Завис компьютер и на экране появляются пиксели розовые

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

Компьютер зависает при нагрузке в данном случае в играх. Играю через время компьютер зависает розовые пиксели комп виснет при этом играла музыка, музыка продолжала играть через 30 секунд он просто перезагружается подозрение на видеокарту :( . Что скажите
Вкладення
photo_2022-05-03_18-53-40.jpg
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

музика через спотіфай?
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

да ну у меня без спотифая тоже самое было
tyhgpa
Junior
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Maksimus8192
Ваш конфіг актуальний?
Востаннє редагувалось 03.05.2022 19:23 користувачем tyhgpa, всього редагувалось 2 разів.
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

процессор - ryzen 5 3600
видеокарта - rx 560 4 gb asus
оперативка- ddr 4 hyperx 3200 8gb-2
материнка- gigabyte ga-ab350m-ds3h v2
бп- gamemax 500w
tyhgpa
Junior
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Maksimus8192
Якшо так скоріше за все винувата відяха. Як варіант для діагностики підкинув би якісний бж...
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Ну скоріше за все відяха, чекни на помилки по пам'яті в OCCT GPU 0.7.0. Або в свіжій OCCT, вкладка VRAM.
Востаннє редагувалось 03.05.2022 19:30 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

нажаль немає бп
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maksimus8192: 03.05.2022 19:17да ну у меня без спотифая тоже самое было
в мене було лише зі спотіфаєм, без різниці грала музика чи просто відкритий плеєр в браузері.
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

це воно?

Відправлено через 7 хвилин 34 секунди:
а все нашол прогу запустил тест видеокарты через 2 секунды теста тоже самое розовый экран
Вкладення
це воно?
це воно?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Так, галку на Error check. Але прога стара, не знаю наскільки ефективно вона зараз забиває пам'ять, можливо доведеться запустити декілька вікон.

Отправлено спустя 1 минуту 58 секунд:
Maksimus8192: 03.05.2022 19:41 а все нашол прогу запустил тест видеокарты через 2 секунды теста тоже самое розовый экран
Попробуй занизити частоти пам'яті через msi afterburner, чи через що там зазвичай амд гонять.
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

через эту прогу проверял 2 секунды и комп умерает
Вкладення
image_2022-05-03_19-43-05.png
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maksimus8192был я как-то владельцем gamemax'ового бпшника на 500 ватт. Он через год использования уже такую дичь начал исполнять так что я бы грешил не только на видяху, но и БПшник тоже надо проверить.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Fen1xz: 03.05.2022 19:44 Maksimus8192был я как-то владельцем gamemax'ового бпшника на 500 ватт. Он через год использования уже такую дичь начал исполнять так что я бы грешил не только на видяху, но и БПшник тоже надо проверить.
Однозначно, блок шлак. На місці тс я би взяв якийсь бушний сісонік голдовий (за 1000-1200 можна знайти на 500-600Вт), ну або щось можливо з нового тіпа mwe v2, SP9.
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

дякую за допомогу ну буду зараз щось думати

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
мені щось підсказує що все відюха бо вона вже стара и дуже сильно гріється
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Maksimus8192: 03.05.2022 19:49 дякую за допомогу ну буду зараз щось думати
Грайся поки з частотами ядра/пам'яті, не поможе - тестити з іншим бп. Ну й ще на всякий ОЗУ перевір, всяке буває. Дефолтного конфіга testmem5 вистачить.
Maksimus8192
Junior

Повідомлення

я не знаю чому але вона постійно грузиться на 100 відстоків в спокійному стані
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Maksimus8192: 03.05.2022 19:52 я не знаю чому але вона постійно грузиться на 100 відстоків в спокійному стані
Відяха? Можливо майнер зловив, тоді не дивно, що пам'ять могла деградувати.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Maksimus8192: 03.05.2022 19:50мені щось підсказує що все відюха бо вона вже стара и дуже сильно гріється
может стоить почистить ее от пыли и сменить термопасту?? Если ее десять лет запекали, не удивительно что она пошла розовым. Или кулер сломался еще в прошлом году??
Никогда не нужно торопится что то покупать, БП для проверки можно взять у кума/свата/брата или у него же с пивом потестить свое видло.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maksimus8192: 03.05.2022 19:52 я не знаю чому але вона постійно грузиться на 100 відстоків в спокійному стані
Стара, гріється, постійно в навантаженні. Ну тоді потрібно почати з профілактики. Почистити залізо від пилу, замінити пасти, поганяти систему антивірусами, а краще взагалі все наново встановити и подивитись на навантаження. Щось дуже на майнер схоже.
Відповісти