Попытка активации вайбера

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ingame
Junior

Повідомлення

В последний несколько недель участились приходить сообщения в Вайбере с текстом: " *Активация Viber*
Сейчас вы получите звонок с кодом активации.
Номер звонящего и есть код активации.
Если вы не запрашивали звонок, проигнорируйте его и сообщите нам здесь: reports. viber . com.........
*Запомните, НИКОГДА и никому не сообщайте код активации!*
Я так понимаю кто-то пытается получить доступ к аккаунту. Поставил двухэтапную проверку по коду. Есть ли ещё какие-то методы борьбы со взломом. У меня может паранойя но все же на скриншоте это официальный чат бот вайбера?
Вкладення
Screenshot_20240823-194452-479.png
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Я бы посоветовал удалить вайбер навсегда, пользуйся другими мессенджерами
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Ще хтось користується цим лайном?
Шок-контент
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та сама фігня, уже рази 3-4 було за 2 тижні, просто не звертаю увагу
А користуємось ним тому що старше покоління ним користується
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це скоріш зловмисники, але я все одно раджу забути Вайбер, бо він зберігає повідомлення тільки локально (не на сервері) і у випадку втрати/переходу на інший тел не завжди зможеш їх відновити. Те саме стосується Сигналу.
Кращий варіант це Телеграм.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

KimRomik
В смысле локально? А как же резервное сохранение в настройках? А так да, Viber стал менее удобный. Но это всё равно как классика, первопроходец среди мессенджеров, многие службы им пользуются.
ROCCAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

У меня то же самое сегодня случилось - уже второй раз кто-то пытается активировать. Держу вайбер для спама с магазинов, но все же...
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Было тоже самое пару недель назад, но в моём случае есть подозрение на конкретного человека.
А так вайбер - моветон, я своё "старшее поколение" на телеграм перевёл давно.

UPD: Само собой, отправлял репорт через форму в этом сообщении.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

KimRomik: 24.08.2024 00:28бо він зберігає повідомлення тільки локально (не на сервері)
в вайбере есть резервное копирование, но его надо настроить. Настройки - учетная запись - резервное копирование.

Тоже получал эту фигню с активацией, просто игнорил. Вайбер сейчас использую из за работы, из личных контактов уже давно все в телеге, в сигнале переписываюсь с одним человеком :gigi:

Відправлено через 3 хвилини 21 секунду:
Телега рулит еще тем, что имея рут доступ на телефоне, можно юзать халявный премиум :gigi:
спойлер
Зображення
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanya555: 24.08.2024 10:09Телега рулит еще тем, что имея рут доступ на телефоне, можно юзать халявный премиум
де про це можна дізнатись більш детальніше?
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

unlnu
Есть модуль для LsPosed, называется (на скрине) :lol: . Хотя если честно, из всего премиума меня интересовало только автоматический перевод чатов
спойлер
Зображення
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

sanya555
Та це ілюзія преміуму, бо преміум - це серверна фіча. Цей хак не надасть ані підвищення швидкості завантаження, ані об'єму хмари, ані купи інших фішок...
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Rucha
Да понятно что серверные фичи работать не будут, но тот же автоматический перевод работает, скорость загрузки не знаю... киньте ссылку что скачать, проверю
Alexsandr
Member

Повідомлення

seraphic: 23.08.2024 21:40 Я бы посоветовал удалить вайбер навсегда, пользуйся другими мессенджерами
Не худший, хотя разработчки конечно положили на него свой болт. не лючерез любые айпишники работает.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Ingame: 23.08.2024 20:11 В последний несколько недель участились приходить сообщения в Вайбере с текстом: " *Активация Viber*
Сейчас вы получите звонок с кодом активации.
Номер звонящего и есть код активации.
Если вы не запрашивали звонок, проигнорируйте его и сообщите нам здесь: reports. viber . com.........
*Запомните, НИКОГДА и никому не сообщайте код активации!*
Я так понимаю кто-то пытается получить доступ к аккаунту. Поставил двухэтапную проверку по коду. Есть ли ещё какие-то методы борьбы со взломом. У меня может паранойя но все же на скриншоте это официальный чат бот вайбера?
така ж фігня була місяць назад. Періодично Активация Viber. Кожен раз відправляв репорт, що то не я.
Поки що все норм.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

KimRomik: 24.08.2024 00:28 Це скоріш зловмисники, але я все одно раджу забути Вайбер, бо він зберігає повідомлення тільки локально (не на сервері) і у випадку втрати/переходу на інший тел не завжди зможеш їх відновити. Те саме стосується Сигналу.
Кращий варіант це Телеграм.
:lol: :lol: :lol:

Єдиний варіант, то Матрікс.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Теж точно така ж ситуація. Раз на кілька днів приходить таке повідомлення від Вайберу. Іноді через два дні, іноді через тиждень. Теж репортив, що це був не я і теж врешті поставив двофакторну перевірку по коду. Ситуація ускладнюється тим, що в мене банк шле через Вайбер коди підтвердження, тож подвійно дуже погано буде, якщо аккаунт вкрадуть. А крім банку також дуже велика кількість сайтів та інтернет магазинів по замовчуванню намагаються слати інформацію саме через Вайбер, а не просто через СМС чи через інші мессенджери.
Нова активація Viber activation

Зараз ви отримаєте дзвінок із кодом активації.

Номер телефону і є кодом активації

Якщо ви не замовляли дзвінок, ви можете проігнорувати його і повідомити про це тут.
https://reports.viber.com/<унікальне_посилання>

Пам'ятайте, НІКОЛИ й нікому не повідомляйте свій код активації!
Але власне ніякого телефонного дзвінка на мій номер при цьому ні разу не було. А таких повідомлень уже 5 штук від Вайбера прийшло.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У мене вайбера небуло, бо це найбільше лайно з усих месенджерів, але доводиться юзати по роботі.

Теж останні кілька тижнів прилітають спроби активації. Кидаю репорти через форму, але нічого це не дає. Іноді по кілька разів на день приходе.

Думаю це ті ж самі кацапи, що зараз телеграми масово уганяють.
Правда вони не враховують різницю у вартості гривень і рублів, тому їм все одно ніхто нічого не скине :laugh:
Відповісти