Непонятные фризы на хорошем пк

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

cezaronok
Я не знаю, ви або геній в плані відчуття різниці, або ж просто надто заморочена людина, яка сама собі створює проблеми, щоб потім героїчно їх вирішувати. От чесне слово - скільки знайомих сидять досі на 1000их жирафах - жоден не жалівся, що на нових дровах стало системно гірше (було пара версій, які дійсно створювали певні трабли, але то винятки, а не правило), у вас же "всі нові проблемні", якісь незрозумілі фрізи, які видно на моніторі з 1080, але на рх550 їх немає. При цьому, коли вам уже купу разів сказали протестити з низькими налаштуваннями, що зав'язані на проц - ви просто ігноруєте. Встановити все на мінімум - не допоможе, бо ви лише гірше робите. Якщо не знаєте, що крутити, то спитали би уже давно - ставите мінімалки, потім викручуєте до максимума текстури, якість освітлення, якість ефектів, постобробку, зглажування і дивіться буде те ж саме чи ні. Тільки не робіть це в онлайні гта5 - він лагати може просто через мережеву складову. А ви там уже якісь складні маніпуляції задумали :rotate:
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

odessitmws: 20.10.2022 23:48 cezaronok
можешь попробовать почитать
https://forums.overclockers.ru/viewtopi ... 1&t=568822
Природа фріза:
-залізо (рішається стрес-тестами в OCCT та моніторингом зі включеними логами в gpu-z для відяхи, +включаєш hwinfo що мати інфу по вольтажах і тд самої материнки в момент нагрузки).
-програмні костилі (обмежувачі, оптимайзери, риття в реєстрах, накатка корявого ПЗ і тд -рішається переустановкою ОС);

Висновок:
Не шукаєшо костилі, а рішаємо :beer:

а там мова про latency на nvidia картах йде, чисто видуманий програмний костиль, який реалізується100% на нових моніках, які мають залізо, що може заміряти затримку моніка і підігнати відповідні параметри
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/ne ... -platform/


Або фраза 170 сторінок на форумав nvidia :lol: :lol: :lol:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/fo ... tuttering/

.... Ми псєвдооверлокерів не котіруємо на цьому форумі, бо самі розберемося в 100раз краще ...хай краще йдуть слідом за "кацапскім ваєнним карабльом"
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

MSI-PC User
У меня бенч ларка летает

Відправлено через 5 хвилин 49 секунд:
Andikho
На минималках теж фризи, я зараз зменшив латенсі, було 1050-1600 (чекал в прогі dpc latency), стало 200-500. Картинка вже набагато стала іграбильніше, я повністью настрою все і вам скажу. Ще залишилося питання, що краще та стабільніше в іграх (фрізи, латенсі) вінда 10 або 11? И яка саме (pro,home и тд)

Відправлено через 2 хвилини 35 секунд:
Vitalio
Ну мені мої способи, які зменшують латенсі допомогли
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

cezaronok: 21.10.2022 19:15На минималках теж фризи
Типовий приклад, як люди читають повідомлення по діагоналі, ігноруючи зміст
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Andikho
Що не так?
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Тому що я написав не "тести на мінімалках", а "тести на мінімалках, змінивши..."
Але кому треба оті деталі? Краще просто сказати "на мінімалках теж лагає", що було очевидно і так. Взагалі-то, дивно, що на мінімалках не лагає сильніше (це не сарказм). :rotate:
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Andikho
Ну я так і робив, не працювало

Відправлено через 54 секунди:
На минималках в мене лагало б сильніше якщо би стояв дуже старий, слабий проц тіпа i5 2330
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

cezaronok
Высылай комп... ;)
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Почему никто не взял в учет память и не посоветовал либо плашки другие, либо на сток поставить?
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

FANAT7
Там и так "сток". Для увеличения отдачи от памяти в случае Интел надо процессор с "К" и материнку с "Z". Ни того, ни другого там нет, поэтому нет смысла менять память - даже до 3000 МГц она не взлетит. Упоминание в теме "хороший компьютер" - абы было сказано. ;)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

MSI-PC User
На счёт хорошего ПК в названии темы сто раз пытался что-то написать, но останавливался из-за моральных соображений - для каждого понятие "хороший" разное. А на самом деле это ультра бюджетный игровой комп с посредственными комплектующими (видеокарта только отдельно идёт в контексте, как чуток не отсюда). Для такой сборки - идеал 1060 или 1650, 1660 - такие видеокарты ставят (ставили) с таким процом и в такие сборки.
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

MSI-PC User
Хороший, не плохой же
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тема уже на кучу страниц, но поделюсь из своего опыта. Последняя ларка отлично бегала на фулл ультра на 1070 в 60 кадров на 8700К и обычной памяти 3200 частотой. Только сглаживание было не последнее SMAA, а ТАА какое то. В FHD.

