Згорів модуль ddr5?

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Marmik
Junior

Повідомлення

Вітаю, друзі. Намагався розігнати цю оперативу
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Team T-Force Vulcan Black (FLBD532G6000HC38ADC01)на msi a620 m-e мамці :D Догрався до 6400 при напрузі 1.43в. Наче все було ок, ганяв собі Аіди-Сінебенчі. Аж потім помічаю, що в мене відображає 16 ГБ, а не 32. Ну й почав танцювати з бубном: біос скидав, місцями планки переставляв, пробував запускати по одній планці. Ну і отже: одна з планок відмовляється стартувати, біос її не бачить, коли стоїть сама по собі - система не стартує, горить жовтий і червоний діод на материнці. З іншою планкою все ок, стартує й сама, й у парі з несправною. Дивуюсь тільки невже це норма при 1.43 сдохнути, коли інша працює собі норм.

Всім дякую за думки з цього приводу! :beer:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Вони добряче гріються в розгоні, у мене перегрівалась пам'ять при 1.4в і випадала в помилки, піджав трохи напругу - стало стабільно. І це при тому що її обдуває 120мм карлсон впритул )
Відправляйте на гарантію, тут однозначно у вас пам'ять втомилась, а от чому питання цікаве, може брак, а може плата подає більше ніж пише, може перегрів
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Marmik
пытается разогнать память, вы понимаете что между 6000 и 6400 максимум будет 1-2фпс и то это будет погрешность, оверклокер вы наш. Что вы хотите услышать? планка ваша сгорела. крутит напряжение, а потом регистрируется и кричит помогите :laugh: , еще и огрызается.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

shnok: 15.02.2024 13:41 Marmik
пытается разогнать память, вы понимаете что между 6000 и 6400 максимум будет 1-2фпс и то это будет погрешность, оверклокер вы наш. Что вы хотите услышать? планка ваша сгорела. крутит напряжение, а потом регистрируется и кричит помогите :laugh: , еще и огрызается.
1.43 це відносно безпечна напруга, не меліть на форумі оверів маячню. Скоріш за все у ТС та планка померла б і в XMP, просто прожилаб трохи довше :gigi:
А от поміж 6000 та 6400 різниця нормальна, 7% в пропускній здатності і в затримці, для когось це може бути важливо
Та й взагалі, чому б не ролзігнати 6400, он люди 7200 женуть як повезе, ви їм теж про собаку розповідати будете?
Ми з вами тут не на форумі домохазяйок, аби оце сидіти і трястись 6000 всім достатньо і мені значить теж достатньо буде.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А ничего, что вместо материнки какой-то продукт материнкосодержащий, без охлада на VRM? Блок питания из той же категории?
Marmik
Junior

Повідомлення

AccessDenied: 15.02.2024 13:58 А ничего, что вместо материнки какой-то продукт материнкосодержащий, без охлада на VRM? Блок питания из той же категории?
Там із 7500f вище 70 градусів на ВРМ немає. Блок msi mag 650 для цієї збірки з rtx 3060 з головою.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Marmik
А, ну ладно. Удачи разгонять дальше. Вопросов больше нет.
atropgeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Схоже що модуль вийшов з ладу, навряд че підняття вольтажу вплинуло на цей процес. Якщо є гарантія то відправляти в магазин (виробнику), та надіятись, що обміняють.
Marmik
Junior

Повідомлення

atropgeon: 15.02.2024 14:09 Схоже що модуль вийшов з ладу, навряд че підняття вольтажу вплинуло на цей процес. Якщо є гарантія то відправляти в магазин (виробнику), та надіятись, що обміняють.
Дякую.

Відправлено через 29 секунд:
Евгений King: 15.02.2024 13:50
shnok: 15.02.2024 13:41 Marmik
пытается разогнать память, вы понимаете что между 6000 и 6400 максимум будет 1-2фпс и то это будет погрешность, оверклокер вы наш. Что вы хотите услышать? планка ваша сгорела. крутит напряжение, а потом регистрируется и кричит помогите :laugh: , еще и огрызается.
1.43 це відносно безпечна напруга, не меліть на форумі оверів маячню. Скоріш за все у ТС та планка померла б і в XMP, просто прожилаб трохи довше :gigi:
А от поміж 6000 та 6400 різниця нормальна, 7% в пропускній здатності і в затримці, для когось це може бути важливо
Та й взагалі, чому б не ролзігнати 6400, он люди 7200 женуть як повезе, ви їм теж про собаку розповідати будете?
Ми з вами тут не на форумі домохазяйок, аби оце сидіти і трястись 6000 всім достатньо і мені значить теж достатньо буде.
Дякую. Буду відправляти по гарантії.
slv
Member

Повідомлення

Повернить по гарантиї і більш таке не робить :D
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Беремо А620 і ганяємо в хвіст та гриву ОЗП. А ви маєте хист в знущаннях.
Евгений King
Робоча напруга формується вже на самій плашці, бог його зна що там той Team впаяв за розсипуху, плюс вся ця катавасія додатково гріє саму плашку із пам'яттю. Тож ви викрутились із обдувом а ось ТС не думаю що щось там обдував :-/
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

AntonyKandaurov: 15.02.2024 16:02 Беремо А620 і ганяємо в хвіст та гриву ОЗП. А ви маєте хист в знущаннях.
Евгений King
Робоча напруга формується вже на самій плашці, бог його зна що там той Team впаяв за розсипуху, плюс вся ця катавасія додатково гріє саму плашку із пам'яттю. Тож ви викрутились із обдувом а ось ТС не думаю що щось там обдував :-/

Йа не викрутився, повезло що в компоновці мого корпусу все так по заводу продумано, вся плата обдувається хоч і тепленьким (з радіатора) повітрям, проте обдувається )
Ну там не сама погана A620, щоб одразу всі камені на неї кидати, якщо другий комплект пшикне - то це плата :gigi: Ну а на поки, це всього лише разовий інцидент
Marmik
Junior

Повідомлення

Резюмую історію: По гарантії відправили новий кіт цієї оперативи(трохи змінився дизайн коробки, мабуть новая ревізія). Запустив на 32-36-36-36-76-90 з частотою 6000 та напругою 1.35. Всі тести пройшла. На цьому і заспокоюся :gigi:
slv
Member

Повідомлення

Marmik: 24.02.2024 19:01 Резюмую історію: По гарантії відправили новий кіт цієї оперативи(трохи змінився дизайн коробки, мабуть новая ревізія). Запустив на 32-36-36-36-76-90 з частотою 6000 та напругою 1.35. Всі тести пройшла. На цьому і заспокоюся :gigi:
Вітаю
І на майбутне: якщо бачите, що якась істота намагается Вас повчати і робить це, як звичайне кацапське бидло, не вагайтеся і кідайте скаргу на ідиота :gigi:
( я на рахунок того, що роблять « собаки, коли їм нема що робити»
Відповісти