BSOD на новому залізі "VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR"

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

werneo
Это всё нужно наблюдать и мониторить с другим БП.
werneo
Member

Повідомлення

АПДЕЙТ.
6 днів без BSOD (коректніше сказати 6 тривалих сесій сну, і декілька коротких в день).
Значить щось з наступного пофіксило проблему:
- Переведення відеокарти в панелі нвідіа в max performance.
- Вимкнення EXPO
- Вимкнення апаратного прискорення в віндовс.

Залишилось чітко визначити який саме фікс з трьох пофіксив проблему, я так думаю, що проблема в пам'яті, тому почну з ввімкнення EXPO, якщо проблема в ньому, доведеться міняти пам'ять на щось, що є в конфігурації 2x32Gb 6000Mhz+ CL30 з QVL листа.

Питання: З пам'яті зі згаданою вище конфігурацією є ADATA і PREDATOR, що з цього краще, і чи магаз telemart норм?
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

werneo: 07.03.2024 10:31 і чи магаз telemart норм?
телемарт норм, но у меня к примеру мать тоже на 650 чипсете асус, хоть и бюджетная, но работает без ошибок в 6400 еxpo, на китайской памяти хоть и на чипах А-die. Нужно на 100% быть уверенным что проблема именно в памяти, в чем я сомневаюсь
werneo
Member

Повідомлення

shnok: 07.03.2024 22:02
werneo: 07.03.2024 10:31 і чи магаз telemart норм?
телемарт норм, но у меня к примеру мать тоже на 650 чипсете асус, хоть и бюджетная, но работает без ошибок в 6400 еxpo, на китайской памяти хоть и на чипах А-die. Нужно на 100% быть уверенным что проблема именно в памяти, в чем я сомневаюсь
Проблема пропала після того як виключив EXPO, я ще потестую, але все вказує саме на пам'ять. Ну і її нема в QVL листі.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

werneo
Моей тоже нет, но все работает на 6400cl32.
Сколько у вас занимает времени тренировка в памяти в профиле expo при включении ПК?
werneo
Member

Повідомлення

shnok: 08.03.2024 01:31 werneo
Моей тоже нет, но все работает на 6400cl32.
Сколько у вас занимает времени тренировка в памяти в профиле expo при включении ПК?
Я не засікав, по відчуттях 40-60 секунд.

Отправлено спустя 59 минут 15 секунд:
shnok: 08.03.2024 01:31 werneo
Моей тоже нет, но все работает на 6400cl32.
Сколько у вас занимает времени тренировка в памяти в профиле expo при включении ПК?
Поміряв декілька разів, десь 54-56 секунд.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

werneo
Почему так долго? У меня 5-6 секунд. Пишу с телефона, можете загуглить, есть что люди меняют 2 параметра в биос и сокращается ожидание, я у себя ничего не трогал. Биос точно последний? Я просто реально не понимаю, моя мать тоже от Асус, и она как бы хуже вашей, хоть и на том самом чипсете, и такая разница. К слову свою брал новой в магазине, сразу обновил последний биос, и в меню выбрал профиль expo, - все, больше никаких манипуляций не делал. Это я к тому, что ничего не менял в параметрах биос, для быстрой тренировки памяти
werneo
Member

Повідомлення

shnok: 08.03.2024 14:54 werneo
Почему так долго? У меня 5-6 секунд. Пишу с телефона, можете загуглить, есть что люди меняют 2 параметра в биос и сокращается ожидание, я у себя ничего не трогал. Биос точно последний? Я просто реально не понимаю, моя мать тоже от Асус, и она как бы хуже вашей, хоть и на том самом чипсете, и такая разница. К слову свою брал новой в магазине, сразу обновил последний биос, и в меню выбрал профиль expo, - все, больше никаких манипуляций не делал. Это я к тому, что ничего не менял в параметрах биос, для быстрой тренировки памяти
Без експо десь так і є, 5-6 секунд. Міняють Memory Context Restore, і DRAM Power Down. Версія біос остання.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

werneo
В том и дело, что у меня с expo 5-6 секунд, expo точно включается и работает, мониторил через аиду, cpu-z, и диспетчер задач. Без expo грузится сразу, 1-2 секунды, но это погрешность на включение монитора.
Могу снять видео как буду дома, я просто реально не понимаю, извините за оффтоп, что одни ждут по фактически минуте, а другие до 6 секунд, на одном и том же производителем материнских плат, и на одном и том самом чипсете.
В чем дело? Дело в памяти? Или это мне просто повезло, что происходит быстрая загрузка с expo конкретной материнской платы?перед покупкой гуглил этот параметр, но все же интересно, меня бы в каком-то смысле это ожидание раздражало бы
werneo
Member

Повідомлення

shnok: 08.03.2024 15:06 werneo
В том и дело, что у меня с expo 5-6 секунд, expo точно включается и работает, мониторил через аиду, cpu-z, и диспетчер задач. Без expo грузится сразу, 1-2 секунды, но это погрешность на включение монитора.
Могу снять видео как буду дома, я просто реально не понимаю, извините за оффтоп, что одни ждут по фактически минуте, а другие до 6 секунд, на одном и том же производителем материнских плат, и на одном и том самом чипсете.
В чем дело? Дело в памяти? Или это мне просто повезло, что происходит быстрая загрузка с expo конкретной материнской платы?перед покупкой гуглил этот параметр, но все же интересно, меня бы в каком-то смысле это ожидание раздражало бы
Не знаю від чого залежить. В знайомого на аналогічній пам'яті, 32гб і мать ТУФ, займає десь 20-25 секунд.
werneo
Member

Повідомлення

Заміна блока живлення нічого не дала.
Тому вирішенням проблеми було: або не юзати експо, або не юзати сон(замість сну можна юзати hibernate).
werneo
Member

Повідомлення

Фінальний фікс, можливо комусь знадобиться:


Поставив EXPO tweaked. VDDSOC на 1.2V, CPU VDDIO на 1.3V (пишуть, що можна поставити 1.25 і пробувати в стрес тестах) FCLK - 2000Mhz, все решта як в відео, таймінги пам'яті як на коробці, і воно працює норм, бсодів нема, пам'ять проходить тести. Все ж таки щось в налаштуваннях профілів EXPO I і EXPO II не так, що цьому процу/мамці не подобається.
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

werneo: 13.03.2024 18:12 або не юзати сон(замість сну можна юзати hibernate).
werneo: 30.08.2024 14:14 Фінальний фікс, можливо комусь знадобиться:
По суті проблема в MB.
Після пробудження вона не правильно перераховує таймінги, або встановлює напруги.
Більшість з цим не стикається, бо вимикає сон, оскільки з ним тягнуться проблеми ще Win 8... Зокрема у мене завжди з ним були проблеми, тому не використовую його ніколи.

PS: раніше при розгоні для стабільності вимикались усі C state і подібні фічі, якось швидко про це всі забули :gigi:
Відповісти