Пропадает изображение

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ingame
Junior

Повідомлення

Здравствуйте, начались проблемы где то месяц назад. Конфиг i5-6500,1060 3gb, 16 gb оперативки, ssd 2 штуки. Периодически (месяц назад и буквально вчера) в играх пропадает изображение, при этом вентиляторы на видеокарте и процессоре раскручиваются на максимум. Если выключить и несколько минут подождать то нормально включается. Есть мнение что отвал видеочипа? Что скажете, что посоветуете и в случае чего к кому обратится?
Alexsandr
Member

Повідомлення

Лучше всего на время заменить видеокарту если она в подозреваемых. тесты по отдельности CPU и GPU
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ingame: 02.08.2024 10:36 Есть мнение что отвал видеочипа?
Ні, це пальцем в небо, даний симптом може виникати по зовсім різним причинам, в тому числі і софтовим.
Для прикладу, в мене так само вела себе 4070ті нова, допоки в драйвері ФПС не обмежив на 300 (це офіційна порада від гігабайта була, здається).
Тестуйте окремо залізо, можете витягти відяху і посидіти на вбудованій графіці.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

GreenMile: 05.08.2024 10:52
Ingame: 02.08.2024 10:36 Есть мнение что отвал видеочипа?
Ні, це пальцем в небо, даний симптом може виникати по зовсім різним причинам, в тому числі і софтовим.
Для прикладу, в мене так само вела себе 4070ті нова, допоки в драйвері ФПС не обмежив на 300 (це офіційна порада від гігабайта була, здається).
Тестуйте окремо залізо, можете витягти відяху і посидіти на вбудованій графіці.
:lol: а здати дохлу карту і взяти робочу не кращий варіант?
Щось моя 4070 спокійно малює 600 фпс без вильотів драйвера та BSOD
Карта має малювати скільки потрібно, а не не більше 300, на то вона і графічний прискорювач...

PS: а тьфу, там в профілі 4070ti в парі з 13900k, вже не так однозначно все, може у вас і проц з приколом

Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
Ingame: 02.08.2024 10:36 Здравствуйте, начались проблемы где то месяц назад. Конфиг i5-6500,1060 3gb, 16 gb оперативки, ssd 2 штуки. Периодически (месяц назад и буквально вчера) в играх пропадает изображение, при этом вентиляторы на видеокарте и процессоре раскручиваются на максимум. Если выключить и несколько минут подождать то нормально включается. Есть мнение что отвал видеочипа? Что скажете, что посоветуете и в случае чего к кому обратится?
В журнал системи для початку подивіться та перечитайте BSOD'и якщо такі є, BlueScreenView вам в поміч
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Евгений King: 05.08.2024 11:06
GreenMile: 05.08.2024 10:52 Ні, це пальцем в небо, даний симптом може виникати по зовсім різним причинам, в тому числі і софтовим.
Для прикладу, в мене так само вела себе 4070ті нова, допоки в драйвері ФПС не обмежив на 300 (це офіційна порада від гігабайта була, здається).
Тестуйте окремо залізо, можете витягти відяху і посидіти на вбудованій графіці.
:lol: а здати дохлу карту і взяти робочу не кращий варіант?
Щось моя 4070 спокійно малює 600 фпс без вильотів драйвера та BSOD
Карта має малювати скільки потрібно, а не не більше 300, на то вона і графічний прискорювач...

PS: а тьфу, там в профілі 4070ti в парі з 13900k, вже не так однозначно все, може у вас і проц з приколом
О, Ванги підтягуються, вже по фотографії діагноз поставили :facepalm: Проблема була в драйверах нвідії, при запуску іграшок, коли в меню карта видавала овер 1000 ФПС і крашився драйвер таким чином. В самій грі проблем не було, там можна було відпустити і хоч 900 кадрів грати. Зараз уже це пофіксили в дровах.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Евгений King: 05.08.2024 11:06:lol: а здати дохлу карту і взяти робочу не кращий варіант?
А якщо проблема не зникне?

Відправлено через 3 хвилини 33 секунди:
Ingame: 02.08.2024 10:36Что скажете, что посоветуете и в случае чего к кому обратится?
Поставте утіліту для контролю напруг і температур.
Зробіть легкий андервольт відеокарти, якщо досі не робили.
Я би ще поганяв тести пам'яті. Можна і системи в цілому, але без фанатизму.
Відповісти