Проблема с МП GA-MA790X-DS4 (rev. 1.x)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Люди були в евакуації, комп довго стояв. Зараз при натисканні просто все крутиться і чорний екран. Ніякої ініціалізації не відбувається. Хазяїн у ЗСУ, хочу допомогти. Що робив: все "зайве" відключав, міряв батарейку - 2,9 з 3V. Нова. Все пересмикував. БЖ 650 ватт чіфтек, років 15 йому, напруги на ньому не міряв. Варто підкідати інший БЖ, чи всеж мамка здохла? Там подвійний біос, я грішив, що може він злетів, пробував відновити замикаючи 1 і 8 ніжки, але нічого. Буду вдячний за пораду. Чого думаю на мамку, бо всі вентелі після вмикання тупо крутяться на максималці.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Североюга
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

gehka3: 15.10.2022 19:31 Североюга
Те ж про це подумав. Ну сенсу її ремонтувати вже немає.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shandor1982: 15.10.2022 19:28 Люди були в евакуації, комп довго стояв. Зараз при натисканні просто все крутиться і чорний екран. Ніякої ініціалізації не відбувається. Хазяїн у ЗСУ, хочу допомогти. Що робив: все "зайве" відключав, міряв батарейку - 2,9 з 3V. Нова. Все пересмикував. БЖ 650 ватт чіфтек, років 15 йому, напруги на ньому не міряв. Варто підкідати інший БЖ, чи всеж мамка здохла? Там подвійний біос, я грішив, що може він злетів, пробував відновити замикаючи 1 і 8 ніжки, але нічого. Буду вдячний за пораду. Чого думаю на мамку, бо всі вентелі після вмикання тупо крутяться на максималці.
Я б перевірив конденсатори на МП та підкинув би інший блок живлення.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Shandor1982
Простейшая пост-карта в ПСИ слот, для контрольного подтверждения
И подержи под питанием мамку минут 5 - 10 для прогреться всему (оставь один вентель на радиаторе процессора), если поменяется поведение - североюга в отвале, и кондёры электролиты "потренируюся" малость

Bender911
На ините не сказалось бы, раз запускается БП, с оговорками на линию 3.3в от БП
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Блок підкинув - нічого не змінилось. На жаль, посткарти не маю ніякої.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Пам'ять треба витягнути і запустити без неї, спікер запищить - чистити контакти.
Те ж саме з відеокартою може бути.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

да контакты оперативной памяти ластиком обычным пройти, симптомы похожи что старая память от сырости просто окислилась
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

bes: 16.10.2022 13:12 да контакты оперативной памяти ластиком обычным пройти, симптомы похожи что старая память от сырости просто окислилась
Все чистив і виймав, нічого не піщить.

Відправлено через 1 годину 12 хвилин 51 секунду:
Я якщо феном прогріти північний міст, у діагностичних цілях?
Alex646
Member

Повідомлення

Прогрійте, гірше не буде. А так хоч деякий час може пропрацювати.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Посткарту надо бы. У меня на M4A785TD EVO биос на ровном месте навернулся с теми же симптомами.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

radical: 18.10.2022 09:29 Посткарту надо бы. У меня на M4A785TD EVO биос на ровном месте навернулся с теми же симптомами.
Так, є ще мала надія на це. Треба спробувати прошити з програматора, бо відновити із запасного не виходить. А є якісь методи відновлення біосу з Б на А без замикання контактів 1 і 8 ніжок?
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Зробив :) Допомогла заміна проца і мамки :)
Відповісти