Кiт, Статика і ПК

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мої вітання панове :beer: .
Тут така справа : відкрив кришку ,щоб протерти пилюку і почистити фільтри ( вчора ) . Думаю піду завару собі чаю , пішов на кухню кришку залишив на підлозі. Приходжу з кухні , а мій олень клаповухий до половини заліз в комп ( там де кожух закриває блок є багато вільного місця) , побачив мене , шуганувся, дістав по морді вентиляторами відяхи ( вона в мене на райзері стоїть вертикально) і на максимальній передачі шуганув за диван :lol: :lol: .
Комп все працює без проблем ,но от питання - ця скотиняка :gigi: коли мене нема вдома інколи лазить по столі і спить на клавіатурі :shuffle: , а коли я його гладжу то інколи мене статикою б'є :D . Він компу не зашкодить :shuffle: ? ,він в мене постійно включений.
P.S. шукав подібну тему в пошуку , но не знайшов , якщо написав не туди , то перенесіть :shuffle: :super:
спойлер
фото винуватця додаю :laugh: :laugh:
ЗображенняЗображення
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

ничего твоему компу не будет, если кота не зажует в вентиляторы :gigi:
ты не один с таким шкодным питомцем, у товарища 3 кота, все очень любят на компе спать, там тепленько :)
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer
Ну то тоді :beer: :super: , бо реально шерсть в нього велюрова і дуже густа, якщо він треться по підлозі і почати його гладити, то буває , що нас обох може "тріпнути " , а потім вже все ок :gigi: .
Комп на столі , кришка закрита ,а він задницею її завжди підпирає і " допомагає " працювати . От і очканув :shuffle: :gigi:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

viperest1:Ну то тоді :beer: :super: , бо реально шерсть в нього велюрова і дуже густа, якщо він треться по підлозі і почати його гладити, то буває , що нас обох може "тріпнути " , а потім вже все ок :gigi: .
Комп на столі , кришка закрита ,а він задницею її завжди підпирає і " допомагає " працювати . От і очканув
Якщо заземлення в розетках є то проблем не повинно бути.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Заземлення то є( чи можна сказати третій провід в колодці) ,бо я міняв минулого року розетки і вимикачі на Schneider . Але стосовно самої проводки " меня мучают смутниє сомнєнія "(с) . Просто будинок відносно новий - 15 років , але коли я в одній з кімнат робив ремонт і коли дюбелив стіну , то якраз запоров в проводку, бо ці бараномайстри пустили кабель по гіпотенузі від коробки до вимикача , а не так як це роблять нормальні люди під 90° :mad: ( довелося тоді заново штробити і кидати інший кабель) . А зараз поки міняти всю проводку в квартирі бажання і грошей нема...
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ничего с внутренними деталями компа не случится, если корпус закрытым будет... а так статика коварная штука - флешки в каранах джинс дохнут на раз...
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu
Стосовно флешок не скажу , бо ношу їх завжди в сумці . Але дякую , що сказали , бо це я до уваги не брав :beer:
От навіть зараз гладив кота і мене знову щипнуло :gigi: .
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Если у тебя клавиатура и мышь полностью из пластика,то ничего не будет при статике, а вот если мышь типа mad catz и мех. клавиатура с металлическим корпусом то может щёлкнуть и тут пару вариантов (тех что я знаю)
1.ПК сразу же перезагрузиться
2.Сработает защита и ПК выключится
3.Возможно убьёт что-то в материнке (у друга сгорал копеечный транзистор по питанию)
Hells Angels
Member

Повідомлення

viperest1 налысо постричь, статикой бить не будет Зображення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

viperest1
Ты эта - заземляйся когда кота гладишь :D
Видимовыходы не задействованные на видяхе - на всяк закрой родными заглушками, то же остальных неиспользуемых портов мамки/корпуса касается - мало ли, захочет рыльцем потереться о выступающие части твой бэшкэтнык статический
Или кота заземляй, браслет медный на пузо/лапы и к среднему выводу (заземлению) розеток, либо сетку на пол :rotate:
:beer:
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

seraphic
Вроді все пластмасове :super:
Думаю і блок би повинен зробити свою справу :) , хоч як виявляється, що про статику ще багато чого не знав :shuffle:
спойлер
ЗображенняЗображення
Відправлено через 6 хвилин 20 секунд:
Hells Angels
gehka3
Вам смішно :lol: :lol: , а я тут очкую :laugh: :laugh: .
Я б може не писав тут нічого , но якраз гладив його і мене бахнуло :gigi: і аж тоді я замислився :think: . Бо за компом моя робота виглядає інколи ну дуже цікаво :gigi: - як рука не на мишці , то інколи на пузі кота , або на колінах, може бути під ногами --- якщо коротко то він як той суслік, що є всюди :gigi:
спойлер
ЗображенняЗображення
Один з прикладів коли мені доводиться ділити крісло :laugh:
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

viperest1
Я вполне серьёзно о позакрывать активные порты заглушками
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

unlnu:флешки в каранах джинс дохнут на раз...
Это почему? Нормальный джинс это хлопок, там вообще не бывает статики, в отличии от синтетики и шерсти.

И я не вижу связи между локальной статикой и заземлением через розетку, никакое заземление не спасет если статика попадет на плату видяхи, памяти и т.д.
А вот про видеовыходы gehka3 правильно написал, там вполне можно словить.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Andrey2005:И я не вижу связи между локальной статикой и заземлением через розетку, никакое заземление не спасет если статика попадет на плату видяхи, памяти и т.д.
Ну якщо корпус не закривати, статика буде найменшою шкодою яку можуть нанести домашні улюбленці. :gigi:
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Замовив собі кілька десятків USB-заглушок, надрукували на 3D принтері.
Мертві порти, або й просто непотрібні закрити, а в даному випадку - тошонада.

Мій тварюк не лізе до компа - не цікаво йому там.
Статикою не страждаємо - лисий. Не я - він. Я ще в процесі.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Kib:Ну якщо корпус не закривати, статика буде найменшою шкодою
Навіть якщо закривати :gigi:
спойлер
зображення_2021-03-28_204041.png
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3: 28.03.2021 20:31 viperest1
Я вполне серьёзно о позакрывать активные порты заглушками
вже йду шукати заглушки :beer: - в відясі позатикаю всі виходи ,а от з виходами на материнці буде трохи проблемка :shuffle:
спойлер
ЗображенняЗображення
Hells Angels
Member

Повідомлення

viperest1
синей изолентой заклеить и не надо никаких заглушек Зображення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Мои коты меня с кресла на стулья выживали, иногда(всего пару раз) на коврике на столе спали, пк их не интересует. Но если бы лезли, то амба моему компу, особенно от старшего с шерстью 10+.
Востаннє редагувалось 28.03.2021 20:56 користувачем Барбарис, всього редагувалось 1 раз.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 28.03.2021 20:45 viperest1
синей изолентой заклеить и не надо никаких заглушек Зображення
Це теж , як варіант , но воно мене буде мучити , що воно там не так як має бути :gigi: , хоч з іншої сторони , то краще так ніж :rip: .

Скажу чесно я вагався чи створювати тему , бо думав , що засміють :lol: :lol: , а бачу , що тема таки актуальна :gigi: :gigi:
Відповісти