occt - живлення - виявлено xxx помилок процесора

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

Друзі, вітаю.
Це продовження теми viewtopic.php?f=5&t=270064.
я гадав що це ВК або БЖ, але все дуже ускладнилось.
Після мого останнього посту, на радощах, що виріщив проблему, придбав 2*16 Гб ram crucial ballistix (доречі, в мене була така ж, тільки 2*8).
і знову та же проблема, але не підвищення живлення cpu до 1,3, не ram до 1,4 не LLC high або medium... нічого не допомогло.
мій конфіг:
ram 2*16 Гб crucial ballistix
cpu i5 11400
mb B560M AORUS PRO
вк Palit GeForce RTX 3080 GamingPro 12GB
бж EVGA SuperNOVA 650 G3 650W

що маємо зараз:
це не БЖ, тк на superflower 850 було так само
цен не ram, бо змінив (краще б не міняв) - все так само

був тест в осст який протримався 25 хвили і тільки потім пійшли помилки
https://imgur.com/a/5PnTlJS
це вперше так, тому вважаю, що тетсти де я встановив відрізок менш 15 хв, не валідні
поки на думку спадає знову протестити без ВК, та з колишнею вк 1080.
але, сподіваюся, у кого є досвід, щось підскаже
GraFFDyuma
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Які температури ГПУ\Хотспот\Рам і CPU під навантаженням?
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

не знаю я б биос в мать последний зашил, обновил ОС вин10/11, затестил... если баг повториться то извлёк из слота проц, из слота на стол и поглядел на пятаки\сам слот под хорошим светом лупой (может отпечаток пальца, или термопасты)... если всё ОК физически с слотом\процом то убрал бы разгон. Бывают процессоры и память что не гонятся. Со времён бульдозера овервольтаж проца (пробой) и всё разгон чисто номинально начинает держать. То есть до "пробоя" 1000 попугаев в тесте, после 920 НАВСЕГДА...
Шина ПСИ експресс в физически проце - и она от разгона глючить начинает. По этому со старыми=медленными видеокартами всё работает. Те надо "для рекордов разгона" в биосе если есть настройки шину передачи на видео карту замедлить.
Кстати со времён 2 поколения Интела выгоревшие линии пси экспресс НОРМА и процы надо на это тестить.
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я читать обалдел конечно столько как в пред теме, но скажу вам сразу. Если проблемы с комбинацией эта мать + эта память. Понижайте по чучуть вольтаж памяти. Мне помогло. Мат плата завышает напряжение на память. А память брыкается. Из-за этого могут быть вылеты, бсоды, сбросы иксмп. Вылеты игр и т.д. Не хотите экспериментировать долго. Попробуйте сразу драм вольтаж 1.33. Фактический по идее будет 1.35 как заявлено для этой памяти в хмп производителем.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

lexxvod
Хорошо бы во время тестов в фоне запустить HWiNFO64 и после посмотреть максимальные температуры и что было по напряжениям.
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

lexxvod
Біос материнки до заводських налаштувань пробували скидать? :shuffle:
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

lexxvod
А в сети какое напряжение? :popcorn:
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прикол с завышением напряжения может быть не только с памятью. Или все выставить руками пониже. Или что проще мать другого производителя. Где такого не наблюдается. И проверить.
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

Сталкивался и не раз - интел + гига + crucial не лучшее трио___поменяйте память или мамку
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

