ПЕСОЧНИЦА: все вопросы типа "Как на компьютер без корпуса поставить виндовс и как его включить без этого самого корпуса?" - в данной теме пожалуйста

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Catalonec
Junior

Повідомлення

Добрый день. Как на компьютер без корпуса поставить виндовс и как его включить без этого самого корпуса? Подскажите пожалуйста




Организуем песочницу, всё подобное - в данную тему

Краткий FAQ

Вопрошающим: постарайтесь максимально полно описать конфигурацию вашей системы (модель МП, ЦП, оперативка, ВК, накопитель и тп) и не забудьте ОСь указать.
Если прикладываете скрины/картинки - спойлер обязателен


Отвечающим: воздержитесь от посылов в гугль или ещё куда дальше
Да: воздержитесь от стёба и кормления троллей, возможно поможем новичкам освоиться в азах :)
Востаннє редагувалось 13.07.2017 09:53 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Smurniy
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Гпу-з, аб, хв монитор - любая прога покажет пиковое значение. А смотреть на параметр value неразумно.
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Схоже на те, що вона вже своє відмайнила
zloydiktator
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня Херсон

Повідомлення

alexvvv:Схоже на те, що вона вже своє відмайнила
Согласен :teacher: - :rip:
monoxrom
Junior

Повідомлення

відяху купував в знайомого, він нічого не майнив і не розганяв і я йому вірю, жити в Європі і майнити на одній відясі немає змісту, гроші смішні для них і світло там дороге.

Скачав прогу афтербурнер і нічого там не розмію, ну і страшний девайс, нагадує якісь програми для дітей, щось таке подібне на машину щоб крутити невідомо що і швидше все поломати :)
Всі ці програми по настройці показують що поточна частота ядра 135 мгц і памяті 405 мгц
я щось не розумію як я маю скрутити ці параметри, їх же нетреба скручувати, треба скручувати максимальні? які виникають тільки підчас нагрузки

Отправлено спустя 3 минуты 11 секунд:
вже каращ програма nvidia inspector
там хоча-б інтерфейс людський але також показує найменші частоти поточні, а в "оверклокінгу" 4 різні профіля і різні частоти
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

monoxrom:відяху купував в знайомого, він нічого не майнив і не розганяв і я йому вірю
Ви в європейця купували чи українця?
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вам би мануали почитати до софта,який ставите.Страшний інтерфейс,чи ні - у Вашому випадку значення не має.Якщо ще не зрозумілі натяки,то скажу простіше - на кону стоїть життя Вашої відяхи.Не більше і не менше.Чим довше Ви пробуєте знайти 1-клікове рішення проблеми,тим більший шанс,що Вас чекають погані новини.І ніхто з тут присутніх винен не буде.Всі,хто хоче,прекрасно справляються з тим,щоб подивитись температуру чи навіть налаштувати виведення її в 3д-програмах на оверлейний дисплей.Там справді нема нічого складного.А зібравши показники(читайте - поставивши діагноз),можна буде швидко знайти правильне рішення(читайте - лікування) Вашої задачі.Це форум,а не техпідтримка.Якщо не хочете чи не можете налаштувати все власноруч,то так і пишіть : "скину N-суму за те,що хтось більш досвідчений по TeamViewer-у зайде і проведе програмну діагностику відеокарти".Бо до цього моменту здається,що Ви або не розумієте серйозність проблеми,або потенційна втрата не самої дешевої відеокарти Вас не надто засмучує.
Не хотів образити,просто дивно таке читати.Більше,ніж Вам,це не повинно бути нікому потрібно.Будьте ласкаві,постарайтесь,га?
monoxrom
Junior

Повідомлення

TheGuy
та я не ображаюся

просто дійсно кімната тут де комп дуже холодна, включив комп на відясі було 20 градусів
у мене нема тестових програм і тільки 2 гри, включив на Rise of Tomb Raider тест продуктивності він пройшов, відяха по логах грілася до 28 градусів хіба це багато?
хіба може проц під сокет 775 забити до смерті таку відяху? думаю що ні і справа не в температурі
3Д марк 2006 є то він також її не нагружає, 28 градусів і все, після виходу з графічних програм 24 градуси

Думаю я би попробував трохи скрутити частоту памяті але як я її можу скрутити я не розумію коли вона має бути за 1000 мгц а програми показують поточну 400 з копійками...

