Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

offece-trader
плата максимум Celeron-D и Pentium 4 Prescott поддерживает.

Отправлено спустя 3 часа 57 минут 16 секунд:
А до речі, не у кого більше немає плат з таким "несправжнім" AGP?
Хтось експериментував з установленням туди 3.3В AGP карт?
Такі плати були у Asrock, Gigabyte, ECS, Epox, Biostar, головним чином, на "перехідних" чипсетах з PCIE або чипсетах без AGP
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

radical: 31.07.2024 13:15 А до речі, не у кого більше немає плат з таким "несправжнім" AGP?
Хтось експериментував з установленням туди 3.3В AGP карт?
Була раніше плата
https://www.asrock.com/mb/Intel/P4Dual- ... dex.ru.asp
То що хочу зазначити,що вона не робила з AGP картками від Радеону,тільки НВідія їй подавай.
Єдиний плюс цієї мамки,що на ній можуть одночасно працювати три відеовиходи на три монітори (встройка + PCI-E + AGP).
Позбувся її .
Та й по суті - цей *недоAGP* розєм не що інше,як PCI .
А PCI-E на платах з таким чіпсетом працює х4 (це в випадку,якщо на платі два розєми одночасно - PCI-E та *недоAGP* ).

Відправлено через 13 хвилин 31 секунду:
На данний час є отака материнка на 915 чіпсеті
https://www.asrock.com/mb/Intel/775i915 ... dex.ru.asp
Гарно,що ОЗУ можна ставити ДДР1 (2слота) або ДДР2 (4 слота,533Мгц макс)
А от з заявленим кроссфайром ну зовсім халепа -картки будуть працювати у режимі х4 :up:
Востаннє редагувалось 31.07.2024 13:47 користувачем Бумик, всього редагувалось 1 раз.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Бумик: 31.07.2024 13:30 То що хочу зазначити,що вона не робила з AGP картками від Радеону,тільки НВідія їй подавай.
карти з двома вирізами повинні всі працювати, чисто AGP8x з одним вирізом - ні
Бумик: 31.07.2024 13:30 Та й по суті - цей *недоAGP* розєм не що інше,як PCI .
це зрозуміло, саме тому я таку плату і хочу знайти для дослідів
Бумик: 31.07.2024 13:30 А PCI-E на платах з таким чіпсетом працює х4 (це в випадку,якщо на платі два розєми одночасно - PCI-E та *недоAGP* ).
ні.
У тому, що там х4, винен GV чипсет, який не має запланованого х16 інтерфейсу для відео, асрок зробив слот для відеокарти з тих чотирьох ліній, які були залишені на периферію типу звуку, мережі, слотів х1 та ін.
Там, де є повноцінний чипсет з х16 під відео, буде і повноцінних слот під відеокарту, незважаючи на слот "недо-agp"
Бумик: 31.07.2024 13:43
На данний час є отака материнка на 915 чіпсеті
https://www.asrock.com/mb/Intel/775i915 ... dex.ru.asp
Гарно,що ОЗУ можна ставити ДДР1 (2слота) або ДДР2 (4 слота,533Мгц макс)
А от з заявленим кроссфайром ну зовсім халепа -картки будуть працювати у режимі х4 :up:
я думаю, на цій платі можна завести conroe після нескладного моду
https://www.vogons.org/viewtopic.php?t=98060
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

radical: 31.07.2024 13:47
Бумик: 31.07.2024 13:30 То що хочу зазначити,що вона не робила з AGP картками від Радеону,тільки НВідія їй подавай.
карти з двома вирізами повинні всі працювати, чисто AGP8x з одним вирізом - ні
Виріз тут ні до чого - картки Радеон 9200(9250) також з двома вирізами,але жодна з них тоді не запрацювала на тій платі,2 чи 3 штуки було 9200 - НВідія усі поголовно працювали.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

