ПЕСОЧНИЦА: все вопросы типа "Как на компьютер без корпуса поставить виндовс и как его включить без этого самого корпуса?" - в данной теме пожалуйста

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Catalonec
Junior

Повідомлення

Добрый день. Как на компьютер без корпуса поставить виндовс и как его включить без этого самого корпуса? Подскажите пожалуйста




Организуем песочницу, всё подобное - в данную тему

Краткий FAQ

Вопрошающим: постарайтесь максимально полно описать конфигурацию вашей системы (модель МП, ЦП, оперативка, ВК, накопитель и тп) и не забудьте ОСь указать.
Если прикладываете скрины/картинки - спойлер обязателен


Отвечающим: воздержитесь от посылов в гугль или ещё куда дальше
Да: воздержитесь от стёба и кормления троллей, возможно поможем новичкам освоиться в азах :)
Востаннє редагувалось 13.07.2017 09:53 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
zloydiktator
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня Херсон

Повідомлення

monoxrom
Скрины давай, "всего". Под нагрузкой, без нагрузки, частоты, загрузку гп, загрузку цп, и т.д. Короче мониторинг нужен. Но :-/ 93% - карта присмерти.
Panasi
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

monoxrom
Ну не может 980Ти под нагрузкой греться до 30 градусов. У нее даже в простое должна быть выше температура. Такие показатели из области фантастики. Либо не там смотрите, либо барахлят датчики/софт.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

b_andriy:WalkMan ні, це на системі яка працює, сьогодні вечером перевірю і скину скрін

WalkMan
спойлер
Зображення
первое фото было с ПЛ 80, скинул на дефолт
спойлер
Зображення
И это при том что вентиляторы не крутятся, видик гига г1 980ти
Я в курсі, вони не крутились у мене аж поки не було 60 градусів. Просто після гри чи бенча і остивання кристалу менше 60 градусів вони теж вимикаются і температура до тих самих 30-35 не верталась ніколи (в короткостроковій перспективі 2-3 години), по крайній мірі у мене. Якщо тримати карту без навантаження годин 5-6 то і температура вернется до тих самих 30 градусів, но це не точно. :beer:

Отправлено спустя 5 минут 50 секунд:
По суті топіка:
Як варіант, можливо карта прошита якимсь жостким даунвольтовим біосом? І посуті карта лімитіть частоту із-за вольтажа!? :idea:
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

взагалі - маловато інформації.Заміри температур/частот/напруг,історія системи вцілому(поставлений давно і після цього ставилась чиста вінда,чи перетикнули місяць назад ,а до цього Радеон стояв),умови,за яких трапляється дана проблема,і так далі.Історію хвороби,будь ласка:)
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчера был дома и пол дня хулиганил в Mass Effect Andromeda, короче там где были зашквары карта прогревалась 62- 70 чаще всего. Профиль кулеров включен на автомат по умолчанию , может иза этого у меня она быстрее остывает до 30-32 гр.
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Понизьте на 5мгц частоту шины материнки (НЕ видеокарты), снизьте на один множитель проца, понизьте на 5мгц частоту шины рсй и/или чуток уменьшите частоту памяти (или увеличьте ее тайминги) и увеличьте на 0,1в напряжение на памяти. Я думаю причина вообще не вк.
zloydiktator
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня Херсон

Повідомлення

vltk:Понизьте на 5мгц частоту шины материнки (НЕ видеокарты), снизьте на один множитель проца, понизьте на 5мгц частоту шины рсй и/или чуток уменьшите частоту памяти (или увеличьте ее тайминги) и увеличьте на 0,1в напряжение на памяти. Я думаю причина вообще не вк.
Для начала графики увидить-бы. А пока можно предположить что карта вообще не бустится. Работает всегда на 135мгц(+-), как в простое.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheGuy:monoxrom
для того і існує той оверлейний дисплей,який можна налаштувати,в тому числі,через MSI Afterburner i RivaTuner StatisticServer,що ставиться разом з нею.Тоді в самому процесі гри чи тестів видно буде і частоту,і температуру.А якщо стоїть питання з мінімумом рухів подивитись максимальну температуру - FurMark Вам в поміч.Кількох хвилин в супроводі бублика з наглядними графіками Вам вистачить,щоб побачити все,що треба.Інша справа,що поки цього краще не робити.Спробуйте або мій перший спосіб,або може хто ще щось порадить.
А швидкість вмирання відеочіпа не прямопропорційна потужності процесора,в парі з яким він працює - Ваш проц на 775 сокеті може і пережити цю відяху,при правильному куті кривизни рук.Але раз така кухня ,то скажіть,що у Вас за Блок Живлення?Між покупкою 775 сокета і 980Ті Ви його оновлювали?Там хоче не через кілька Молекс-6-8пін переходніків відеокарта працює? :)