GraFFDyuma: 10.05.2023 22:01 Які температури ГПУ\Хотспот\Рам і CPU під навантаженням?
вот тільки що зняв, коли з'явилися помилки. потім PC завис та BSOD. 2 фото встиг зробити
https://imgur.com/a/HFMzuyO
вибачаюсь, по посиланню два однакових фото, вот ще
https://imgur.com/a/8hQIYag
cpuboss: 10.05.2023 22:52 Я читать обалдел конечно столько как в пред теме, но скажу вам сразу. Если проблемы с комбинацией эта мать + эта память. Понижайте по чучуть вольтаж памяти. Мне помогло. Мат плата завышает напряжение на память. А память брыкается. Из-за этого могут быть вылеты, бсоды, сбросы иксмп. Вылеты игр и т.д. Не хотите экспериментировать долго. Попробуйте сразу драм вольтаж 1.33. Фактический по идее будет 1.35 как заявлено для этой памяти в хмп производителем.
навіть на JEDEC проблема існує
Xardas_95: 10.05.2023 23:38 lexxvod
Біос материнки до заводських налаштувань пробували скидать? :shuffle:
звісно. також шив і останню и предостанню. зараз на препредостанній
олег Л: 11.05.2023 00:51 Сталкивался и не раз - интел + гига + crucial не лучшее трио___поменяйте память или мамку
дійсно? все теж само? якщо так, то дякую за пораду
GraFFDyuma
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

ну якщо помилки з'являються чітко після 25 хв і більше, то скоріш за все це банальний перегрів якихось компонентів. Інакше залежність від часу була б відсутня, як мені здається. Експерементували із відкритим\закритим корпусом?

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
+ я не побачив на скріні моніторинга температур пам'яті відеокарти. На 3080 наче на всіх є датчики
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

GraFFDyuma: 11.05.2023 12:13 ну якщо помилки з'являються чітко після 25 хв і більше, то скоріш за все це банальний перегрів якихось компонентів. Інакше залежність від часу була б відсутня, як мені здається. Експерементували із відкритим\закритим корпусом?

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
+ я не побачив на скріні моніторинга температур пам'яті відеокарти. На 3080 наче на всіх є датчики
та ні. якщо усе по замовчуванням - то 2-5 хв. це я коли грався зі всякими напругами, та лімітами навантаження, то був тільки раз, коли протрималось 25 хв. потім, на тих же налаштуваннях все було як завжди - до 5 хв, рідко коли до 10 хв.

пам'ять відразу за gpu.

Отправлено спустя 2 часа 51 минуту 1 секунду:
протестував без 3080. годинний тест помилок не виявив
https://imgur.com/a/M3MlVB7

Отправлено спустя 1 час 21 минуту 4 секунды:
є новини! з 1080 на 25 хвилині зависло та перезавантажилось.
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

олег Л: 11.05.2023 00:51 Сталкивался и не раз - интел + гига + crucial не лучшее трио___поменяйте память или мамку
поміняв. встановив HYPERX, через 12 хв помилки.
так розумію, наступним кроком повинен заінити MB чи CPU? :idea:
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lexxvod
Так, методом виключення. Знайдете збійний компонент.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ошибки вылетают по процу. Почему ты меняешь БП, память, но не игнорируешь проц?
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

cpuboss: 12.05.2023 20:26 lexxvod
Так, методом виключення. Знайдете збійний компонент.
так, дякую. але на те і є тести, і є спільнота, щоб ділитися досвідом.
за методом виключення, мені не портрібні ні тести occt, ні форум. залагало в двух іграх, а в однієї даже БСОД? ну все зрозуміло, метод виключення покроково, і знайдеш, сам по собі.
oversmoke: 12.05.2023 21:03
Ошибки вылетают по процу. Почему ты меняешь БП, память, но не игнорируешь проц?
БЖ, пам'ять прямо чи опосередковано, відносяться до CPU. я не ігнарував. в моєї першої темі було визначено, що на 10700k все OK. але я виявив, що тест безпомилково, може тривати більш ніж 25 хв. тому, наступний крок, пиво колезі та більш детальни і довготривали тести с його cpu

Отправлено спустя 14 минут 41 секунду:
ps. окремо дякую комраду Alex646, який в другому пості першої теми, підказав про тест потужності в occt.

Отправлено спустя 8 минут 40 секунд:
друзі, вибачти за різкість. але вже місяць, не можу пограти в nextgen ігри. що хоть трошки відволікає від війни
Відповісти