFLOGFILE Дополнительное включение ведения журнала с указанием пути к файлу журнала для автономного восстановления.

например:

sfc /SCANNOW
sfc /VERIFYFILE=c:\windows\system32\kernel32.dll
sfc /SCANFILE=d:\windows\system32\kernel32.dll /OFFBOOTDIR=d:\ /OFFWINDIR=d:\windows
sfc /SCANFILE=d:\windows\system32\kernel32.dll /OFFBOOTDIR=d:\ /OFFWINDIR=d:\windows /OFFLOGFILE=c:\log.txt
sfc /VERIFYONLY
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

спойлер
Зображення
Должно проверить систему и выдать вердикт!
ceNT
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

C:\Windows\system32>sfc /scannow

Начато сканирование системы. Этот процесс может занять некоторое время.

Начало стадии проверки при сканировании системы.
Проверка 100% завершена.

Программа защиты ресурсов Windows обнаружила поврежденные файлы и успешно
их восстановила.
Подробные сведения см. в файле CBS.Log, который находится по следующему пути:
windir\Logs\CBS\CBS.log. Например, C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. Подробные сведения
включены в файл журнала, предоставляемый флагом /OFFLOGFILE.
https://dropmefiles.com.ua/ua/delete/6xDyCvkY/3y4xUKe
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

ceNT: 24.07.2022 15:50Программа защиты ресурсов Windows обнаружила поврежденные файлы и успешно
их восстановила.
ну вот... это может быть уже следствием.
ceNT: 24.07.2022 14:48подключаю телефон в роли модема и подключаюсь к интернету
а это причиной! Драйвер может быть кривой!
Попробуйте инет не с телефона.
ceNT
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

спасибо за помощь, но пока нету возможности не с телефона т.к. в зсу)
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

ceNT: 24.07.2022 16:17спасибо за помощь, но пока нету возможности не с телефона т.к. в зсу)
попробуйте обновить\откатить версию драйвера. И берегите себя.
TSMatvey
Member

Повідомлення

Доброго дня. Маю райзен 2600х/b350 pc mate/1050/2х8 tridentZ 3200/860 evo 250(під вінду) /wd blue 1tb/m2 500.
Вирішив замінити термопасту і пропилососити комп. Проц зняв, відяху/оперативу/диски теж знімав. Після збору всього назад ПК не запускається, видах синій екраз без точного коду помилки. В чому може бути роблема? Плашки переставляв, залишав одну - результату 0. Раз завантажився коли від'єднав усі диски окрім 860 із віндою. Я додатково підключив 1тб і все, уже не запускається.
Етап біосу проходить, далі -синька " помилка, перезагрузіться". На етапі біосу знизу показу - підготовка відновлення, далі запускає засоби відновлення, які не спрацьовують.
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

TSMatvey: 18.09.2022 11:20додатково підключив 1тб і все, уже не запускається.
На WD була встановлена колись вінда?
пробували в біосі виставити пріоритет загрузки дисків?
TSMatvey
Member

Повідомлення

Вінди на вд ніколи не було, пріоритет завантаження на 860. Також періодично вибиває повідомлення - "device changed cpu or memory or cmos have been cleared".
Також я був від'єднував порода від передньої панелі і неправильно їх був підключив назад.,може із-за цього теж щось пішло не так.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

TSMatvey
Планки пам'яті стоять в рекомендованих слотах? Передивіться саташні диски на предмет потрапляння під роз'єми пилу, або ще якогось бруду. Та скоріш за все, просто планки пам'яті стоять в "неправильних" слотах. До речі, слоти ОЗП теж можна перевірити на предмет якогось бруду і контакти плашок протерти ластиком.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

TSMatvey
так як ви витягнули память біос скинув настройки, то подивіться що там з параметрами завантаження. більшість всюго проблема там
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

TSMatvey
Батарейку 3v CR2032 замініть на нову, головне щоб на ній було 3v бо зараз очевидно немає. Знову після цього налаштуйте BIOS/UEFI і буде вам щастя.
TSMatvey
Member

Повідомлення

Переставив пам'ять у 2 та 4 слот зліва направо, зкинув біос до заводських, перезагрузив. Але не завантажується. Знову синька. Уже думаю переустанавлювати вінду, бо я уже задовбався. +думаю замінити батарейку на біосі.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

TSMatvey
не поможе, якщо не доходить до відновлення загрузки віндовс, то вінда не причому
TSMatvey
Member

Повідомлення

Змінив батарейку, скинув налаштування біос, відключив хдд, залишив тільки ссд із ос та м2(там ніколи не було вінди, чисто під ігри) але всеодно пропонує відновити систему в синій менюшці
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

TSMatvey
відновлюйте
TSMatvey
Member

Повідомлення

А чим можна відкатити біос на древнішу версію?(B350 PC MATE) бо сама, матепринка не дозволяє. Читав про msi_uefi_flash, але там попереджають, що саме мою серію b350 не можна перепрошивати.
Бо я за пару днів, до того як почистив комп і він перестав запускатись, якраз обновив біос ))
А ще я помітив, що зараз біос не дозволяє змінювати вольтаж озу, а на АВТО стоїть 1.2В.
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

TSMatvey
перепрошийте на ту ж саму, якшо нищу не дає, мб глюкануло
TSMatvey
Member

Повідомлення

Переустановив вінду. Все ніби працює. ХМР профіль тримає, з ігор не викидує. Короче така собі історія. Наступного разу при чистці ПК не буду виймати оперативку)))
Sofeno
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кременчуг

Повідомлення

Добрий день
Пару днiв назад вийшов з гри і все повисло. перезагрузка видавала "попытка восстановления системы", думав криву обнову вінда викачала, то тут же удалив останні обнови і зміни (на синьому екрані). Пару днів норм, потом опять вихожу з гри і повис, все те саме. Грішив на ССД, переставив вінду на другий ссд. Но другий діск поставив, він читаеться, пройшов якісь тести діска, наче норм. Вчора перебив нову вінду, повністю форматнув два диска, поставив основні дрова і блендер для робори, день поробив, вечером знову завис після виходу з гри. Якісь там біди після /sfc найшло і тіпа виправило (файл логів добавив), та все ще знову "попытка" на запусках. Безопасний режим загружається, ССД читається, то я думаю це не в них проблеми. :-/ не знаю. Можна просто переставить вінду, так це знову на день-два і те саме буде?
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

синій екран, коли загружає начало вінди, іногда вилітає з kernel_security_check_failure
Відповісти