Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 20.08.2024 14:58
radical: 20.08.2024 14:13 По-моему, у сиса не было тогда первопневых чипсетов с AGP
Ха, были! Просто у нас мне такое никогда не попадалось.
https://theretroweb.com/motherboards/s/asus-sp98agp-x
https://theretroweb.com/motherboards/s/ ... -ga-5sg100
Вот у меня похожая на этот гигабайт
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

spoglyadach: 20.08.2024 07:28 B-) терпіння новому власнику хочеться побажати, терпіння та наснаги
Для збереження нервових клітин покласти її на поличку, як декор буде, для колекції
На ретро не потягне але корпус цілком непоганий, це ще тоді з алюмінію робили. Якби в мене було місце я б собі такого точно взяв для всяких ситуацій коли хочеться пхнути в корпус. Хоча охолодження там по дефолту не дуже організовано, компромісний але собака гарний і якісний :up:
Абсолютно вірно, охолодження в тому та подібних старих фултаверах з дверями погане
Вентиляторів 80/92 мм не достатньо для такого обʼєму, хоча є деякі моделі з місцями під 120 мм вентилятори
Та дверця знижує вентиляцію
Кожного разу для включення/перезавантаження треба відкривати ту калітку щоб натиснути кнопки, зовсім непродумане рішення від виробника
Доступ до приводів DVD/CD/FDD через постійне відкривання тої калітки
Плюси тих, старих корпусів: дизайн, якість, внутрішній обʼєм

На тому тижні на Olx продавався системник з материнською платою ASUS
TX97-E, в комплекті була плата-мутант Asus PCI-AV264CT-N
Ніхто з шановних не прикупив цього системного блоку?
Востаннє редагувалось 20.08.2024 16:25 користувачем Vlad Tepec-Dracula, всього редагувалось 1 раз.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Хтось питав за DELL GX240
Тки витягнув із шафи .. судячи по всьому на платі мали бути кнопки для включення у ручну и РеЗЕТ.
Павер завїязан із гребінкою .. резет на гребінці прозвонкою не виявив.
спойлер
Зображення
P.S. У инженерів дел явна тяга до перегріву комплектуючих. Бо попередня карта яка тут стояла сдохла вед перегріву.)
Shvlr
Member

Повідомлення

Vlad Tepec-Dracula: 20.08.2024 16:03 Абсолютно вірно, охолодження в тому та подібних старих фултаверах з дверями погане
На якомусь брендовому, чи то DELL чи HP мiсце пiд вiдсутнiй вентель було заклеєно стрiчкою з написом - "будете ставити - вiдiрвите".
З тих часiв я не комплексую, та заклеюю лишнi (як менi здається) вентиляцiйнi отвори.
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ApostolCV: 20.08.2024 16:07Хтось питав за DELL GX240
Вот я тоже методом тыка перебрал всю гребенку замыкая рядомстоящие, в надежде найти повер - и нифига. Потому на конденсаторы :)
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

offece-trader: 20.08.2024 15:48
radical: 20.08.2024 14:58
Ха, были! Просто у нас мне такое никогда не попадалось.
https://theretroweb.com/motherboards/s/asus-sp98agp-x
https://theretroweb.com/motherboards/s/ ... -ga-5sg100
Вот у меня похожая на этот гигабайт
ну, як знайдеться, то є інтерес
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 20.08.2024 22:06
offece-trader: 20.08.2024 15:48 Вот у меня похожая на этот гигабайт
ну, як знайдеться, то є інтерес
На этих выходных 100% раз уж достал старые материнки что бы память прогнать всю что скопилась, то эту найду и попробую протестировать.

Главное - самому не забыть :) Напомните в субботу если не отпишусь :)
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 17.07.2024 14:30offece-trader
Я бы тоже пару взял, купил себе когда-то несколько 44 пин шлейфов, в том числе и под два устройства, было бы интересно таких пару подключить слейв-мастер, на один DOS накатить, на второй винду. У меня такие IDE флешки есть от 64МБ до 2ГБ объемом
Приехали переходники из Китая. Обошлись в 150 грн за штуку. Кому надо - пишите.
спойлер
Зображення
Зображення
Теперь имея на руках переходник смог подключить те самые ссд иде от апасера. Правда внезапно куда то подевались все переходники мини иде на обычный иде, смог найти только мини на юсб, но оно работает, но смарт показывать отказывается категорически, хотя тест поверхности делает с замером скорости. Кому надо по 50 грн за штуку: IDE SSD Apacer AP-FM0064A10C5G 64Мб. Есть несколько штук:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Як там казали у таксі "Ми в г@вне" (с) :laugh:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Жесть…
Дивуюся що наче усі конденсатори цілі, як для MSI це диво
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

