Дуже темний екран ноутбука після виходу з сну, після оновлення на Windows 11

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добрий день
є ноутбук Razer Blade Pro 17 QHD 165Hz/i7-10875H/RTX 3060/64GB RAM

оновився на windows 11 недавно, дрова на відеокарту найновіші через GeForce Experience

після виходу з сну завжди чорний екран, потім придивився - зображення наспавді є але дуже дуже темне
на клавіатурі звісно яскравість натискав, і так максимальна
тільки кнопку харчування затримати і повністю виключити допомагає, потім при рестарті вже яскравість впорядку
ноут весь час включений в мережу

тільки треба певний час щоб ноутбук був у сні, якщо ввести в сон а потім зразу включити, все ок, проблеми немає

єдине що ще змінив після оновлення на win11 так це виставив замість 60 герц 165 на монітор, в фірмовій утиліті

куди копати? зараз деякий час скину на 60 гц і подивлюсь чи повториться проблема
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

GeForce Experience - мусор.
quadrotony: 15.05.2023 14:32єдине що ще змінив після оновлення на win11 так це виставив замість 60 герц 165 на монітор, в фірмовій утиліті
:puzzle: "яка ще фірмова утиліта?" -- то тоже хлам в 99% випадків. зОчем воно треба?!

Відправлено через 51 секунду:
quadrotony: 15.05.2023 14:32тільки кнопку харчування затримати і повністю виключити допомагає, потім при рестарті вже яскравість впорядку
а якщо просто "ребут" через "пуск" штатно зробити?
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
Razer Synapse

спробую ребут через пуск, але тупо майже нічього не видно тільки обриси вікон, курсора миші точно не побачу
пароль навпомацки вводив
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Ноутбук забывает наверное питание на подсветку матрицы подать.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

подключи свою команду геймеров помочь тебе разобраться с бедой :laugh:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Розпочніть з оновлення набортного відеодрайвера і чипсета, повного перевстановлення драйвера NVIDIA через DDU, перевірки наявності оновлень BIOS і т.д.
У мене на Legion 5 Pro схожі танці, при відключеній вбудованій графічній карті яскравість падає з максимальної у 500 до 300 приблизно на вбудованому екрані. Довго не міг зрозуміти що ж не так, виявилось драйвер AMD беспосередньо якось зав'язаний у проблему і тут нічого не поробиш, тільки тримати ноут у гібридному режимі, або змиритись з меншою максимальною яскравістю підсвітки.
PS: я давно відмовився від опцій сну/гібернизації на ПК, а на ноутах тим паче, для вас це буде найбільш просте рішення проблеми )
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Заміни кнопку харчування на кнопку живлення. Поверни заводську частоту оновлення.
11800H/RTX3060 на рідних 144 Hz що до оновлення, що після оновлення ніяких проблем.
quadrotony: 15.05.2023 14:32єдине що ще змінив після оновлення на win11 так це виставив замість 60 герц 165 на монітор, в фірмовій утиліті
оцей параметр відмініть, щось мені підказує, що віндовс не знає про фірмові утіліти :shuffle:
incubus_388
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

11 взагалі сира! Не краще просто поставити нормальну 10-ку? Думаю проблема у вінді або в схемах електроживлення. Тут просто нема що гадати, якщо проблема з’явилась після "оновлення" вінди на 11-у, то ось вам і відпосвідь на питання. І взагалі, вінду, по повітрю наприклад Я ніколи не оновлюю так як багато що тоді через ...пу може працювати плюс робиться мусору на системному розділі не на 1 Гб. Витратили б 30хв на перевстановлення ОС і думаю навіть цього поста не прийшлось би створювати.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

UPD. само пройшло якось
може якась обнова прилетіла чи що
Відповісти