У асрока прямо у мануалі є список протестованих карт, там радеонів не густо - два 7500 і один 9100.
У гігабайта список більший
https://theretroweb.com/motherboard/man ... 460764.pdf
там є і 9200, і 9500 і навіть 9700 і 9800 PRO
роз'єми там всі версії 3.0, які були, такі і ставили
у мене була ідея спробувати виколупати ту перетинку і спробувати запустити 3.3в карту типу S3 якої-небудь.
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 31.07.2024 14:29 У асрока прямо у мануалі є список протестованих карт, там радеонів не густо - два 7500 і один 9100.
У гігабайта список більший
Ну может там вся проблема в этих двух пухлых кондерах, оттого и не стартует :) Забирайте и вперед в эксперименты :)
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

radical: 31.07.2024 13:47 я думаю, на цій платі можна завести conroe після нескладного моду
https://www.vogons.org/viewtopic.php?t=98060
Так,це добре.Але сумніваюся,що з якимось Конроє буде профіт у порівнянні з цим *монстром*,Пентіум 650 з частотою 3400 та НТ.
спойлер
проц 650.jpg
А з тим модом задля підтримки Конроє є ризик ,що щось піде не так і материнка *накаже жити довго*.
Зара підключив цю материнку на 915 чипсеті та хочу спробувати крос з двох Радеон 3870.
Але раніше начебто пробував цей варіант,щось не сподобалось.Ну побачимо.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Бумик: 31.07.2024 15:08
Так,це добре.Але сумніваюся,що з якимось Конроє буде профіт у порівнянні з цим *монстром*,Пентіум 650 з частотою 3400 та НТ
На якомусь кубку конро 3.6ггц був кращий на ядро проти пентіумів на 5.5ггц, тому в розгоні 3ггц хоча б конро можна спробувати.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

offece-trader: 31.07.2024 14:52
radical: 31.07.2024 14:29 У асрока прямо у мануалі є список протестованих карт, там радеонів не густо - два 7500 і один 9100.
У гігабайта список більший
Ну может там вся проблема в этих двух пухлых кондерах, оттого и не стартует :) Забирайте и вперед в эксперименты :)
чесно кажучи, я таке дарую просто, якщо комусь воно потрібне або віддаю брату в майстерню "на конденсатори", якщо ні
якби вона хоча б запускалась, а так в мене і свого мотлоху вже назбиралось такого достатньо
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

radical: 31.07.2024 15:32
offece-trader: 31.07.2024 14:52 Ну может там вся проблема в этих двух пухлых кондерах, оттого и не стартует :) Забирайте и вперед в эксперименты :)
чесно кажучи, я таке дарую просто, якщо комусь воно потрібне або віддаю брату в майстерню "на конденсатори", якщо ні
якби вона хоча б запускалась, а так в мене і свого мотлоху вже назбиралось такого достатньо
На конденсаторы у меня ящик целый лежит, дойдут руки сделаю фото, тоже может кому надо будет :)
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

Може в кого є зайвий *мостік* SLI ? Довжиною між центрами розємів від 80 мм.
Тому що один-єдиний,котрий є,його не вистачає по довжині на 20 мм,щоб *зєднати* дві 8800GTS
Відстань між розємами на картках 80 мм,а мостік тільки 60 мм.
Є три мости CrossFire ,різної довжини (звісно,що такий у слай не *впхнеш*),а от слай єдиний,котрий закороткий.
Буду дуже вдячний.
спойлер
IMG_20240801_121446.jpg
IMG_20240801_121455.jpg
IMG_20240801_121417.jpg
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Для тех у кого руки растут из правильного места вместе с паяльником. Материнки на конденсаторы, рабочие и нет. По 100 грн за любую, если забрать все сразу то по 90 грн за штуку. Ящик номер 1. Список чего и как вместе с фото под спойлером. Срок как обычно неделя\две - потом поедет в утиль.
спойлер
Asus P5L-MX - рабочая, винда грузится
Asus P5GC-MX/1333 - рабочая, винда грузится
MSI-945GCM5 V2 - рабочая, винда грузится
HPCompaq MSI MS-7254 - рабочая, винда грузится
Asus P5G41T-M LX2/GB - на конденсаторы - светодиод питания на матери горит, кулер крутиться, картинки нет
Asus P5KPL-AM SE - на конденсаторы - светодиод питания на матери горит, кулер крутиться секунд 10 и выключается
Asus P5KPL-AM IN/ROEM/SI - на конденсаторы (есть пухляши) - светодиод питания на матери горит, кулер крутиться, картинки нет
Gigabyte GA-P35-S3G - на конденсаторы - кулер крутиться, картинки нет
Asus P5QL - на конденсаторы (есть пухляш) - светодиод питания на матери горит, кулер крутиться, картинки нет
ASRock G41M-VS3 - на конденсаторы - кулер крутиться, картинки нет

