Нету изображения, не работает пк

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

gehka3
Прогрєвасти, одним словом. Так засрати плату це треба вміти.
Добре що мій прогноз щодо камінця не справдився, якби ж я побачив цю плату в першому пості то одразу було б зрозуміло ху із ху. Але оці патьоки флюсу.. чи тс сам не бачив що брав?
vanish33712
Junior

Повідомлення

повівся на свіжі фото роботи системи, на пошті оглянув, а тут таке, хоча коли дивився фото плати то бачив що наліпка на радіаторі чіпсету вздута, тобто високі температури були(так думаю) але повівся, кароче отакот, 4500 в нікуди, сподіваюсь на запчастини комусь хоч продам а поки без компа буду( :-/

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
а про пайку флюс то я в цьому зовсім не шарю, навіть не здогадався б що то таке
VladimirV
Member

Повідомлення

vanish33712: 25.04.2024 01:40 повівся на свіжі фото роботи системи, на пошті оглянув, а тут таке, хоча коли дивився фото плати то бачив що наліпка на радіаторі чіпсету вздута, тобто високі температури були(так думаю) але повівся, кароче отакот, 4500 в нікуди, сподіваюсь на запчастини комусь хоч продам а поки без компа буду( :-/

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
а про пайку флюс то я в цьому зовсім не шарю, навіть не здогадався б що то таке
Да уж покупать б/у плату/видеокарту можно только тут на форуме. Я бы плату на лохе не рискнул ни за что брать. Только у Фопов которые гарантию на проверку дают, нормальные вообще дают 14 дневный возврат, там есть такие.
А вообще плату купить если еще производят - то точно новую, пускай попроще... Вот например под 1155 ты уже ничего нового не купишь, тут только проверенные продавцы остаются.
Интересная история)
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

vanish33712 да уж не приємна ситуація :dontknow: , я думаю що цей мінус можна зарахувати як за плюс, тому що у вас лишився досвід купівлі таких речей, наступного разу будете купувати вже с іншим підходом, або нову, а таким продаванам треба милити шию...
vanish33712
Junior

Повідомлення

не сильно засмучений, тільки те що скільки пропрацював на підробітку стільки і витратив отримавши тільки досвід, а продавець до сих пір заявляє що вона в нього була робоча :-/ , ось так от, не знаю як скоро дозберу компа, поки буду сидіти на ноуті а там як піде, всім велике дякую за допомогу, без вас би сидів тикав оперативку в різні слоти :D
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gehka3: 24.04.2024 23:29 DuckRider
Может под линухами, ибо винда опрос делает и эффект тот же после перезагруза в винде
Я могу ошибаться, но разве нельзя порты отключить в биосе сейчас? Это не помогает?
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

DuckRider
Физически в чипсете ты их не отключишь
Відповісти