Статерры в играх построенных на Unreal Engine 4

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH
Я подивився evil west з перемотками і не можу сказати, що бачу якісь прям статори, окрім сценарних івентів. Але я навіть не впевнений, що це можна вилікувати.
Ще кинулось в очі, що при сильному наближенні до якоїсь перешкоди, що обмежує дальність (типу великого ворога, що займає весь екран чи до стіни) час кадру сильно падає, а потім, при "розширенні" зони огляду - різко розте, вище ніж середній (скажімо так було 13-13.5, підійшов до перешкоди - на короткий час стало 8-9, а коли знову видно далеко, то підстрибує до 15-16 і знов повертається до 13). Якщо мова про ці моменти, то з цим заледве щось можна вдіяти, окрім як обмежити максимальну частоту кадрів.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 24.11.2022 18:55А ви поставте все на мінімалки, але дальність відрисовки, деталізацію і т.д., що навантажує проц - максимальні (типу геометрія, кількість об'єктів у кадрі etc) і побачите свої статери +/- як на максималках.
+/- да, только фпс вырос также до 250+ в закрытых пространствах и до 140+ на открытых, думаете процак?

Отправлено спустя 1 минуту 19 секунд:
AntonyKandaurov: 24.11.2022 14:3111 виндовс установленный на проц которого нет в "поддержке" неадекватно работает с ним. Точнее не виндовс, а планировщик процессов. Но это неточно.
на вин 10 тоже было, где-то лучше, где-то также
AntonyKandaurov: 24.11.2022 14:31Залочьте фпс на 60 кадров и не мучайтесь, никогда не понимал зачем мучить калориферы в системнике если монитор не 100500гц и ты не киберкотлет разводящий кибершпрот в условных косыго и днота2.
со снятым локом падает время кадра и играется плавнее даже на 60гц мониках
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

MessiaH
Ну не знаю, я в драйверах поставил максимум 60фпс и 30 на фоновое окно и все в порядке.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 25.11.2022 09:41думаете процак?
Ну то якщо статери є, то хто ж винен?)
MessiaH: 25.11.2022 09:41со снятым локом
Поставте лок на 80 і всіх справ (звісно якщо монік квік-сінк підтримує, бо інакше буде капець
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 25.11.2022 10:50Ну то якщо статери є, то хто ж винен?)
кривой УЕ4)) у меня в играх от юби статеров нема, а они очень процессорозависимые. И как виноват проц если он 140+ может, а на ультрах всего 70-80?

Отправлено спустя 20 минут 13 секунд:
На кацаповерах пишут, что мониторинг мощности видяхи в мси аб может вызывать статеры при работе движка УЕ4, надо будет проверить эту инфу
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

MessiaH: 25.11.2022 11:26надо будет проверить эту инфу
инфа сотка ))))
выключаем мониторинг и не знаем, что есть какие-то статтеры и спокойно наслаждаемся игрой :gigi:

п.с.
Пересел с зеона 1660го на i5 12600 . И аж почти нифига не заметил разницы в играх в 4к . Подрос незначительно минимальный фпс, но эти затраты того не стоили с моей 3070 если бы я брал новую тачку для игр. Отклик системы - да, работа в моем софте - да. В играх на 4к мониторе - тупо упор в гпу
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 25.11.2022 11:44Подрос незначительно минимальный фпс, но эти затраты того не стоили с моей 3070 если бы я брал новую тачку для игр. Отклик системы - да, работа в моем софте - да. В играх на 4к мониторе - тупо упор в гпу
Для софта мне 5960х хватает вполне, а есть разница между зеоном старым и 12600 в Адоб Премьер к примеру?

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
nochnik89: 25.11.2022 11:44инфа сотка ))))
выключаем мониторинг и не знаем, что есть какие-то статтеры и спокойно наслаждаемся игрой :gigi:
там именно писали что мониторинг потребления гпу почему-то влияет, возможно нарушает работу видяхи как-то или забивает поток проца, причину точную не знаю, вечерком гляну если время будет
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

