Чорний екран на дві секунди

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

Підсвітка матриці не гасне?
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
та наче гасне. таке враження, наче хтось на кнопку монітора натиснув і він вимкнувся, через пару секунд вмикається. на старому компі такого не було. зібрав новий і ось так почало робитися.
Alex+
Member

Повідомлення

Messerschmitt
Якщо дійсно гасне, то це 99% наближаються лапті монітору.
В кращому випадку - просто конденсатори посохли, в гіршому - лампи вже доходять.

Якщо підсвітка не гасне (тобто інвертор і лампи працюють, а зникає лише зображення) то є шанс, що проблема з боку сигналу - неякісний або несправний кабель.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
дивно, але це все відбувається при натисканні на мишку або клавіатуру: натиснув на ярлик хрому - чорний екран; натиснув стрілочку аби подивитися наступну фотку - чорний екран; натиснув на ярлик ютубу аби перейти на сам ютуб - чорний екран.
Щоб всі зрозуміли як воно виглядає, наведу приклад: всі ж встановлювали вінду і коли вона підтягує відео драйвери або коли ви самі їх встановлюєте - монітор гасне на пару секунд. Ось в мене аналогічна ситуація, один в один, коли драйвера налаштовуються і гасне монітор на пару секунд.
Alex+
Member

Повідомлення

Messerschmitt
Якщо воно реагує на дії в вінді, тоді дійсно як казали вище проблема може бути з боку пк - драйвери, вінда, якісь налаштування системи або біоса.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+
ось тількі що закрив вкладку у хромі і знову чорний екран на пару секунд...

Отправлено спустя 14 минут 20 секунд:
неділю не було, а тут прям два рази на протязі пару годин. буду зараз шукати старі драйвери на відео.

Отправлено спустя 17 минут 39 секунд:
Видалив драйвер, давай встановлювати старий від червня минулого року (старішого на сайті амд не знайшов) а воно мені пише, що система віндовс знайшла драйвер але при спробі його встановлення виникла помилка))) Поки я це писав, вінда сама встановила драйвер від листопада минулого року (я видаляв останній драйвер від березня цього року)...
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Монітор з фрісінком? :shuffle:
Alex+
Member

Повідомлення

Donate
Він древній з вга )))
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
можна детальніше?

Отправлено спустя 24 секунды:
Alex+
так, вга.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Messerschmitt: 16.04.2023 14:48 Donate
можна детальніше?
На АрчЛінукс до того як підтянуться останні драйвера з репозиторію дисплей може тупо блимати. Причому дуже цікаво :gigi: І це вдвічі цікаво коли в тебе ноут і ти цю штуку вимкнути не можеш :laugh:
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate
ясно. Ні в мене старий монік, такої штуки нема (подивився у вікі:) )
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Messerschmitt: 16.04.2023 13:36 Alex+
та наче гасне. таке враження, наче хтось на кнопку монітора натиснув і він вимкнувся, через пару секунд вмикається. на старому компі такого не було. зібрав новий і ось так почало робитися.
Таке буває від невдалих відеодрайверів (чи відеокарті), при запущеному Chrome. Точніше, колись в мене було. Пригадую, здається, відео 6450 чи 5450 і Хром. Кілька років тому. В мене було, обновою драйверів частково полікувалося до менш частого погасання, а потім відяха зовсім накрилася (було їй три роки), і все пройшло. Відяха була MSI, материнка теж MSI, 1155, проц Хеон, ЕСС пам'ять.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

У меня такое было из-за переходника, попробуйте кабель другой, если переходника нет
andriymelnik
Junior

Повідомлення

Доброго дня! Відповідно до Вашого опису, причиною проблеми може бути несправність графічної карти або проблеми з драйверами. Також можливо, що проблема пов'язана з налаштуваннями екрану або з перегрівом комп'ютера.

Перш за все, рекомендуємо виконати наступні кроки:

Оновити всі драйвери на комп'ютері, зокрема драйвери на графічну карту.

Перевірити налаштування екрану та роздільну здатність. Переконайтеся, що налаштування відповідають потребам вашого монітора або телевізора.

Перевірити температуру комп'ютера. Завантажте програму для моніторингу температури, як от HWMonitor або SpeedFan, щоб перевірити, чи не перегрівається комп'ютер. Якщо температура занадто висока, то можливо, потрібно замінити термопасту або забезпечити кращу вентиляцію системи охолодження.

Якщо ж проблема не вирішується після виконання цих кроків, то можливо потрібно звернутися до кваліфікованого технічного спеціаліста для діагностики та вирішення проблеми.
saaber_aero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Попробуйте этот способ, мне помогло.

Заходим в АмУдЭ софвэйр > Шестеренка справа > Дисплей > Переопределение настроек > Поддержка HDCP > ОТКЛЮЧИТЬ.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую всім за поради, взяв на замітку у якості наступних кроків якщо проблема не вирішиться.
Два дні тому зробив наступне: встановив він10 лтсц 21Н2. Всі драйвери нові і повний комплект. На відео від 26.03.2023 року. Побачу як воно буде.
Цього разу я не встановлював драйвери на свій монітор, не знаю навіщо я їх взагалі ставив раніше, не знаю, чи може бути у цьому проблема :-/
У схемах живлення на цій він10, окрім високої продуктивності, з'явилась максимальна продуктивність, обрав її.
Комп новий, температури я моніторю постійно, все в нормі. AMD Software не встановлював, лише витягував драйвери. Поки все ок, комп літає. Спостерігаю.
Messerschmitt
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цілий місяц все було ок. Ось щойно подивився фільм у хромі, у закладках перейшов на інший сайт і знову монік згас на пару секунд... :rotate:
У хромі справа. Набридло вже ритися у цьому, вирішив забити :rolleyes:
Відповісти