Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Зовсім забув, є таке питаннячко. Можливо в когось завалявсь вентилятор 92мм на двох шарикопідшипниках, конкретно цікавить саме крильчатка. Треба замінити зламану у залмані. Можна і зламаний і такий що тарахтить, головне що б була ціла крильчатка :up:

Відправлено через 4 хвилини 39 секунд:
radical: 04.12.2023 19:11 Ну, для сокет А точно потрібна така плата, а також тестовий камінь для невідомих плат, з цим сокетом у мене було більше всього подібних пригод. На інших сокетах було значно меньше таких фокусів.
Так, це прям тру, тут в конфі хтось мені подарував ECS і я нею вже мабуть пару десятків сумнівних компонентів перевірив. Були серед них і не робочі, але покищо нічого не горіло, але я думаю що то не на довго
Я десь з місяць тому, сколов кристалл на 462, вперше в житті, ненавиджу кончене кріплення 462... правда в той день було багато монтажів-демонтажів, але буквально один раз не перевірив і ось результат :tomat: Звісно знаєш що треба ту скобу з іншого боку притримувати, але щось відволікся, вона відійшла і всьо, арівєрдрочі камінчику :rip:
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Бумик: 04.12.2023 20:00 У меня есть материнка Asus M4A785TD-V-EVO.
Я таку купляв свого часу нову в магазині. Давно вже працює з розлоченим феномом 550.
Із помічених глюків - одного раз на рівному місті злетів біос, перешив програматором.
Потім (після цього, чи ні, вже не пам'ятаю) перестала працювати мережа, можливо, там mac адреса не прошилася, а може просто сама карта здохла, не став розбиратися, поставив PCI.
Я десь з місяць тому, сколов кристалл на 462, вперше в житті, ненавиджу кончене кріплення 462...
Я намагаюся не використовувати оті монструозні кулери з тугими скобами під викрутку, хіба що так ставлю, щоб потім уже не чіпати. У мене є пара універсальних макстронів S370/462, їх завжди використовую в тестах, вони ставляться пальцями без зусиль і легко так само знімаються. На одному спеціально відкусив бокове вухо, бо виробники сокет 370 плат дуже люблять на тому місці чомусь розмістити на платі конденсатор.
спойлер
pic4.gif
Nobil
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Може в когось є SDRAM плашки пам`яті на продаж, або віддати, купив плату з процем, а пам'яті немає, а бажання запустити цю штуку є. Буду вдячним!
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

radical: 04.12.2023 20:24 Я намагаюся не використовувати оті монструозні кулери з тугими скобами під викрутку, хіба що так ставлю, щоб потім уже не чіпати. У мене є пара універсальних макстронів S370/462, їх завжди використовую в тестах, вони ставляться пальцями без зусиль і легко так само знімаються. На одному спеціально відкусив бокове вухо, бо виробники сокет 370 плат дуже люблять на тому місці чомусь розмістити на платі конденсатор.
Я теж маю пару таких, вони дійсно легко ставляться за рахунок гнучкості скоби, але також маю гласіал теч з адекватним прижимом і комфортним монтажем. Там питання було не в тому що скоба дуже жорстка, а в тому що це кріплення в принципі так собі і не розраховано це все на такі проци як Бартон. Не впевнений що самі АМД розуміли на самому початку що цей 462 так надовго затримається на ринку, тоді можливо більш ретельно попрацювали над такими нюансами. Бо воно навіть при дуже вмілому монтажі поступово зношує зачіпи на сокеті, ну і якщо хоч трошки не догледів і не притримав скобу з іншого боку то вона може вилетіти і кристалу всьо
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я в свій час завів собі плату на 370 для перевірки відеокарт AGP (2x,4x,8x) і проців.
Плату Slot 1 відповідно під проци на цьому сокеті..
Про те щоб зробити жертву на 775 я чомусь не подумав. Але думаю ASUS P5Q SE - хороший кандидат.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

ApostolCV: 04.12.2023 21:28 думаю ASUS P5Q SE - хороший кандидат.
Цей пан я бачу опше жирує, непоганий кандидат це щось офісне типу P5KPL-AM
Ну і інше подібне що можна знайти за дуже дешево
Востаннє редагувалось 04.12.2023 21:34 користувачем spoglyadach, всього редагувалось 1 раз.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Nobil
що за плата?
десь були непотрібні 128-64Мб РС133, якщо такі цікавлять, подивлюсь.
Nobil
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

radical
Завтра подивлюсь, щось на Pentium II, це точно.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

:) а в чому прикол цієї відюхи що на неї вже така їбєйша ціна? Ну окрім того що там два чіпа і вона жере мабуть під 500Вт
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach: 08.12.2023 21:39 :) а в чому прикол цієї відюхи що на неї вже така їбєйша ціна? Ну окрім того що там два чіпа і вона жере мабуть під 500Вт
Найшвидша відяха 2009 року, коли ATI нарешті обігнала Нвідію, хоча якою ціною.
Всі топові моделі, а особливо такі, задешево вже не знайти.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Тобто GTX 295 їй зливав? Хіба під SLI не було більшої кількості ігорєй які його нормально підтримували?
Хоча на боці радівона нативний ДХ11 проти ДХ10 але там вся суть у оптимізації під двохчіпові рішення, без них опше пофіг на ДХ
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хмм, 5970 непогано в колекцію , знати б точно що не прогріта не копана, а так і на олх за таку ціну їх вистачає.
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оце батл на аукціоні з Radeon HD 5970
“Астанавитесь” :D
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

С большей вероятностью,в последние минуты кто-то перебьет ставку.

Отправлено спустя 3 минуты 2 секунды:
KingpinUA: 10.12.2023 16:08 а так і на олх за таку ціну їх вистачає.
На ОЛХ может и кирпич приехать.А на Скайлотсе хоть какой-то шанс.что оно рабочее в большей или меньшей степени.
Вот ради интереса глянул-в сейчас продаже одна 5970 на ОЛХ.Указано,что робоча ,но скринов с тестами и инфой по карте нет...
Блин,сегодня вырубили свет и хард на 4 Гб накрылся.Теперь стучит головами и в мннд бадами сыпет.Жаль тушку,лучше б какой посовременне типа 40 и более Гиг накрылся.
Zakarul
Member

Повідомлення

висит в продаже на одном из сайтов проверенная карта от проверенного продавца. 1 минута гугл-поиска и покупается карта без шума и пыли. Нет проблем.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

На лохє відяха трохи пічяльна, там ще й на наклейці чувак схожий на зілєнского, такшо ну його B-)
Мені більше подобається сапфіра, там дівки всьо по класікє

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Zakarul
І скока дєніг за неї хочуть, просто цікаво, мені для друга

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Vlad Tepec-Dracula
Я свою колись за 60$ брав, правда на наібей в гарантованому ідеальному стані і було це кілька років тому.
Такшо ціна +\- адекватна якщо карта реально нормально працює і обидва чіпа функціональні
Zakarul
Member

Повідомлення

spoglyadach
Цену продавец время от времени меняет. Сейчас 1490грн. Была и дешевле, и чуть дороже.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Ну це +\- нормальна ціна якщо реально потрібна ця відяха, за повністю робочий екземпляр :)
Цікаво скільки б зараз просили за якийсь 4870 X2
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та карта візуально в сумному стані, страшненька і підозріло виглядає
Ціну за неї він поставив 1100 на олх і 1780 на інших майданчиках

Ще продають Sapphire HD 5970 з тьолочками але за дорого
https://flagma.ua/videokarta-ati-radeon ... 27553.html
Відповісти