Чорний екран і вилітає браузер після прогулянки до друга. (амдддддд)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Закрито
Автор
Повідомлення
Андрій амудешнік
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

І так, перед тим як почати свій словесний понос, це точно відеокарта, я тестував у друга, і в нього ті ж самі симптоми, ставив його відеокарту собі в комп і все працювало добре.

Вирішив я значить подивитися чому в мене фрізять ігри, та й хотів поставити його озу на 3200 і поставити профіль (d.o.c.p.), бо в мене руки крюки я розігнати стабільно не можу, прийшов до друга взявши свій пк, спочатку поставили мою відеокарту в його пк, наче нічого поганого, екран погас один раз, але я думав то амуде чудить і забив. Після цього я прийшов додому, запускаю пк, наче працює. Але відео на ютубі лагають зменшується якість, а потім взагалі чорний екран і сайт перезапускається, тепер, коли я сиджу в браузері і вмикаю якись відеопрогравач він просто вилітає. І так же буває чорний екран, це не довго від сили секунда, а то і менше.

(Ігри фрізили, очевидно, через озу, але я хотів подивитися чи може ще через 4гб відеопам'яті, виявилось так мої догадки підтвердилися бо з 1070Ті фрізів набагато менше, на пк друга жаль не було ігр які в мене фрізили, тому не знаю)

А тепер до комплектуючих (постараюсь все описати): RX580 4GB Sapphire Nitro+ (ос по ядру 1411, 1900 по пам'яті і невеличкий андервольтінг чіпи пам'яті там ельпіда стоять, не знаю навіщо, але просто взнав, тому пишу :) ), Ryzen 7 1700X (ос 3.7ггц), 16GB 2400 stock (oc 3200 d.o.c.p.) планки різні, одна гудрам, друга ХАЙПЕР ІКССС РГБББ, бж Chieftec proton 650W модульний, материнська плата Asus TUF B450M-Pro Gaming. Думаю достатньо, а, точно треба ще написати про вінду, дрова ми видаляли через DDU, а ставили з офіційного сайту. ВОТ ПРЯМ ЗАРАЗ БУВ ЧОРНИЙ ЕКРАН, КОЛИ ПИСАВ ТЕКСТ, ААААА!!! Забув добавити що ігри працюють, але з тією фігнею. Я не знаю що не написати, краще запитуйте я відповім. :beer: :beer:
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

І так же буває чорний екран, це не довго від сили секунда, а то і менше.
какой монитор используете (модель в студию) , и через какой разъем подключаете карту ?
Андрій амудешнік
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

deserteagle777: 02.01.2022 22:03
І так же буває чорний екран, це не довго від сили секунда, а то і менше.
какой монитор используете (модель в студию) , и через какой разъем подключаете карту ?
вот ку...ва, коли я писав відповіть, та падла синій екран зловила.
Монітора 2. Перший по хдмі Samsung Curved C24F390F, а другий по дівіай LG W2243T кабелі точно робочі, хдмі вкрав в брата від іксбокса сіріес ес)

Відправлено через 2 хвилини 33 секунди:
deserteagle777: 02.01.2022 22:03
І так же буває чорний екран, це не довго від сили секунда, а то і менше.
какой монитор используете (модель в студию) , и через какой разъем подключаете карту ?
Ой, забув добавити, що діло не в моніторах, бо відеокарта виробляє діч на всьому до чого підключена.
Закрито