Ryzen5 7600x + ASUS TUF x670E - не проходить POST

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

TerryCone
Мануал смотри на твою мамку, как во что переименовать биос
Прошьётся всё
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Да отошли все где брал скажи не запускается - пускай разбираются
TerryCone
Member

Повідомлення

gehka3
Теж за біос думав, але зараз так несподівано вирубають електрику... Не хочу перетворити нову мамку на цеглину((
Alex+
Member

Повідомлення

TerryCone: 08.01.2023 15:32 І визначити версію по даті виробництва материнки теж не зміг
А зараз асуси на наліпках зі штрих-колом не пишуть вже?
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

TerryCone
Потом перепрошьётся если вдруг, не дрейфь
Вариант с биосом слабый, это для самоуспокоения, всёж в сокет посмотреть нужно, и останется либо проц либо МП
TerryCone
Member

Повідомлення

Alex+
На коробці написано, що мамку виготовлено у Китаї у серпні 2022р. Тому я вважаю, що бівіс там старенький, треба оновити, мабуть.

Отправлено спустя 2 минуты 3 секунды:
gehka3
Я вже свій комп перезбираю як Калаш, хоч норматив здавай :D Шкода, що нема ще одного блоку живлення та кулера)
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

БП забудь, на пост не влияет
Alex+
Member

Повідомлення

TerryCone
Ні, не на коробці. На самій платі був штрих код, щось подібне (може бути розташована по ішному):
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Останні 4 цифри це версія біос
TerryCone
Member

Повідомлення

gehka3
Та мені б ще один бж та кулер, щоб комп свій туди-сюди не збирати просто))

Отправлено спустя 12 минут 24 секунды:
Alex+
В мене штрихкод на мамці наліплено на торець 24пін АТХ гнізда живлення, він співпадає з серійником на коробці та приймається коректно при реєстрації продукту на сайті Асус. Останні цифри - 74В9. На сайті Асуса останній біос 0821, AGESA 1.0.0.3 A+D, а загалом їх виходило лише три версії. Погано, що Асус не пише на сайті дату, коли те чи інше оновлення виходить.
Alex+
Member

Повідомлення

TerryCone
Судячи по фоткам вашої плати, наліпка повинна бути
спойлер
Зображення
TerryCone
Member

Повідомлення

Alex+
Так, дійсно, наліпка там є, і цифри інші. Судячи з останніх чотирьох цифр, на моїй мамці біос версії 0603.
Alex+
Member

Повідомлення

TerryCone
перший біос 0602 по сайту. В любому випадку стоїть шось старе і було б непогано його оновити
TerryCone
Member

Повідомлення

Alex+
Так, дякую за інфу :up:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Мне кажется Гена прав и в сокете не всё порядок.
TerryCone
Member

Повідомлення

Маю подякувати всім, хто відгукнувся на тему, підтримував мене та інформував)) Придбав флешку, скачав останній біос з сайту АСУСа на свою материнку, на старому залізі закинув його на флешку, перейменував, потім під'єднав ATX 24pin до нової мамки і BIOS Flashback'ом прошив новий біос. Після чого усе запрацювало. Досить нубська проблема, але ввела мене у ступор)) Ще раз усім дякую :beer:
Salatik
Member

Повідомлення

TerryCone: 14.01.2023 02:44 Маю подякувати всім, хто відгукнувся на тему, підтримував мене та інформував)) Придбав флешку, скачав останній біос з сайту АСУСа на свою материнку, на старому залізі закинув його на флешку, перейменував, потім під'єднав ATX 24pin до нової мамки і BIOS Flashback'ом прошив новий біос. Після чого усе запрацювало. Досить нубська проблема, але ввела мене у ступор)) Ще раз усім дякую :beer:
Це не ваша проблема. Це проблема виробника, що випустив у продаж материнку, що не працює із коробки без оновлення біоса.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Интересно, что старому биосу не нравилось? Память что-ли?
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Krovatka
Асус специфічна контора, там біоси пише півтора тайванця. :gigi:

Прицільний Герой теж любив повиснути на B6 в парі з зеленою картою. І не в мене одного.
Nastojka
Junior

Повідомлення

Krovatka: 14.01.2023 04:42 Интересно, что старому биосу не нравилось? Память что-ли?
"AMD виправила прошивку для материнських плат, що вимикала ядра у процесорів Ryzen 5 7600X – поки лише у бета-версії.
Ryzen 5 7600X – один із найбільш вдалих процесорів останнього часу. Однак прошивка для материнських плат AMD AGESA ComboAM5PI 1.0.0.4 із SMU 84.79.204 ненавмисно вимикала ядра на чипах із подвійним CCD. Оновлена ​​прошивка AMD із новим SMU 84.79.210, мабуть, розв’язала цю проблему.

Попередня прошивка викликала зниження продуктивності на зразках Ryzen 5 7600X із двома CCD, оскільки деактивувала Core0. У деяких випадках система відразу не запускалася, тому що прошивка намагалася завантажитись з одного CCD. Імовірно, постраждали й інші чипи Ryzen 7000. У будь-якому випадку AMD швидко виявила проблему і її партнери, у тому числі ASRock, Asus та Gigabyte, видалили проблемну прошивку зі сторінок підтримки материнських плат X670 та B650."
https://itc.ua/ua/novini/amd-vypravyla- ... a-versiyi/
TerryCone
Member

Повідомлення

Nastojka
Цікава новина) Як я зрозумів з оглядів на 7600х, фізично вони є як з одним чиплетом, так і з двома. Просто сумарна кількість ядер, які активовані на обох CCD, дорівнює 6. Тому можливо, що проблема з нової АГЕСи торкнулася не всіх Райзенів.
Зараз поки що на сайті АСУСа останній біос з АГЕСою 1.0.0.3 Combo A+D.
Відповісти