Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Оце в мене саме така, але в ідеальному стані, а ця щось трохи поскубана життям :-/
Охлад в цієї відяхи класно зроблений, саме з тих турбін що нормально охолоджують і працюють як задумано в порівнянні з тою ж GTX 295 значно цікавіша + чіп з прямим контактом до радіатора

Відправлено через 46 хвилин 35 секунд:
Щось тема опше заглохла, викладайте щось цікаве вже, а то буду свої ремонти публікувати і рекультиваціє пухляшів B-)
Бо якщо немає настрою, бери паяльнік і іди паяй деталів з донорів, хоча в дуже поганому не варто бо іноді можна кондьорів без ніжок демонтувати і не помітити :rip:
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Маю такого корча нульц, в плёнках и заводским комплектом gtx295 black edition
spoglyadach: 11.12.2023 00:41Щось тема опше заглохла, викладайте щось цікаве
Зображення
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Поднимем тему :)

Приехало ко мне две материнки DFI Racer-286 Rev.B (состояние под спойлером на фото)
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Вопрос, на что надо обратить внимание перед подключением что бы сразу все не спалить ? Какое видео туда втыкать что бы была картинка ? иса вга пойдет или нет ?
acidburn
Member

Повідомлення

offece-trader: 19.12.2023 12:24 Поднимем тему :)

Приехало ко мне две материнки DFI Racer-286 Rev.B (состояние под спойлером на фото)
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Вопрос, на что надо обратить внимание перед подключением что бы сразу все не спалить ? Какое видео туда втыкать что бы была картинка ? иса вга пойдет или нет ?
Нормальні більш-менш плати, навіть без патьоків, має запрацювати.
Тантали старі (жовті краплі) іноді можуть постріляти, бажано продзвонити замикання на землю перед першим включенням, роз'єм живлення центральні піни на бічні.
Ну і вга карта так, будь-яка підійде, це ж не ХТ, тут все вже простіше.
mklm
Member
Звідки: dp

Повідомлення

нарешті знайшов плату яку шукав десь 1.5-2 роки
спойлер
Зображення

має бути топ, бо коли працював з 754 на 760g - то по шині похало 500++++ мгц
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

А вентилятор там навіщо, невже так гріється південний міст?
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

radical: 19.12.2023 18:38 А вентилятор там навіщо, невже так гріється південний міст?
В них це болячка.
mklm
Member
Звідки: dp

Повідомлення

radical: 19.12.2023 18:38 А вентилятор там навіщо, невже так гріється південний міст?
приїхало вже з крутилятором
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

acidburn: 19.12.2023 14:07Нормальні більш-менш плати, навіть без патьоків, має запрацювати.
Тантали старі (жовті краплі) іноді можуть постріляти, бажано продзвонити замикання на землю перед першим включенням, роз'єм живлення центральні піни на бічні.
Ну і вга карта так, будь-яка підійде, це ж не ХТ, тут все вже простіше.
Не, измерять это не ко мне, я не настолько глубоко в это погружен. Перемычек или еще чего хитрого там быть не может ? Из того что я понял, сейчас судя по микросхемам на матери стоит 1мб памяти. Остальное пустое место это под что ? Мануала под мать найти не смог :(
acidburn
Member

Повідомлення

offece-trader: 19.12.2023 21:25
acidburn: 19.12.2023 14:07Нормальні більш-менш плати, навіть без патьоків, має запрацювати.
Тантали старі (жовті краплі) іноді можуть постріляти, бажано продзвонити замикання на землю перед першим включенням, роз'єм живлення центральні піни на бічні.
Ну і вга карта так, будь-яка підійде, це ж не ХТ, тут все вже простіше.
Не, измерять это не ко мне, я не настолько глубоко в это погружен. Перемычек или еще чего хитрого там быть не может ? Из того что я понял, сейчас судя по микросхемам на матери стоит 1мб памяти. Остальное пустое место это под что ? Мануала под мать найти не смог :(
Ну тоді можна просто так включити, ну навіть якщо блок піде в захист то тантали, нічого страшного.
Стоїть 1 МБ без parity, так, перемички начебто правильно. Банки 0-1 тут у паралель до 2-3, ті просто ті для старіших мікросхем, тому одночасно все заповнити не вдасться. Ось тут мануал для аналогічної, їх кілька було майже клонів: https://stason.org/TULARC/pc/motherboar ... R-286.html
Якщо просто на продаж перевірити, то будь-яку іса-вга карту і в мультяху бут-дискетку 3.5 з Checkit, прогнати пам'ять, сопроцесор і т.п.
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

