Проблема із відео та звуком gigabyte z590 ultra

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Зібрав новий комп на цій материнці.
Поставив стару відеокарту gtx 680, система не стартує пищить і не виводить зображення.
На встройці 11700 заходить в біос.
Поставив іншу карту 1080 і підключив по hdmi не пищить але і зображення нема.
Підключив по dvi все запустилось.
Поставив windows 10 і тут вилізла проблема із звуком, звук є але він плоский зовсім без басів це жах, пише realtek usb, стоїть ніби кодек alc 4080, ніби хай фай чи шось таке, кошмар. На встроєних картах десятирічної давності все значно краще. Не знаю що робити. Підключив через тайп-с звукову карту від мейзу і звук нормальний. Колонки стерео 2.1. :(
Alex646
Member

Повідомлення

Драйвера скачайте и поставьте вручную.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Sashkotem: 18.07.2022 11:10 ...Поставив стару відеокарту gtx 680, система не стартує пищить і не виводить зображення.
На встройці 11700 заходить в біос.
Поставив іншу карту 1080 і підключив по hdmi не пищить але і зображення нема.
Підключив по dvi все запустилось.
Поставив windows 10 і тут вилізла проблема із звуком, звук є але він плоский зовсім без басів це жах...
Це вже щось хронічне у мамок починаючи з сокету 1200...
Відео - копай у біос "CSM support". Якщо він там відключений по замовчуванню (disable), то вмикай.
Вже про це біля півроку через кожну другу таку тему пишуть і, зазвичай, допомогає.
І оце твоє "пищить" - треба рахувати скільки разів і "короткі" вони чи "довгі".
Звук - це на десятці + гіга = просто пошесть якась. Я через це пройшов так і не вирішивши проблему повністю з бажаним результатом...
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пищало 5 разів короткі. CSM support подивлюсь.
Який мені саме драйвер для звуку скачати і поставити вручну, я вже перекачав усе що можна на сайті гігабайт.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

у гиг есть дибильная маничка определять автоматически что подключено. она может попутать наушники с колонками и будет попа.
ручками в ее звуке поставьте что у Вас колонки. и точно подключите саб и колонки по штекерам.
20 лет прошло, гига в своем репертуаре.
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Sashkotem: 18.07.2022 11:10На встроєних картах десятирічної давності все значно краще.
Внезапно, да?)
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

shatun: 18.07.2022 12:11 Відео - копай у біос "CSM support". Якщо він там відключений по замовчуванню (disable)
Дякую, запрацювало, :beer:
Timedemo: 18.07.2022 21:51 и точно подключите саб и колонки
Так там колонки свин 2.1 штекер один , неможливо підключити неправильно, підключив в нижній середній (лайн оут) в інші роз'єми не працює.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Всім дякую за допомогу, із звуком також розібрався. Таке враження що при установці вінди поставилось абищо а правильний драйвер поверх не ставився. Видалив драйвери якоюсь закордонною штукою пробував ставити якісь самопальні то звук опше пропав, потім знову всі драйвери видалив та поставив із сайту гігабайт. Вроді все працює, звук як на мої убогі колонки нормальний, претензій нема поки.
Ітогі падведьом, чотири дні я махаюсь із материнкою маючи два монітори дві відеокарти три кабелі відео і встроєне відеоядро, це кошмар я і так сивий а воно пищить мовляв кранти процесору... :weep: шоб я ше шось купив у гігабайта.
І да GeForce GTX 680 DirectCU II 2048MB ляля, металевий кожух, боковий кронштейн підтримки, алюміній + мідь, не відеокарта а витвір мистецтва, все ще швидша за встройку, на її фоні ріг стікс 1080 кусок пластикового ге.

https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z5 ... -dl-driver
https://github.com/lostindark/DriverSto ... r/releases
https://github.com/AlanFinotty/AAFOptim ... k/releases

А як все так гарно починалось, я думав зробити якийсь типу блог сашко збирає комп, там ше модифікації корпуса мали бути :lamer:
Відповісти