Ударил по столу и что-то поломал

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

KimRomik: 30.05.2022 15:44
ShamilFox: 30.05.2022 11:12 Соглашусь, сколько материнок и видух было вылечено таким образом)
после этих слов я вообще не буду покупать железки у афтора
и у вас тоже)
Покупка - рубль, продажа - два :lol:
slv
Member

Повідомлення

DriverFirst: 30.05.2022 00:07 Треба вдарити ще раз.
Головою
ppop_kh_ua
Member
Звідки: Україна Харків

Повідомлення

slv: 30.05.2022 17:40
DriverFirst: 30.05.2022 00:07 Треба вдарити ще раз.
Головою
Голову. :gigi:
А по темі... ну так, розібрати, перевірити на тріщини, неконтакт.
В мене колись, після стусана по системнику, пробило діод в БЖ. :laugh: Як це пов'язано між собою - досі загадка. Вже років 15 пройшло, а я не розумію як воно так сталося, при чому жодна залізяка не вийшла з ладу, окрім БЖ.
Sahniuk
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

там когда для проверки на 730 меняли драйвера в безопасном режиме ддунинсталлером снести нужно было , чтобы не было черного экрана.
и все заново собрать хороший совет, у меня изза немного коцнутой винды драйвер не устанавливался, пока я не перекачал заново образ с интернета, брендмауэр подправил старый образ винды и все...))))
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

У часи старих ПК, типу 486 чи перших-другий-третіх пентиумів збиранням-розбиранням тільки компи й лікував (бо більше було нічим і ніяк). Часто було таке що щось тронув, і перестало працювати. Перезібрав ПК - і знову все ок.
З тих пір потреба часто лазити в системник пропала, але порада не втрачає свою актуальність.
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

timonxgod
Переверните компьютер, поставьте на стол и ударьте с той же силой

Відправлено через 6 хвилин 16 секунд:
Разберите комп, запустите вне корпуса. Если работает то с железом все хорошо. Поставьте обратно в корпус если не работает то наверное что то с криплением мамки и оно замыкает. Либо просто провода, оперативку, проц передерните
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

«подгорел – проиграл»
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Навіть не знаю, навіщо такі теми створювати, очевидно ж, або щось від'єдналося, або поломка, перезібрав - працює - ок, не працює - ремонтувати.
Відповісти