Не працюють юсб 3.0 - не вимикається ПК повністю

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
WiseHorus
Member

Повідомлення

Доброго дня, надіюсь на вашу допомогу.
Дано:
Мамка - Z370 Extreme4
БЖ - rm550x
Носіїв пару - система на 850evo.
W10pro ліценз.

Проблеми:
1. Не працюють юсб порти 3.0. Порт 3.1 однин єдиний працює.
2. Комп не виключається остаточно (вентилі-підствітка працюють)
3. При включенні порт 3.1 не бачить пристрою, після "перевтику" бачить.
4. Generic USB xHCI Host Controller - Не вдається запустити пристрій. (Код 10) {Operation Failed} The requested operation was unsuccessful. В диспетчері пристроїв ось це з трикутником. Інтернет дає якісь загальні поради. Я так грішу - основна проблема в цьому, верхні похідні.


І так:
- оновлено біос на новий через флеш. Біос стоїт в дефолті.
- встановлена нова вінда
- через Intel® Driver & Support Assistant - показує що нові драйвера не треба
- через сайт мамки скачані всі драйвера та встановлені в ручну
- гібернація, вимкнення юсб через електроживлення вимкнуто, швидкий старт біос/в плані живлення - вимкнуто
- видалення Generic USB xHCI Host Controller в диспетчері пристроїв - оновлення конфігурації не допомагає.

В мене була відкрита бокова панель, я вже грішу на несправність мамки, БЖ чи ще чого через кота/дитину. Я не знаю. Що дивитися ще, чи вже все. Треба чаклуна якогось звати?
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Подивись, може плата замикає
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

WiseHorus
Або кз в самих портах, або десь протерся дротик і замикає на корпус. Для початку - розібрати передню панель і вичистити пил, ну і передивитись уважно косу на предмет фізичних пошкоджень.
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

WiseHorus: 26.05.2022 22:57 2. Комп не виключається остаточно (вентилі-підствітка працюють)
Попробуйте від корпуса відключити все, залишить тільки провод для бп, нормально виключится то проблема може бути в hdmi, displayport и тд (провод, монік,відюха або плата)
warchild2006
Member

Повідомлення

А что к этим портам раньше было подключено ?
Відповісти