Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Мда, подивився на всім відомому маркетплейсі ці ремінці, вони їх продають по 30-50 штук і всі з резини. Невже досі не здогадались робити таке з силікону, воно ж ще й засохне за 1-2 роки. Спробую оригінальний намастити силіконом і залишити на пару днів, якщо не допоможе, натягну силіконову прокладку, щось мені здається що це нормальний план. Хтось вже пробував такий варіант безумства? :laugh:

Відправлено через 5 хвилин 15 секунд:
radical: 30.05.2023 17:44 Асус ранні були OEM Pioneer
Блін, точно. В мене здох не NEC а Pioneer, їх в якийсь момент всі хвалили і я собі взяв ото лихо, довго обирав між NEC та Pioneer, а залишився з філіпком. Треба буде якось на лохє купити собі за нагоди якийсь NEC.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

spoglyadach: 30.05.2023 19:47 Хтось вже пробував такий варіант безумства?
Мені на якомусь форумі підказали рішення. Є такі кольорові силіконові кілечка, продаються кульками в канцтоварах, школота з них плете якісь браслети чи щось типу того. Вони досить гарно тягнуться і можна натягнути таке кільце замість паска.
spoglyadach: 30.05.2023 19:47 Треба буде якось на лохє купити собі за нагоди якийсь NEC.
Я мав на увазі виключно CDRW, вони були з металічними частинами всередині і досить важкі навіть на вагу. За DVD не скажу.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Силіконові прокладки не катять, маленькі тонкі погано тягнуться, а ті що побільше вже занадто товсті.
Оці кольорові я бачив, якщо густе силіконове мастило не допоможе, десь придбаю якийсь силікон для волосся у жіночих товарах :laugh:
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach: 30.05.2023 19:47 Мда, подивився на всім відомому маркетплейсі ці ремінці, вони їх продають по 30-50 штук і всі з резини. Невже досі не здогадались робити таке з силікону, воно ж ще й засохне за 1-2 роки. Спробую оригінальний намастити силіконом і залишити на пару днів, якщо не допоможе, натягну силіконову прокладку, щось мені здається що це нормальний план. Хтось вже пробував такий варіант безумства? :laugh:
Шото не впевнений за силікон, еластичність гуми завжди відновлювали вимочуванням у керосині, а силіконове мастило тільки її змащує, погіршує тертя. Вже розтягнуту гуму до речі майже неможливо стягнути взад, тільки пом'якшити. Крім того, що силікон слизький, він ще дуже швидко зношується, тому його не використовують у приводах.
У китайців у принципі повно ременів та пасиків будь-якого розміру та форми, там ще багато нюансів, типу натяг не повинен бути надто сильним чи слабким тощо.

Але з приводами від компа я поки так не морочився, вони часто коштують дешевше нових ременів, весь досвід тільки з касетною технікою.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Хм, а я таку методу використовую коли потрібно відновити або підвищити еластичність пересохшої гуми. Ущільнювач на вікнах періодично мащу вазеліном, він стає більш м'яким та гнучким, краще працює. Але в мене на всяк випадок є "калоша" якою я колись реанімував розтягнуті кільця на старих мануальних об'єктивах. Можна буде замочити на 20-30 хвилин, якщо розтягнеться. А можна один спробувати силіконом, інший замочити і порівняти результати :)
Замовляти окремо не хочу, мені товариш свій хотів віддати, в нього новий лежить у коробці, якщо ці не оживуть то заберу його
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

гумові паски в автомагазинах, там кільця як прокладки використовуються але на приводи реально підібрати і коштують до кількох гривень.
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

radical: 30.05.2023 17:31 Sony/NEC були найбільш живучі, всілякі LG/Samsung/Philips дохли навіть без використання.
були кілька підряд моделей неків двд-писалок, які дохли ну дуже часто.
DVD RW NEC nd-3540 і +- 1 покоління від нього приблизно. зараз вже чітко не згадаю. то була їх хвороба

Відправлено через 17 хвилин 5 секунд:
десь 2006-2007 рік, проблема гуглиться навіть ще )
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Taipen
Я за CD-RW писав, вони були важкі і залізні))
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Лот: 18 шт. материнских плат s.462 s.478 s.754 s.370 + 3 радиатора куллер + процессоры.
На запчасти, состояние неисправное.
https://skylots.org/6593029861/lot#?
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

:laugh: який сенс розміщувати аукціон вже після завершення. А лот класний був, можна сказати що шара за таку кількість процесорів 462, хоч і не відомих модифікацій та їх стану.
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До окончания аукциона был один час и ноль ставок. Я его только сегодня вечером увидел… :dontknow:
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

А блін, то в мене якийсь прикол з сповіщеннями у поштовому клієнті :-/
Хоча що потім робити із всіма цими платами, але хтось файно затарився, очікуємо на лох.уа
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

spoglyadach
По ценам как на ебей :D
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Vlad Tepec-Dracula: 01.06.2023 23:44 spoglyadach
По ценам как на ебей :D
Я на лох вже мабуть місяць не купую, нехай на ібей торгують :-/
Чи робоче не знаю, скрінів не знаю як робити, хочу 600 грівєнь
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

Vlad Tepec-Dracula: 01.06.2023 20:19 Лот: 18 шт. материнских плат s.462 s.478 s.754 s.370 + 3 радиатора куллер + процессоры.
На запчасти, состояние неисправное.
https://skylots.org/6593029861/lot#?
кльовий лот, сам би забрав
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Шукав сьогодні шмат шумки, знайшов на балконі CDRW ASUS, років мабуть 4 назад якась посилка була, куди мені його докинули бонусом (це я вже згадав).
Ну і якось він опинився на балконі у кутку де його не було видно, лежав там влітку на сонці, взимку на морозі, навіть наліпка трохи вигоріла.
Завтра його відмию бо трохи брудний, ваші ставки чи буде він хочаб відкриватися вже не кажучи про читати/писати :laugh:
Відкриваю залізний тоталізатор
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach
відкриватися без штовхача - ніт, читати/писати - цілком можливо

Ось до речі трохи відмив плату, яка лежала на відкритому балконі багато років (правда в корпусі), сам корпус у стані на смітник, а материнка можливо ще поживе. Тут не дуже видно, але живих конденсаторів майже немає, деякі деталі/дроселі висять на одній нозі, але до балкона була робоча.

Давно була ідея зібрати монстра зі старим процом рівня P100-133 і надшвидкою для нього видяхою, може Вуду а може 9600

спойлер
45326386-9399-449f-8060-dd07de674c3b.jpg
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

acidburn: 02.06.2023 05:45 але живих конденсаторів майже немає
SL-****
Ето норма! (с)
Death
Member
Аватар користувача
Звідки: Малин

Повідомлення

acidburn
а камінчик який ?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

acidburn: 02.06.2023 05:45Давно була ідея зібрати монстра зі старим процом рівня P100-133 і надшвидкою для нього видяхою, може Вуду а може 9600
*любителі "розкривання потенціалу" покинули чат* :gigi:
Відповісти