Чорний екран на дві секунди

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Messerschmitt: 10.04.2023 15:34 проц Ryzen 5 4600G з вбудованою графікою
Ни слова больше
Зображення
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversmoke
я це все бачив. оновлення драйверу не допомогло (драйвер від 26.03.2023р.) там у коментах писали, що робили відкат. та й драйвера там видалялись.
зараз зазирну у той адреналін від амд, може там драйвери ще новіші є.
DiaGnosteek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Спробуйте зробити так
https://ibb.co/4Mw0ZV7
Зображення
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DiaGnosteek
ще є така схема:
Зображення
що вона змінить конкретно? якщо можна, поясніть детальніше.

Отправлено спустя 6 минут 57 секунд:
В AMD Radeon Software Adrenalin Edition нових драйверів нема. саму програму не бачу сенсу встановлювати, її функціонал мені не потрібен взагалі, і проблему вона не вирішить.
Alex+
Member

Повідомлення

Messerschmitt
Що у вас за материнка?
Яка модель монітора, та як підключений до компа?
Чи не використовуєте якісь перехідники?
Чи якісний кабель використовуєте?
Прокладіть його так, щоб він йшов якнайдалі від інших дротів
Спробуйте інший кабель а також підключити через інший інтерфейс
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
материнка ASUS PRIME B450M-K II
монітор старий LG, підключений по VGA напряму до материнки. кабель комплектний від монітора, з іншими не переплітається.
Alex+
Member

Повідомлення

Messerschmitt: 10.04.2023 21:50підключений по VGA
по вга таке трапляється дуже часто від різних електричних перешкод, яки проникають в кабель через погану екранування.
Щось схоже спостерігав на своєму тв, який був підключений до компа через поганий вга кабель. Замінив і все наладилось.
Спробуйте придбати якісний товстий кабель, типу такого:
спойлер
Зображення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Старая лыжа затерлась до дыр. Может лампы подсветки уже подыхают и на короткое время питание ламп уходит в защиту?
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На попередньому компі все працювало ок. Цей же монік був під'єднаний через перехідник до GTX 1060... І у попередніх коментах у людей є подібна проблема на іншому "залізяччі". Ну, не знаю, чи у моніторі проблема...
Alex+
Member

Повідомлення

Messerschmitt: 10.04.2023 22:05Ну, не знаю, чи у моніторі проблема..
Почніть з кабелю
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це мені нагадує комент із форуму підтримки амд, де один чувак замінив усе своє залізяччя, але проблема чорного екрану залишилась на дискретній відеокарті))) Він дуже матюкав за це амд. А інший просто купив собі карту на чіпі nvidia і побажав амд "удачі" з їх драйверами :gigi: Схожі проблеми у них були в іграх.
Я для себе вирішив ще поспостерігати, а вже потім щось робити з драйверами (відкат), або вінду 11 встановити. Хоча бачив опис схожої проблеми ще від, здається, червня минулого року на він11 22Н2. Хтозна, може якось криво вінда працює з драйверами амд. Поки все, заморився))) Головне, що пам'ять відсіяв тестом :)
DiaGnosteek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Messerschmitt: 10.04.2023 21:33 DiaGnosteek
ще є така схема:
Зображення
що вона змінить конкретно? якщо можна, поясніть детальніше.
Була вже така сама проблема як у вас, гаснув экран на дві секунди, рідко але тух. Міняв кабелі, блок споживання на моніторі, хоча він був новий, та й взагалі майже все залізо було нове. А проблема була у windows, там є три режими, єконом, баланс і максимально продуктивний. І після якоїсь обнови ввімкнувся баланс, хоча я був впевнений що там макс. продукт., тому що раніше сам його вмикав. Перші два, вони для ноутбуків більше, тому що для десктопа вони не мають ніякого сенсу, а от на стабільність роботи ПК, ці режими можуть впливати не з кращого боку.
Focxz
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Маю 4 монітори, 2 більш-менш сучасних 32" (один з зовнішнім БП, інший з внутрішнім), 2 старих 1280х1024 19", під старі програми саме то. Два старих почали блимати, як почали бити по електростанціях. Один навіть довелось міняти, одного дня просто не увімкнувся.
Інколи блимав і один з "нових" (йому вже років 5 мабудь, той що з внутрішнім БП). Купив ПБЖ, проблема зникла.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DiaGnosteek
Ок, дяка! Увімкну максимальний та подивлюсь.
Focxz
В мене цей монік ще 22 грудня минулого року став на відпочинок. До цього не попадав з ним на вимкнення світла. І запрацював він вже 27 березня цього року, коли світло вже не вирубали.
Focxz
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Messerschmitt
Вони постійно перерасподіляють навантаження у мережі, ПБЖ клацає кілька разів на день, в цей момент у мене і блимають моніки.
При чому ні пк, ні монітор з зовнішнім БЖ ніяк не реагують.
До речі, лампочки накалювання теж реагують на ці перепади.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щойно знову зловив чорний екран. На сторінці було вікно з відео з ютубу, я його запустив, почав дивитися, а потім вирішив перейти на сам ютуб натиснувши емблемку ютуб під відео і після натискання чорний екран. Знову ж зависань ніяких, звук працював. Максимальний профіль схеми електроживлення не допоміг. Буду шукати старі драйвери на відео.
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ну не знаю.. у знайомого вирішилося заміною конденсаторів на моніторі.
Але у нього старенький монітор був, та й інші трабли проявлялись, у вигляді іноді пожовтіння матриці.
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

А монитор отключается или переходит в спящий?
CMEPTb_HD
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Focxz: 10.04.2023 22:32 Маю 4 монітори, 2 більш-менш сучасних 32" (один з зовнішнім БП, інший з внутрішнім), 2 старих 1280х1024 19", під старі програми саме то. Два старих почали блимати, як почали бити по електростанціях. Один навіть довелось міняти, одного дня просто не увімкнувся.
Інколи блимав і один з "нових" (йому вже років 5 мабудь, той що з внутрішнім БП). Купив ПБЖ, проблема зникла.
Конденсатори привіт передають.
Я так розумію, що може стрибати герцовка напруги електромережі.
Теж помічав що мій surface book іноді "пульсує" при зарядці, і в той же час доооовго зараджяється, так як і телефон з сусідньої розетки, при бистрій зарядці :D
У мене два помисли :spy: або герцовка мережі, або просадки по потужності.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Diablique
лампочка на моніторі горить звичайно, а екран стає чорним на пару секунд.
Відповісти