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
]Зображення
Shvlr
Member

Повідомлення

offece-trader: 03.08.2024 17:00 Материнки на конденсаторы
Нє, ну якщо б це були осусятини M4A785TD-m
Зображення
Там 560u*6,3V пiд 20 штук, при тому правильного діаметру...
Простiше ULR безроднiх купити жменю
https://radioled.com/ua/radiokomponenty ... h-6-3v-ulr
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Shvlr, цікавий в неї пітальник :insane:
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Shvlr: 03.08.2024 19:28Нє, ну якщо б це були осусятини M4A785TD-m
Ну что есть, то есть. Все равно в утиль поедет, а так вдруг кому полезно будет... Как руки дойдут разберу второй ящик с амд матерями, там дешевле будет :)

Отправлено спустя 2 часа 21 минуту 59 секунд:
Shvlr: 03.08.2024 19:28Нє, ну якщо б це були осусятини M4A785TD-m
Вот, кстати, материнка с вашим размером кондеров, их там всего 15 штук правда: Intel Desktop Board DH55TC (Сокет 1156) = 150 грн (красный - то большой потекший, ваши нормальные :) )
спойлер
Зображення
Shvlr
Member

Повідомлення

ApostolCV: 03.08.2024 19:42 Shvlr, цікавий в неї пітальник :insane:
Ну не знаю, електро_харчувальник :gigi: досить звичайний
Зображення
Такий самий як у "м'яса" 785GM-P45
спойлер
Я Сайбертус та Формули не щупав, може в них дiйсно 100500 фазне живлення, але на АМ3(+) завжди 4+1 фази - 4 на ядра та 1 на кеш.
У пафосних материнок - на одну фазу вiшають два драйвери в паралель ну i два комплекта транзисторiв та дросселiв.
Але це не дає збiльшення ефективноi частоти перетворення, тобто основноi фiшки багатофазностi.
А так, всовувати конденсатори мiж дроселями - досить стандартна практика
Наприклад, таж сама Гiга https://ru.gecid.com/mboard/gigabyte_ga-970a-ds3p/
Зображення
Відправлено через 15 хвилин 20 секунд:
offece-trader: 03.08.2024 22:28 их там всего 15 штук правда: Intel Desktop Board DH55TC (Сокет 1156) = 150 грн (красный - то большой потекший, ваши нормальные :) )
Пане офiцере, там iх там жодного :lol:
Якщо подивитись на хай-рес, то там 820мкФ на 2,5 вольти
спойлер
Зображення
Вони тiльки на VRM (бо всього 2,5В) пiдуть для чогось бiльш-менш сучасного, бо дiаметром 6,3мм.
А бiльш-менш сучасного скорiш всього вже будуть полiмери стояти.
А на якийсь С370 (де все живеться вiд 5 та 3,3В) потрiбнi дiаметром 8-10мм та на 6,3В, щоб мiзки собi не компостувати
Тiж самi полiмери загального користування вiд третьосортних китайцiв є прямою замiною ультра лоу ЕСР електролiтiв.
Capxon PS замiсть Nippon Chemi-con KZG - iдеально, та коштує 10-15 грн новий.

