Ошибка пк

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
Judast
Junior

Повідомлення

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, Як вирішити проблему. Вмикаю ПК, одразу вибиває бут меню, же нічого окрім біоса немає. Підєдную флешку - пропонує запустити з флешки. ССД підєднаний точно. В чому може бути проблема і як вирішити?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тут на гадалок нема, яйца нинче дорогі.
Давай відео своїх дій або фото
Alex+
Member

Повідомлення

Judast: 17.04.2023 22:06ССД підєднаний точно
Якщо в біосі його не видно, то він неправильно під'єднанний, або несправний.
Judast
Junior

Повідомлення

https://ibb.co/52T9r8X що робити? потрібно вінду переустановити
Alex+
Member

Повідомлення

Judast
Повидаляйте усі ті розділи, зробіть знову розмітку на розділи (або створіть один розділ) відфоматуйте та встановіть.
В біосі перевірте, щоб був правильно встановлений приорітет завантаження з потрібного ссд
Judast
Junior

Повідомлення

Alex+: 17.04.2023 22:15
Judast: 17.04.2023 22:06ССД підєднаний точно
Якщо в біосі його не видно, то він неправильно під'єднанний, або несправний.
Хто шарить за ту ху*** з установкою вінди - буду дуже вдячний

Відправлено через 31 секунду:
Alex+: 17.04.2023 22:23 Judast
Повидаляйте усі ті розділи, зробіть знову розмітку на розділи (або створіть один розділ) відфоматуйте та встановіть.
В біосі перевірте, щоб був правильно встановлений приорітет завантаження з потрібного ссд
А як ці розділи створити?

Відправлено через 47 секунд:
В як глянути пріоритет? Материнка Гігабайт аорус
Alex+
Member

Повідомлення

Судячи по запитанням, краще покликати сусіда, який знає як вінду встановити
Judast
Junior

Повідомлення

Alex+: 17.04.2023 22:30 Судячи по запитанням, краще покликати сусіда, який знає як вінду встановити
Ну будь ласка, якщо можна описати)
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Таке буває, коли диск, флешка та БІОС хто у UEFI (gpt), а хто у mbr. Треба впевнитись, що все у єдиному форматі. Тобто БІОС у UEFI, флешка зроблена з під компьютера у UEFI та диск розмічено як gpt.
Alex+
Member

Повідомлення

Judast
Вибираєте по черзі кожен розділ та натискаєте "видалити". У вас залишиться непоміченим простір на весь об'єм ссд.
Вибираєте нерозмічену область та жмете кнопку 'створити', і потім форматувати і продовжити ставити вінду на новостворений розділ.
Judast
Junior

Повідомлення

Alex+: 17.04.2023 22:30 Судячи по запитанням, краще покликати сусіда, який знає як вінду встановити
https://ibb.co/tqFmjnr вони усі системні, їх не можу видалити
Alex+
Member

Повідомлення

Judast
А ви пробували?
Judast
Junior

Повідомлення

Alex+: 17.04.2023 22:39 Judast
А ви пробували?
Так, кнопка видалення, форматування горить сірим, не діє
AlterJio
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Judast
Буду офтопити але скількі вам років?
і як давно ви відкрили для себе ПК і встановленя і видаленя ОС з носїїв?
Judast
Junior

Повідомлення

AlterJio: 17.04.2023 22:42 Judast
Буду офтопити але скількі вам років?
і як давно ви відкрили для себе ПК і встановленя і видаленя ОС з носїїв?
Відкрив сьогодні
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Блин, у меня 12 летний сын спокойно винду переустанавливает, программы устанавливает и настраивает. А тут... :)
AlterJio
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Avenger80
Ось це і дивує.
Інформаціїї море, і якщо комусь цікаво він без проблем знаходить інструкцію як і що робити, а тут прям нічого не знаю і головне фото з одного і тогож ракурсу наче спеціально.
ПС. IMHO або дити 7років або дід 30+ років, який вирішив "жартувати" і грати роль нуба.
Востаннє редагувалось 17.04.2023 22:56 користувачем AlterJio, всього редагувалось 3 разів.
Alex+
Member

Повідомлення

Вибачайте, наука тут безсила.
Писати кілометрові шпаргалки немає потреби, процедура встановлення вінди мільйон разів описаний в інтернеті, та в ютубах. Подивіться. Якщо не подужаєте, то краще покликати того хто зробить при вас и покаже вам, щоб в майбутньому вже так не страждати
Judast
Junior

Повідомлення

AlterJio: 17.04.2023 22:50 Avenger80
Ось це і дивує.
Інформаціїї море, і якщо комусь цікаво він без проблем знаходить інструкцію як і що робити, а тут прям нічого не знаю і головне фото з одного і тогож ракурсу наче спеціально.
ПС. Моє ІМХО або дити 7років або дід 30+ років, який вирішив "жартувати" і грати роль нуба.
Я реально перший раз з таким зусирівся. Я не можу нічого зробити. Взагалі. Інструкції не допомагають по типу «diskpart” і т.п

Відправлено через 50 секунд:
Єдине що залишилось це писати сюди, щоб мені допомогли. З диском вирішив, але не можу перевстановити ОС
Відповісти