Отправлено спустя 12 минут 12 секунд:
скинув поки-що на проці -20 мгц і на памяті -40, подивлюся як воно буде...
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

monoxrom
для того і існує той оверлейний дисплей,який можна налаштувати,в тому числі,через MSI Afterburner i RivaTuner StatisticServer,що ставиться разом з нею.Тоді в самому процесі гри чи тестів видно буде і частоту,і температуру.А якщо стоїть питання з мінімумом рухів подивитись максимальну температуру - FurMark Вам в поміч.Кількох хвилин в супроводі бублика з наглядними графіками Вам вистачить,щоб побачити все,що треба.Інша справа,що поки цього краще не робити.Спробуйте або мій перший спосіб,або може хто ще щось порадить.
А швидкість вмирання відеочіпа не прямопропорційна потужності процесора,в парі з яким він працює - Ваш проц на 775 сокеті може і пережити цю відяху,при правильному куті кривизни рук.Але раз така кухня ,то скажіть,що у Вас за Блок Живлення?Між покупкою 775 сокета і 980Ті Ви його оновлювали?Там хоче не через кілька Молекс-6-8пін переходніків відеокарта працює? :)

Чув колись,що різкі перепади температури пагубно впливають на чіпи.Не стикався на практиці,і не знаю толком Вашої ситуації(хай спєци підкажуть),але якщо вона у Вас постійно менше 20 градусів у вимкнутому стані,і Ви вмикаєте ПК і відразу пригружаєте її роботою,щоб вона різко прогрілась,то може це і той самий сценарій.Але,знову ж таки,не стверджую,хай мене поправлять.
monoxrom
Junior

Повідомлення

блок живлення чіфтек якийсь на 750 ват
живлення на відяху пряме з блоку.. правда у мене сам проц бере 100 ват нагрузки і ще 4 вінчестера.. але що 750 ват для цього мало би не хватати?

попробую поганяти програмою FurMark
о ще згадав програму OCCT, також можна нагрузити
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

конфіг дуже незбалансований, карту брали новою, чи б/у з рук? якщо бу, що каже попередній власник?
Платформа вже досить стара, і тут може бути вагон причин.
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GeForce Experience для обновления дров, MSIAfterburner-beta все предельно понятно. EVGA_PrecisionX_OC_Setup_v6.1.16 не качайте , убитое время.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

monoxrom:TheGuy
та я не ображаюся

просто дійсно кімната тут де комп дуже холодна, включив комп на відясі було 20 градусів
у мене нема тестових програм і тільки 2 гри, включив на Rise of Tomb Raider тест продуктивності він пройшов, відяха по логах грілася до 28 градусів хіба це багато?
хіба може проц під сокет 775 забити до смерті таку відяху? думаю що ні і справа не в температурі
3Д марк 2006 є то він також її не нагружає, 28 градусів і все, після виходу з графічних програм 24 градуси

Думаю я би попробував трохи скрутити частоту памяті але як я її можу скрутити я не розумію коли вона має бути за 1000 мгц а програми показують поточну 400 з копійками...

Отправлено спустя 12 минут 12 секунд:
скинув поки-що на проці -20 мгц і на памяті -40, подивлюся як воно буде...
какие 28с? у ГТХ980 в простое должно быть около 45с,а не после нагрузки.

Вам бы или смотреть правильно показния,или не лепить на 775й сокет гтх980...
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Шоб я так жив, 980Ti 28 градусів. :gigi: viewtopic.php?f=5&t=140473
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.: какие 28с? у ГТХ980 в простое должно быть около 45с,а не после нагрузки.

Вам бы или смотреть правильно показния,или не лепить на 775й сокет гтх980...
У человека я так с профиля понял на водянке. А по поводу простоя :rolleyes:
Вкладення
1.gif
2.gif
zloydiktator
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня Херсон

Повідомлення

WalkMan:Шоб я так жив, 980Ti 28 градусів. :gigi:
И это под гагрузкой... :facepalm:
:popcorn:
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у меня тишка в простое 30-33 град
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

b_andriy:у меня тишка в простое 30-33 град
Варто вказати, що це на щойно запущеній системі. А то введете людей в оману.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan ні, це на системі яка працює, сьогодні вечером перевірю і скину скрін

WalkMan
спойлер
Зображення
первое фото было с ПЛ 80, скинул на дефолт
спойлер
Зображення
И это при том что вентиляторы не крутятся, видик гига г1 980ти
zloydiktator
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня Херсон

Повідомлення

WalkMan:Шоб я так жив, 980Ti 28 градусів. :gigi: viewtopic.php?f=5&t=140473
Да, славно я тут поугарал с парочки идиотов. Неадекватам не понять, что алгоритмы СО построенны не понижать, а УДЕРЖИВАТЬ температуру на заданном уровне. И если она справляется с этой задачей при меньшем количестве оборотов - зачем ей их повышать? Тупни :censoured:
monoxrom
Junior

Повідомлення

коротше діло не в температурі точно, дивився трьома програмами, температура до 30 градусів
обороти кулера я не чіпав, як писав вище скинув на кілька мгц частоту відеопроца і памяті, подивлюся що буде
Відповісти