Брати ж таки материнку, як донора "екзотики" - транзистора, випрямлювача, чи контролера - зiрки ну дуже вже повиннi зiйтися, щоб саме вiн знадобився (як у мене з Рiчтеком для Х800 B-)
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Shvlr: 04.08.2024 07:15Пане офiцере, там iх там жодного :lol:
Погодите. Маленькие и кругленькие ? С красными надписями ? Серебристые ? Так их там полно :) А если вам надписи не нравятся, можно их растворителем снять :)
Shvlr
Member

Повідомлення

Колектив, а в кого є діючий конфіг на амд 970 чипсеті?

Він насправді жере як не в себе, чи то Гіга з живленням нахомутала у 970а-ds3p типу +25% "для стабільності"
По пам'яті, 785 був холодніший з відключеним відео, хоча 785 - то 55нм, а 970- 65нм
ПС
Щоб поміряти напругу, потрібно розбирати системник, що досить ліниво
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

Shvlr: 04.08.2024 14:10 Колектив, а в кого є діючий конфіг на амд 970 чипсеті?

Він насправді жере як не в себе, чи то Гіга з живленням нахомутала у 970а-ds3p типу +25% "для стабільності"
По пам'яті, 785 був холодніший з відключеним відео, хоча 785 - то 55нм, а 970- 65нм
ПС
Щоб поміряти напругу, потрібно розбирати системник, що досить ліниво
970й каптить дуже потужно. на радіаторі палець не реально втримати. пропрацювала система без обдуву 2015-2022 та була розібрана через блекаути. мамка m5a97 evo 2.0
Shvlr
Member

Повідомлення

mklm: 04.08.2024 14:45
Shvlr: 04.08.2024 14:10 Колектив, а в кого є діючий конфіг на амд 970 чипсеті?

Він насправді жере як не в себе, чи то Гіга з живленням нахомутала у 970а-ds3p типу +25% "для стабільності"
По пам'яті, 785 був холодніший з відключеним відео, хоча 785 - то 55нм, а 970- 65нм
ПС
Щоб поміряти напругу, потрібно розбирати системник, що досить ліниво
970й каптить дуже потужно.
Просто 970а-ds3p r2 цiкава на всю голову материнка.
На пiвднi вважай що радiатора немає, але по схемi там 1,1В*4Ампера, так що там грiтися намає чому. Та не грiється
Пiвнiч була така собi - зняв радiатор, перемазав на Корнiнг - матiнко моя...
При тому рiдний TIM з фазовим переходом просто осипався.

НА схемi - TEMP3 нiкуди не заведено, в AIDA - це температура пiвночi.
При цьому, вона мiняється та реагує на обдув(Ага, вiд 27 до 70, при температурi SSD в 35)))) , та з неi йде керування sys_fan :eek:
sys_fan 4 пiновий, але керується напругою, бо PWM заведено на +3,3В
Регулювання напруг CPU, CPU_nb та RAM- аналогове. Ну в прямому сенсi - стоiть ЦАП, до котрого пiд'єднанi негативнi зворотнi зв'язки вiдповiдних перетворювачiв :shuffle:
На 990-х Гiгах CPU та CPU_nb регулюються програмуванням контролера VRM, а ЦАПа регулює RAM, NB та SB


На цiй МП пiвдень живиться вiд пiвночi окремим стабiлiзатором (копiпаста з 990-х, де вiн живиться вiд Гiпертранспорта 1,2В. Обидва мости мають живлення по 1.1В, тобто достатньо було ключа, для послiдовностi запуску).
Ну тобто, якщо Гiга прикололася та ввалила на пiвнiч "+25% для стабiльностi", то пiвдень всерiвно буде холодний, бо знаходиться пiд захистом.

Але видно, що воно просто все спекотне.
Відповісти