Допоможіть підібрати ПБЖ

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
cyberslav
Junior

Повідомлення

Всім привіт. Чесно кажучи, не шарю в електриці і усім пов‘язаним. Не знаю де ще можливо знайти відповідь на своє питання, тому що консультанти в магазинах теж не усі далеко шарять. Питання: як/який ПБЖ підібрати для свого комп‘ютера (конфігурацію нижче вкажу). Діло в тім, що почитав і зрозумів що БЖ з активним pfc працюють не з усіма архітектурами ПБЖ, от тепер сиджу і думаю…

Конфігурація ПК для розуміння скільки потребує Вт:
RTX 3060ti
Ryzen 5 3600
Vinga 700W (активний pfc)
Монітор 144 Hz

Може хтось вже брав ПБЖ до такого БЖ, як у мене? Дивіться, мені потрібен ПБЖ на 10 хв, щоб точно встигнути увімкнути генератор. Мені не потрібен, щоб працював годинами… І якщо не важко, поясніть як підбирати їх за потужністю, в Інеті немає чіткої відповіді. Якщо допоможете, то я вам буду дуже вдячний, мужики.
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

В мене Powercom Imperial IMD-1500AP куплений в 2010 році (є відгук на хотлайні), досі працює. За цей час один раз замінив батареї. Зараз тримає конфігурацію r9-5900x+GeForce RTX 3070+БЖ SeaSonic x650. Приблизно 10хв і тримає вказану систему. Також погляньте на Powercom Black Knight Pro BNT-1500AP
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Як підібрати https://e-server.com.ua/sovety/kak-rass ... raboty-ibp

Відносно PFC, цікаве питання, не думав що воно все ще має сенс.

Профільна тема тут viewtopic.php?p=3457488
cyberslav
Junior

Повідомлення

Дякую велике за відповіді. Не знаю як вас відмітити, але сподіваюсь, що побачите)
Відповісти