Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Сижу такий, нікого не чіпаю , сбоку Prime 95 мучаэ одноядерний 3700+ @4400+ і згадую, що десь у мене була коробка з "чесачками" для кота.
Думаю дай гляну....
спойлер
1707721743193.jpg
Виявилося , що те що я шукав на ОЛХ було під односом однак як завжди є нюанс :mad:
спойлер
1707721743187.jpg
Там же знайшов і під 754 Атлон 3к+. Але з ним мучатися це вже якийсь БДСМ.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Береться ніж канцелярський і вперед...
Я бачив і гірше, якось замовляв у якомусь лабазі tray проц з пересилкою (щось типу х2 або х3 атлона у часи їх актуальності), а ці йолопи просто примотали його скотчем до шматку пінопласту (HDD замовлений там же, прийшов, замотаний між двох шматків пінопласту на манер сандвича взагалі без коробки, я більше в тій конторі після цього нічого не замовляв вже). Перше бажання було відіслати їм оте назад, але плюнув (бо дуже кортіло проц поганяти, взяв ніж, лупу, та виправив все за хвилин двадцять).
mklm
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: dp

Повідомлення

працюю голкой та кредиткой з такими цпу
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Голка від шприца, зточив гострий носик, отвір під розмір ніжки як раз.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

я тонким канцелярським ножем, рівняю зразу весь рядок
зовсім "лежачі" ніжки можна підняти голкою
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

Форумчане,кто продает на Скайлотсе,там комиссию берут только после продаж лота или сразу что платить нужно при віставлении лота? Дело вот в чем.
Вечером после работі хочу здесь віложить в продажу своі старіе системники,начну наверное с первіх трех по принципу аукциона.Если желающих не будет на форуме,віставлю на Скайлотсе и может бути на ОЛХ. :rotate:
mklm
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: dp

Повідомлення

комісію знімають після продажу. гроші наперед беруть лише за рекламу (топ-лот, підсвічування, тощо)
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

delete

Отправлено спустя 47 минут 23 секунды:
Любителям старины-изучу спрос на три (пока что для пробы)системника.
viewtopic.php?f=29&t=277707&p=3759950#p3759950
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://skylots.org/6594130979/Gigabyte ... +Q6600+2GB
Може хто під відновлення собі минулого топа захоче
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Так а як її відновлювати, чипсетів цих не купиш а на прогрів інтели не ведуться взагалі B-)
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

На чому можна запустити xeon 5050?
Маю на увазі, з 775 з модифікацією.
На Asus asus p5pe-vm є старт чомусь на 2,73ГГц, але не грузить систему, перезавантажується. На асроках не стартує взагалі.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Саме з AGP?
enterprise2k3
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

del
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

radical
В биос,так понял.заходит нормально.А определяется в биосе норм?Смущает.что 4 потока,а у мамки потолок Е6700 Core 2 Duo,который 65 nm..Есть комп с такой же мамкой.Правда.ставил 45 нм Е5800.запускается .работает.Но...на минимальном множителе и частота в Винде 1200 постоянно.хотя в биосе пишет 3200..И не выключается из Винды,только обесточивать нужно.Ну а частоту его 3200 мгц в биосе можно принудительно выставить.но тогда энергосберегайка не работает.молотит постоянно на 3200.Пишут.что микрокоды править нужно.Ну а здесь 4 потока.практически 4 ядра(гипотетически).Мож поэтому ребутится.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

radical: 12.02.2024 21:44 На чому можна запустити xeon 5050?
Маю на увазі, з 775 з модифікацією.
На Asus asus p5pe-vm є старт чомусь на 2,73ГГц, але не грузить систему, перезавантажується. На асроках не стартує взагалі.
На P5QC запускав:
https://hwbot.org/submission/5073525_my ... 877.49_mhz
Модив БІОС на сайті bios-mods.com

Відправлено через 6 хвилин 22 секунди:
https://www.bios-mods.com/forum/Thread- ... #pid192500
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

бажано, у мене 775 з PCIE зараз робочої і немає.. хоча, десь був якийсь асус на VIA, треба поритися по коробках.
Бумик: 12.02.2024 22:02 В биос,так понял.заходит нормально.А определяется в биосе норм?Смущает.что 4 потока,а у мамки потолок Е6700 Core 2 Duo,который 65 nm
В біосі xeon 2.73GHz, при множнику 18 це якась зовсім дивна шина.
А для P5PE-VM є модбіос з підтримкою 45нм і розгону, моя на 299 шині працює з Е7400. Запускав навіть з зионами типу е5420, е5205
Mykolay3ack: 12.02.2024 22:03 На P5QC запускав:

А що вам зробили на біосмоді, мікрокоди вшили чи ще щось міняли?
у вас 5060 з 1066 шиною, у 5050 шина 667, може, така чортівня з-за того. Спробував максимально занизити йому шину, щось типу 82 виставив, але ХР все одно не загрузилася, зависла на заставці. Там ще біос показує VID якийсь низький, типу 1.2, може з-за цього.
Я так зрозумів, треба плата, яка з біосу може напругу накинути. Десь був гігабайт на 865, який я не дуже вдало переробляв під conroe, треба буде на ньому спробувати на рідному біосі.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

radical: 12.02.2024 22:19 А що вам зробили на біосмоді, мікрокоди вшили чи ще щось міняли?
у вас 5060 з 1066 шиною, у 5050 шина 667, може, така чортівня з-за того.
Посилання на тему свою додав.
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

radical: 12.02.2024 22:19 А для P5PE-VM є модбіос з підтримкою 45нм і розгону, моя на 299 шині працює з Е7400. Запускав навіть з зионами типу е5420, е5205
А линк на файл не скинете?Или саму моденную прошивку.если есть под рукой,не трудно скинуть?Я тогда Е 5800 на мамку поставлю,чтоб корректно работал. :beer:

Отправлено спустя 5 минут 1 секунду:
Mykolay3ack: 12.02.2024 22:09 [На P5QC запускав:
Модив БІОС на сайті bios-mods.com
Ну это и от материнки зависит,не всегда моденный биос нужен.На моей MSI P35Neo2 ксеончик Е5440 4\4 нормально работает,причем на разных версиях прошивок родных-от первой до последней.А вот на Asus P5B и Asus P5Q мод биосы под 771 прошивал.А так на родных прошивках траблы были.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Бумик: 12.02.2024 22:33 А линк на файл не скинете?Или саму моденную прошивку.если есть под рукой,не трудно скинуть
1501_LLC.zip
(889.56 Кіб)
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

radical
Огромное спасибо! :beer:
Відповісти