Проблеми з пк саме в іграх

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
titanushka
Junior

Повідомлення

Всім привіт, в мене несподіванно зявилися проблеми саме з іграми. Пк потужний, 7900х < 4090< ASRock X670E Taichi<64GB Gskill
Загалом все працювало добре, UE5, Blender та інші робочі прог. працюють і зараз досить добре. Нещодавно вірішив пройти DLC Cyberpunk phantom liberrty, але він не працює як треба. ФПС видає дуже низький як для 2к.
Зображення

Перша підозра була на те що гра від піратів та працює яклось через дупу, але ліцензійний Baldurs gate 3 вирішив теж працювати десь на < ніж 80 фпс там де раніше було багато більше 100. із інших ігр є ще тільки лол, але він і на мікрохвильовці 200 фпс видає. Драйвера самі свіжі, із стресстесту, згадав тільки волохатий бублік, який показав що все стабільно, сис особливо не гріється в самій UE5, демо сцени, теж крутить на рівні, як у інших людей з ютубу. Отже проблема саме в іграх. Підскажіть будь ласка в чому може бути справа і що з тим робити.
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Вказана частота кадрів відповідає налаштуванням. У вас включено "Трасcировка лучей/пути" і це все без DLSS+FG.

P.S. Не по темі,зараз також проходжу phantom liberrty, рекомендую досить непоганий ШІ дубляж NeiroVoice Studio v.4.0.
titanushka
Junior

Повідомлення

lordep: 31.07.2024 20:51 Вказана частота кадрів відповідає налаштуванням. У вас включено "Трасcировка лучей/пути" і це все без DLSS+FG.

P.S. Не по темі,зараз також проходжу phantom liberrty, рекомендую досить непоганий ШІ дубляж NeiroVoice Studio v.4.0.
Дякую за відповідь, але я не розумію чому кадри відповідають налаштуванням? Я начебто грав і раніше в кіберпанк на такому налаштуванні. Я дуже рідко граю в ігри і можу помилятись, але в ютубі ті ж кадри люди отримують в 4к натів а в мене наразі 2к монітор. Має буте хоч трохи більше. Окрім кіберпанка, фпс почав падати навіть в ліцензійній BG3

Знову не по темі: В мене начебто стоїть дубляж, а ось моди щось не дуже працюють, скоріш за все бо не ліцензія.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

А судячи зі скріну, гра бачить 32

Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
Ще начебто для райзенів була прога, що зменшувала перекидання навантаження між чіплетами.
titanushka
Junior

Повідомлення

waryag: 31.07.2024 21:42
А судячи зі скріну, гра бачить 32

Відправлено через 2 хвилини 50 секунд:
Ще начебто для райзенів була прога, що зменшувала перекидання навантаження між чіплетами.
Опа, я цього не помітив. Виходить працює одна плашка в однопотоці? Піду подивлюсь що сталося, чому одна плашка вілдетіла. Дуже дякую за відповідь і вашу уважність
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

titanushka
Не страдай хернёй, эта игра неоптимизированный кусок кала, хотя геймплейно вполне годно и интересно, разве что подкачала техническая реализация. У меня такой же комп как у тебя, только проц 7950х, игра в нативном 4к без лучей на ультрах идёт разве что с генерацией кадров, да и то выдаёт 60-75 фпс. Приходится активировать ещё и длсс, чего я в других играх не делаю никогда. Так что забей
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Ну куди ж тут без місцевого ютубера
Відповісти