У вас проц хреновый и озу, поэтому ничего удивительного, что 1080 "не тащит". Баланса то нету системы в целом.

Прикольно, сглаживание SMAA4х самое жрущее)) Судя по видосу с первой страницы. Ставьте ТАА или какое там второе по счёту и будет вам счастье.

Ещё дам совет, если хотите реально "хороший пк". Продайте нафиг свой проц, мп и озу. Поищите тут на барахолке 10600K + Z490 + 16GB 3200 CL14. Получите отличную платформу с заделом на будущее (10700К). Причём с крайне не особо ощутимыми вливаниями с учётом продажи старых железок.

Ещё в теме ранее говорили про 0.1% и 1% фпс, это крайне немаловажный показатель который влияет на "ощущения", потому, что может показывать 60 фпс, а ощущаться они будут как 40, потому, что эти значения 0.1 и 1 выдают минималку фпс. Нужен афтебёнер, на ютубе есть гайд как настроить отображение этих значений в мониторинге.

Я бы для начала включил сглаживание ТАА.
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Nuclear World
Та я уже решил проблемку :beer:

Что я сделал что бы не было обычных фризов:
Настроил абсолютно все тайминги с помощью таблицы ante777,
Сделал unpack проца,
Почистил ssd

Что сделал, что бы не было страных статеров, которых иногда даже не видно на фрейм тайме:
Скачал версию драйвера для видюхи 461.92,
Настроил панель Nvidia,
Поставил быструю вертикалку,
Отключил таймеры, снизив задержку системы
И еще снизил задержку через Timer resolution,
Поставил на пк standy list cleaner

Вот еще видосик, может кому-то поможет
:beer:
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

cezaronok
Это всё "костыли" и "замораживание" системы. Равнозначно использованию 7-ки в 2022-м году: вроде и работает, но уже с ограничениями и чем дальше - тем их будет больше.
Твои правильные действия: настройка таймингов и (сам не проверял) утилитой из видео снизил латентность. Остальное, описанное в ролике, для 10-ки (да и любой другой ОС, включая 11-ю) или бесполезно, или откровенно вредно. Даже если сейчас и увидел "профит" (слово какое мерзкое), то позже всё вернётся на свои места - это и есть "заморозка" ОС.

Тебе Nuclear World дело говорит: разбалансированная система, которую надо продать и купить настоящий "хороший" ПК. С запасом на будущее, а не тот "впритык", что у тебя сейчас. Твой ПК для "нетребовательных" пользователей, которым повезло приобрести производительную видеокарту. Но он уже сейчас её "не вытягивает": не хватает ни потоков процессора, ни частоты памяти. Рано или поздно, но созреешь к этому решению. Лучше рано: жить надо здесь и сейчас... ;)

В любом случае поздравляю с завершением этой "эпопеи" на 8 страниц. :gigi:
D1mmoN
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP city

Повідомлення

MSI-PC User
Ой не факт насчёт завершения :lol:
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cezaronok
Уго, пярмо инструкция, нет, талмуд целый навеяло "как заставить новую A Plague Tale: Requiem" хорошо работать на i9 + 3070, а не чтобы дропы фпс постоянно были. Но забегу наперёд, лучше вам её не ставить))
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Nuclear World: 23.10.2022 14:41 cezaronok
Уго, пярмо инструкция, нет, талмуд целый навеяло "как заставить новую A Plague Tale: Requiem" хорошо работать на i9 + 3070, а не чтобы дропы фпс постоянно были. Но забегу наперёд, лучше вам её не ставить))
Згадався ролик "Коли ПК не тяне 144ФПС", актуально в останній час на форумі

Ps: останнім часом замітив, якщо сидіти на вінді10 більше 2ох років, то вона сама по собі починає тормозити, бо перетворюється в хламопомойку із різного ПЗ, реєстри, накатки різних дров для різних комплектуючих дають про себе знати...+якщо є в системі HDD, то він теж дає про себе знати, коли починаються до нього звернення або оновлення ігор (з бібліотек стім, оріджин, EG)....+файл підкачки якщо він на HDD теж дає про себе знати тормозами, і чим більше відкрито паралельно або у фоні ПЗ тим мертвіше система реагує на рєзке звернення до них :beer:
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

MSI-PC User
Та мне все ровно, главное нету фризов

Відправлено через 3 хвилини 3 секунди:
И с видео я только ту програму скачал и все

Відправлено через 8 хвилин 36 секунд:
Кастыли это то что я делал на своем i5 2500, когда пол винды не было, а еще пол не работало
Відповісти