Синий экран (BSOD): решение и обсуждение

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Руслан94
і як воно купити топовий проц і отримати помилки, а потім обмежити його шоб ста більно працював? :)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

lordep
Там асус в останньому біосі вже трохи підкрутив "вазелін", кек, теоретично має бути краще, але шо там по суті хто його зна, я не оновлювався поки на вазелінові прошивки :laugh:
1. Introduce the ""Performance Preferences"" with options for Intel Default Settings (Performance/Extreme) and ASUS Advanced OC Profile.
2. Redefine the factory defaults based on Intel’s new ""Intel Default Settings"" for various CPU SKUs.


Руслан94
Материнку ви під 14900к обрали звісно... хех мде.
simoralesha
Member

Повідомлення

Всім привіт. Власне вирішив пограти в days gone (піратка) і одного разу отримав синій екран. Не звернув уваги, але сьогодні вдруге таке сталося і цікаво що гра зависла разом із системою , а потім комп'ютер сам перезавантажився. Показує що це також ніби bsod був. Завантажив скріни bluescreenview:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... TRKs1WCpFP
Багато усіляких ігр проходив , але не пам'ятаю щоб таке було. Ну максимум гра просто вилетіти могла чи звичайна помилка. Система лягала повністю.
Щось наче з пам'яттю показує ?
leo925
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

У мене не синій екран, але після конвертації системного диску з MBR до GPT система перестала вимикатись, якщо стоїть відмітка "быстрая загрузка" в електроживленні. Тобто я натиская завершити роботу, анімація проходить, потім одразу вікно привітання і все працює. Де шукати відповідь?
Ripper
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Доброго. Всім вилізло наступне питання NVME SSD якимось чином став RAID швидкість впала ... при спробі вимкнути в біосі NVME RAID ENABLE вінда не стартує BSOD BOOT DISCK INACCESSABLE .... прицому в режимі відновлення диск можна побачити як і файли на ньому ... автоматичне відновлення не спасае навідь відкат вінди до заводу с збереженням файлів падает на тому ж БСОД .... які будут поради шоб все повернути в зад.
Відповісти