То я вам раджу подивитися уважно на останнє фото з посткодером. На лівий тіапич... Голівка у нього точно бо-бл )
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ApostolCV: 23.08.2024 19:05Як там казали у таксі "Ми в г@вне" (с) :laugh:
Результат молнии ?
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

ApostolCV: 23.08.2024 19:05 Як там казали у таксі "Ми в г@вне" (с) :laugh:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Якось трохи наївно було очікувати, що материнка яка валяється як металобрухт ще й покурочена металістами, буде справно працювати ;)
Якщо чесно я здивований що вона взагалі вмикається, це вже доволі хороший результат враховуючи вищенаписане.
В мене з останніх покупочок, відяха та звукова плата, на фото були нормальні, а придурошне прислало мені їх без металевих планок. Пишу йому що за фігня - прочитав і навіть не відповів нічого. Обожнюю лох.уа та животін що там ошиваються, вони найкращі. А блін, там ще був перехідник слот 1-с370 на фото з кулером та процом, приїхав з кулером але проца вже немає і поламананіжка що відкриває сокет. Навіть не знаю, якось тупо горіти з такого, такі люди більше співчуття викликають :-/
acidburn
Member

Повідомлення

spoglyadach: 24.08.2024 11:29 В мене з останніх покупочок, відяха та звукова плата, на фото були нормальні, а придурошне прислало мені їх без металевих планок. Пишу йому що за фігня - прочитав і навіть не відповів нічого. Обожнюю лох.уа та животін що там ошиваються, вони найкращі. А блін, там ще був перехідник слот 1-с370 на фото з кулером та процом, приїхав з кулером але проца вже немає і поламананіжка що відкриває сокет. Навіть не знаю, якось тупо горіти з такого, такі люди більше співчуття викликають :-/
Якщо олх-доставкою, то в чому проблема таке перевірити хоча б візуально і не забирати якщо що?
Ось з працездатністю відеокарт складніше, але в пік майнінгу люди і системники тягали на пошту або ноути з єгпу. Ну ще класика - просити відео роботи, де чітко видно серійник.
А так з досвіду де акаунту хоча б 2-3 роки а краще 5+ і багато хороших відгуків - то все буде ок, можна перевіряти мінімально.
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 20.08.2024 22:06ну, як знайдеться, то є інтерес
Нашел. Пока просто нашел, не пылесосил, не включал. Но внешне вроде целая...
спойлер
Зображення
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

offece-trader: 24.08.2024 18:30
radical: 20.08.2024 22:06ну, як знайдеться, то є інтерес
Нашел. Пока просто нашел, не пылесосил, не включал. Но внешне вроде целая...
спойлер
Зображення
Прикольно
Это ПС чипс, судя по наклейке на биосе.
В свое время прославились имитацией кэша на материнской плате))
Похоже на эту
https://theretroweb.com/motherboards/s/ ... -m570-v3-0
100 шину не держит, судя по описанию
Что там за проц стоит, интересно, какой-нибудь к6-2 на 66 шине, наверное.
acidburn
Member

Повідомлення

offece-trader: 24.08.2024 18:30
radical: 20.08.2024 22:06ну, як знайдеться, то є інтерес
Нашел. Пока просто нашел, не пылесосил, не включал. Но внешне вроде целая...
спойлер
Зображення
Теж цікавить, моя аналогічна плата що полежала на відкритому балконі 5 років, поки нормально працювати не хоче.
Аукціон? B-)
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 24.08.2024 20:06Что там за проц стоит, интересно, какой-нибудь к6-2 на 66 шине, наверное.
Воткнут в нее вот такой проц, но работал ли он на ней или просто воткнули потому что разъем был, неизвестно. Досталась вот в таком состоянии вместе с косичками. Завтра постараюсь найти время и попробовать включить
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 5 минут 23 секунды:
Думаю да, на виолити сделаю, ссылку кину. Даже если не заведется.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Доколхозив... У кого там Зелено-золотий прапор? :laugh:
спойлер
. Зображення
Відповісти