Чорний екран, після заміни процесора

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

По ідеї біос того. Або обидва процесори гавкли.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Кисточка = большая вероятность что занёс автор туда статику. Продувайте воздухом, перестаньте лазить кисточками.
1A343
Junior

Повідомлення

У Вас ключі в роз'ємі процесора не порізані? Може вставили навиворіт, і все попалили, спочатку процесор з платою, а потім і другу плату.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

AntonyKandaurov: 16.01.2023 07:46 Кисточка = большая вероятность что занёс автор туда статику. Продувайте воздухом, перестаньте лазить кисточками.
Малоймовірно.
Компрессор не в кожного під рукою.

Отправлено спустя 4 минуты 33 секунды:
sasdaiv, 1276 v3 класний проц.
Я би спробував, витягнути-вставити проц, подивитися контакти і ноги в сокеті. Потім вмикати, спочатку з 1 планкою пам‘яті (тільки в правильному слоті). Якщо увімкнеться, додавати планки. Якщо ні, перевірити пальцем, чи теплий проц.
Alex646
Member

Повідомлення

Ray2000gt: 16.01.2023 09:34 Малоймовірно.
Компрессор не в кожного під рукою.
Балончик з повітрям 150 гр коштує і хватає його надовго.
Я ставлю на те, що погнули ніжки в сокеті.
Alex+
Member

Повідомлення

Ще можна купити антистатичну щітку для чищення електроніки. Вона копійки коштує
Stray
Member

Повідомлення

оце цікавий кейс :popcorn:

ставлю на те що спочатку коротнув новий проц + стара мать, а далі коли робили рокіровку вже добили те що залишилося :rip:
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Ага, непогано вийшло :super: :)
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

100% обороты кулера процессора и плата MSI? Скорее всего слетел Intel ME. Болеют эти платы таким. Надо выпаивать микросхему BIOS и перепрошивать на программаторе. Короче, или в сервис, или на свалку с последующей покупкой других комплектующих. Это при условии, что ставил корректно и не погнул ножки сокета. Я сегодня умудрился погнуть одну. Выровнял, система работает. Так я этих процессоров с материнками перебрал несколько сотен, но даже с такими навыками случаются недоразумения...
mscalypso
Junior

Повідомлення

Капець, в мене один в один ситуація. Теж хотів зробити апдейт в робочий комп HP Compaq 8200 elite sff, замінив рідний проц на i5 2500 і тепер такі ж симптоми як з "новим" так із старим процесором
Відповісти