Чув колись,що різкі перепади температури пагубно впливають на чіпи.Не стикався на практиці,і не знаю толком Вашої ситуації(хай спєци підкажуть),але якщо вона у Вас постійно менше 20 градусів у вимкнутому стані,і Ви вмикаєте ПК і відразу пригружаєте її роботою,щоб вона різко прогрілась,то може це і той самий сценарій.Але,знову ж таки,не стверджую,хай мене поправлять.
Я згоден з ним. Різкі перепади температур пагубно впливають на життя відеокарти. Якщо драйвер пише, що був припинений і відновлений, це принаймані симптом і означає що відеокарті скоро кірдик... Я серйозно.
monoxrom
Junior

Повідомлення

пів години грав гру і зразу вийшов і запустив GPU-Z
video.gif
5 хв тестив FurMark-om аж упс пищав від перенагрузки :) максимально 48 градусів
video2.jpg
ця прога була запущена в фоні
video3.jpg

--------------
Та може не все так страшно, те що перезапущений драйвер вискочило 1 раз за місяць як у мене є ця карточка, думав може є якесь просте пояснення а тут всі накинулися зразу))))
Quinson
Member
Аватар користувача
Звідки: Горловка->Харьков->CПб->?

Повідомлення

Тс немного глуповат, да?
Сколько там раз сказали, что мониторинг нужно включать во время игры, а не после. И смотреть максимальные значения температуры, а не температуру простоя после игры.
monoxrom
Junior

Повідомлення

бляяяя а то шо фурмарк нагрузив на максимум то тіпа нічо?

Отправлено спустя 35 секунд:
а то шо на МСІ там знизу шкала і пише що був максимум 48 а зараз 14 то тоже нічо?
Quinson
Member
Аватар користувача
Звідки: Горловка->Харьков->CПб->?

Повідомлення

А в фурмарке нужно ставить 4-8 сглаживание, чтобы карта норм напрягались.
monoxrom
Junior

Повідомлення

взагалі-то коли вона в мене вилетіла то я тоді навіть ігри не грав, сидів в броузері і був відкритий відеоролік
це така нагрузка що GeForce2 MX440 прекрасно справляється не те що така відяха :)

підчас тесту фурмарка постійно пищав УПС від перенагрузки
коли граю ігри він не пищить!
oldchill
Member
Аватар користувача
Звідки: Днiпро

Повідомлення

В Afterburner вольтаж 0, так и должно быть?
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

В GPU-Z потрібно виставити щоб датчики показували максимальні показники (як мінімум для датчиків температури та частоти)

Зображення
Smurniy
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

На моей видеокарте тоже показывает в АБ 450МГц в простое. И что тут такого?
Я ж не кричу "где мои 8000МГц?!"
Нужно понимать какую частоту показывают программы.
На примере рамы это нужно х2, а на примере видеорамы нужно х4.
И да - АБ очень простая софтина, пои этом самая наглядная.
28грд в бенчмарке? Вы серьёзно? Без СВО с жидкостью из морозилки?
Или карта не выходит из режима 2Д или одно из двух. :gigi:
oldchill
Member
Аватар користувача
Звідки: Днiпро

Повідомлення

спойлер
Страница 3   Overclockers.ua.png
На этом скрине, почему вольтаж нулевой?
Приложи руку к карте, проверь, врут датчики или нет.
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Почему автора темы до сих пор не послали на три б...? Что здесь происходит??? Продолжайте... :lol:
monoxrom
Junior

Повідомлення

так датчики часто глючать
в програмі OCCT при тесті вона показує що в мене де +12 вольт є 8,4 вольта)))
але якщо підключити тестер до мулекс розєму БЖ, то точно як в аптеці 12,01 вольта

ATIRadeon
нічого не проісходіт просто 1 раз вилетів драйвер відео, народ скидає різні програми і поради, поки що всі тести проходить і нічого не вилітає)
ParaShoK
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків - UA

Повідомлення

я думаю автору лучше ,изначально,погуглить вообще как и чем пользоваться ,набраться опыта по ютубам и найти похожие проблемы,а то создается впечатление,что автор тролль какой то.И как говорили выше,не лепить 980ти на 775,Вы б еще на Дюрон поставили топ видеокарту,честное слово.
Відповісти