MessiaH: 25.11.2022 11:26кривой УЕ4
Так я ж не кажу, що він досконалий
MessiaH: 25.11.2022 11:26в играх от юби
З ними проблема в дещо іншому, до того ж вони інакше кешують пам'ять і взагалі не релевантні в цьому питанні
MessiaH: 25.11.2022 11:26как виноват проц
Винен тим, що при швидкій зміні ракурсу зору він "не встигає" видати пачку дроу-колів і ви отримуєте статер
MessiaH: 25.11.2022 11:26мониторинг мощности видяхи в мси аб может вызывать статеры
Нічого такого не помічав, але хто зна - все можливо

nochnik89
Не зовсім релевантний приклад, бо у вас Нвідія, а вони якось легше для процесора (кажу з особистого досвіду, бо ж раптом що)
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 25.11.2022 13:48Не зовсім релевантний приклад, бо у вас Нвідія, а вони якось легше для процесора (кажу з особистого досвіду, бо ж раптом що)
У меня нвидиа 2080s была до 6900хт, разница с 6900хт очень ощутима и не в пользу нвидии
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Я кажу про те, що на картах нвідія при не надшвидких процесорах менше статорів буде. Звісно, за умови інших рівних. А так-то зрозуміло, що 6900хт буде сильно швидше за 2080с - тут не потрібно проводити візуальне порівняння. Приведу простий приклад, який я вже наводив - у мене був р7 2700, який з 5700хт статерив в "кривеньких" іграх, видавав низький фпс, хоча моніторинги упору в щось не показували. Але з 2070 фпс був вищий у тих само іграх (2070 саме, не супер) і статорів менше. А от в іграх, де ботлнечило уже в відяху - там 5700хт була швидша за 2070. З теперішнім цп я таких речей жодного разу не бачив. А в умовному дісонорді було таке, що по моніторингу фпс на 5700хт вищий, але грати неприємно. Навіть на 1070, яка сильно так повільніша за 5700хт (відсотків на 20 легко) грати було приємніше. Я не знаю чому у амд так з драйверами, але воно так тягнеться іще з часів радеонів 2х00-3хх0 (тобто років 15).
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 25.11.2022 14:48Я кажу про те, що на картах нвідія при не надшвидких процесорах менше статорів буде. Звісно, за умови інших рівних.
Пришла мне карта от нвидиа, если в корпус влезет и не придётся колхозить, то сегодня-завтра заценю разницу как оно на нвидии. Как вспоминаю убогие по функционалу дрова нвидии относительно дров от амд, то аж плакать хочется
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як показує практика ви нічого не можете завадити с статерами у грі доки розробник сам не вирішить це питання, нажаль тільки у грі The Callisto Protocol це вирішили. У портів соні всі ігри на початку кешують шейдери.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 20.12.2022 17:00У портів соні всі ігри на початку кешують шейдери.
порты от сони как раз работают без проблем


DarkidZe
Member
Звідки: Kiev

Повідомлення

MessiaH: 10.10.2022 12:36 Aliens Fireteam Elite вообще стало после всех обнов долбить один поток проца в сотку почти и регулярные подвиосны по 6-7 раз в минуту при высоком фпс
попробовал на своем компе, тоже зион видюха 3070 все на максимум, фризы такие же даже когда стоишь на месте и не двигаешь мышью т.е. в статике, через приблизительно равные промежутки времени...
п.с. но до сотки проц не доходит...
Alexsandr
Member

Повідомлення

Было дело на слабом, но 4-х ядерном ЦП в оной игре были проблемы. Проц долбился в 1 поток остальные ядра 10-15%. Разгон ЦП привел к тому,что начали работать остальные ядра почти на 100% и фпс сильно вырос, стало плавнее в целом. Похоже во многих играх 1 поток делит работу на остальные ядра, если скорости однопотока не хватает, одно ядро будет загружено, остальные в простой и будут различные проблемы из-за не равномерной загрузки. ЦП то вперед летит, то задумывается.
DarkidZe
Member
Звідки: Kiev

Повідомлення

MessiaH: 10.10.2022 12:36 Aliens Fireteam Elite вообще стало после всех обнов долбить один поток проца в сотку почти и регулярные подвиосны по 6-7 раз в минуту при высоком фпс
Resizable Bar не включал...
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkidZe: 14.02.2023 17:34Resizable Bar не включал...
у меня нет поддержки этой фичи?
DarkidZe
Member
Звідки: Kiev

Повідомлення

MessiaH: 14.02.2023 18:58
DarkidZe: 14.02.2023 17:34Resizable Bar не включал...
у меня нет поддержки этой фичи?
я про себя))) никак руки не дойдут что бы включить ее...
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

MessiaH
Є Resizable Bar на твоей платформи, але там потрібно біос править, воно тобі треба?
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shad_1985: 14.02.2023 19:08Є Resizable Bar на твоей платформи, але там потрібно біос править, воно тобі треба?
нет
Відповісти