так, а она 1.44 дисководы уже понимает, а то что то я не помню, когда у меня была 286 там только 1.2 дисковод на 5 дюймов был.
acidburn
Member

Повідомлення

Повинна читати якщо контролер нормальний, це ж пізня двійка, на той час 1.44 вже набрав популярності. От з ХТ так, там я намучився, читав 1.44 тільки після завантаження драйвера вже в дос, а бут-дискета максимум 720кб.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Прівєтікі, може хтось має боксовий кульок від AMD Ryzen на продаж, той що без підсвітки Spire або Stealth, новий або б\у не принципово
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

offece-trader,дуже схожа на мою плата але в мене Асер .. нажаль суча батарейка так все поїла, що відновити не зміг.
спойлер
acer286.jpg
acidburn
Member

Повідомлення

ApostolCV: 20.12.2023 15:14 offece-trader,дуже схожа на мою плата але в мене Асер .. нажаль суча батарейка так все поїла, що відновити не зміг.
спойлер
acer286.jpg
Непогана плата, з зовсім пізніх і тут вже 4 мега норма, вінда 3.1 літає.
Якась логіка погоріла? Компоновка дуже тісна і батарейка прямо біля живлення, таке буває якщо включати залиту без очищення. А так відновити теоретично не дуже складно, тут усі доріжки на виду та товсті, я їх і заново перекладав проводками на аналогічних платах і роз'єм клавіатури міняв повністю.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

acidburn, на вигляд товсті. Десь пропаював а десь треба було під мікро дивитися , щоб помітити що і там роз'їло.
Награвся з нею і плюнув. Всі напруги є посту ні. Ще й біос розбитий на дві флешки.
Aibolit25
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

offece-trader: 19.12.2023 12:24
Вопрос, на что надо обратить внимание перед подключением что бы сразу все не спалить ? Какое видео туда втыкать что бы была картинка ? иса вга пойдет или нет ?
Доброго дня. Ці плати 90 року (одна 38 тиждень, друга 12 тиждень) - пізня "двойка", тому БІОС має читати 1,44 флоппік, хоча, більш залежить від контроллерів "плаг-енд-плей". Ото "все інше" - це для ОЗУ DIPP компановки. Це така була, коли був лозунг "640Кb вистачить усім!" Відеокарта будь-яка 8 чи 16 біт на ІSA шині, хоч від Realtek чи Paradice. Тобто, від MGA-CGA до SVGA стандарту, аби монітор відповідний був, щоб з відяхою стикувався. Тепер найголовніше! При під'єднанні БП стандарту "АТ", пам'ятайте, чорними дротами внутрішньо. Тобто буде 2 роз'єми, коли один до одно у гніздо стануть, то чорні дроти опиняться всередені. Бо часто зламані направляйки і можна переплутати
спойлер
30_kme06b.jpg
P. S. Якщо міряти не будете, то хоч почистіть від пилу і бруду.
Unregkiller
Junior

Повідомлення

Маю на продаж комп’ютер "Поиск-2", поціновувачі, не пропустіть!
viewtopic.php?f=26&t=276321
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Unregkiller: 24.12.2023 00:33Маю на продаж комп’ютер "Поиск-2", поціновувачі, не пропустіть!
viewtopic.php?f=26&t=276321
Может я конечно ошибаюсь, но в таком состоянии вы с ценой несколько переборщили...
Unregkiller
Junior

Повідомлення

offece-trader: 24.12.2023 01:15
Unregkiller: 24.12.2023 00:33Маю на продаж комп’ютер "Поиск-2", поціновувачі, не пропустіть!
viewtopic.php?f=26&t=276321
Может я конечно ошибаюсь, но в таком состоянии вы с ценой несколько переборщили...
Ніхто не знає точної ціни. Спочатку по верхній межі пройду, якщо нічого не буде, зменшу. Із прикладів - у 2020 році тільки системний блок без нічого за 14600 на віоліті продали, у 2021 за 10000 там само тільки вже з монітором, клавою, джойстиками. В обох випадках невідомо, робоче воно було, чи ні.
Дуже складний товар, це із розряду раритетів і ломбардів. Я сам такого не люблю, але інакше й не можна. Є люди, кому такий вид хоббі приносить задоволення, моя задача їх знайти і продати їм такий товар. Не за 10 доларів "на метал" чи на смітник. Бо вже жартівники познаходились)
Відповісти