Ryzen5 7600x + ASUS TUF x670E - не проходить POST

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Дуже цікаво, плата напівкирпич з магазину,це щось нове, для 2022 якось дико, останній раз про таке чув році так у 2007, але тоді прошивки в принципі були лайном, а помилитися у виборі сумісності материнка+проц для 775 було досить легко,тут же 4 проца на сокет і таке з заводу, ще й у асус.. :shuffle: :gigi:
TerryCone
Member

Повідомлення

Mixx
Я трохи пошорхався по біосу АСУСа, та якось спершу взагалі не в'їхав шо воно таке)) Перед цим користувався МСІ. Так от: коли перемкнувся у Advanced Mode, з'явилися дві такі собі немаленькі вкладинки, як AI Tweaker та Advanced. Пошорхався я по тих вкладинках, там купа всього, але, не знайшовши де там перемикається дільник UCLK DIV1 mode, скористався пошуком. І яке було моє здивування, коли там є такі пункти двоє!)) Як я зрозумів, один закопаний у нетрях вкладинки AI Tweaker, а інший пункт - похований у безодні Advanced. І пункти Курви та PBO так само. Трохи поклацавши біос, я зрозумів, що налаштування з вкладинки AI Tweaker працюють, якщо увімкнути цей режим. Я не до кінця зрозумів, як воно працює, але начебто плата сама підбирає режими роботи процесора та пам'яті, спираючись на можливості системи охолодження. А якщо цей режим не активувати, то працюють начебто налаштування з вкладинки Advanced... :think: Отаке моє перше знайомство з сучасним біосом від ASUS :D
Відповісти