Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

enterprise2k3, нічого надзвичайного
https://www.cpu-world.com/sspec/QH/QHP4.html
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

acidburn: 25.08.2024 18:06 Що реально рідкість - це наприклад x-fi з зовнішнім блоком і пультом за адекватну ціну, а не як тут https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/zvuk ... W3J2Q.html
B-) госпадє якщо її хтось купить це буде свято мабуть, я десь з пів року продавав свій Elite Pro в ідеальному стані з повним комплектом і коробкою, ще й з твіком та поміняними кондьорами на нормальні :up: і просив за це все щось в районі 100$
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 27.08.2024 19:31 Elite Pro в ідеальному стані з повним комплектом і коробкою, ще й з твіком та поміняними кондьорами на нормальні :up: і просив за це все щось в районі 100$
Ну даж i не знаю.
Я в 16 роцi брав некопаний X-Fi Titanium HD за стiльки ж. Враховуючи, що то є карта на PCI-e з дровами пiд Windows 11, тобто достатньо актуальна карта навiть зараз.

ПС. У всiх X-Fi (окрiм топових) аналогова частина - така сама, як у простих аудiг(у SB88x - навiть гiрша), по вимiрам - вони всi гiршi сучасних встрiйок.
А цифрових фенечьок - кiт наплакав.
EAX5 та X-RAM - використовується у 1 та 1/2 iграх.
CMSS3D краща за CMSS2, але не радикально.
Кристалайзер - фiгня, дурнувате переключення режимiв

Тому завжди i рекомендую SB0400 перших ревiзiй без паркана конденсаторiв.
спойлер
та що злiва
Зображення
Iдеальна карта, щоб долучитися до креативiвського звуку та технологiй.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Я собі купив SB0160
спеціально шукав більш старий варіант, у якому ще не випиляний legacy функціонал
Shvlr
Member

Повідомлення

Нічого не скажу, бо не щупав.
У 10к2.5 (a2 value sb0400) фіч більше, типу блока p16
Але це до ігор не відноситься
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Shvlr: 28.08.2024 07:49 А цифрових фенечьок - кiт наплакав.
EAX5 та X-RAM - використовується у 1 та 1/2 iграх.
CMSS3D краща за CMSS2, але не радикально.
Кристалайзер - фiгня, дурнувате переключення режимiв
Ніколи цим не користувався бо люблю звук таким як його задумав музикант B-)
В іграх тестував EAX але не дуже був вражений тими ефектами, та й не всюди нормально реалізовано

Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
А оце таке питання GeForce4 MX 440 без SGRAM це шляпа? Яка взагалі вважається більш канонічною версією бо в мене є тільки один примірник цього динозавра, доречі може хтось продає нормальну версію
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

spoglyadach: 29.08.2024 00:05 А оце таке питання GeForce4 MX 440 без SGRAM це шляпа? Яка взагалі вважається більш канонічною версією бо в мене є тільки один примірник цього динозавра, доречі може хтось продає нормальну версію
SGRAM це такі здорові чіпи з ніжками з усіх боків? Десь наче такі були карти, можу подивиться, але не знаю, коли буду вдома.
Мені здається, що останні 440 вже з DDR йшли.
spoglyadach
Member
Аватар користувача
Звідки: атуда

Повідомлення

Так останні версії йшли вже з DDR але цікаво яка все ж таки більш канонічна і краща. Можна звісно тестів подивитись але не всі вони однаково корисні та й тести тих часів бувають м'яко кажучи сумнівні B-)
Shvlr
Member

Повідомлення

spoglyadach: 29.08.2024 18:28 та й тести тих часів бувають м'яко кажучи сумнівні B-)
Вони не скільки сумнівні, скільки тоді лайна було в нижному- середньому діапазоні, на котрі також робили обзори
І з порізаною шиною, і з порізаними частотами
Сенсу с того, що прочитаєш відгук про якийсь в тщент розігнаний Медальйон/msi, доступна на олусі буде Інно3д на сдрам з половиною шини
mklm
HWBOT OC Team
Звідки: dp

Повідомлення

Shvlr: 29.08.2024 20:50
spoglyadach: 29.08.2024 18:28 та й тести тих часів бувають м'яко кажучи сумнівні B-)
Вони не скільки сумнівні, скільки тоді лайна було в нижному- середньому діапазоні, на котрі також робили обзори
І з порізаною шиною, і з порізаними частотами
Сенсу с того, що прочитаєш відгук про якийсь в тщент розігнаний Медальйон/msi, доступна на олусі буде Інно3д на сдрам з половиною шини
Зображення
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

У принципі в мене є повноцінна MX440 з активним охолодженням із повноцінною 128 bit шиною з якою я міг би попрощатися за певну суму .
P.S. Шукаю :viewtopic.php?f=27&t=282264
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Так а с SGRAM буває MX440? Чи то SDRAM?
У мене точно десь була пара таких карт с великими чіпами, можу на щось помінятись. Бренд щось типу inno3d, не дуже топовий.
Shvlr
Member

Повідомлення

w941232ad - виводи з чотирьох сторін прямокутника
Ось с такою пам'ятю в мене є радеон 9100, в наче це ддр звичайний.
На 440мх встановлювалася така сама, думаю що цей корпус просто для здешевлення.
https://aukro.cz/powercolor-ati-radeon- ... 7007127089

Фігасє, я думав, що вона 64 біта із-за 4 мікросхем, а там повна шина
До того ж вона швидша начебто за 9200
Крутяк :)
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Я в такому корпусі і на асусі ТНТ2 память пам'ятаю. Треба на маркування дивтись.
Shvlr
Member

Повідомлення

radical: 30.08.2024 17:18 Я в такому корпусі і на асусі ТНТ2 память пам'ятаю. Треба на маркування дивтись.
Ну так 9100 та 440мх карти одного часу, та є прямими конкурентами

4mx440 se soltek, москалі vc collection пишуть, що ця вінбондівська пам'ять на ній стоїть також
Гугл знаходить, але вони огородилися
Shvlr
Member

Повідомлення

http://www.vgamuseum.info/index.php/cpu ... ce4-mx-440
спойлер
Зображення
Зображення
https://www.alldatasheet.com/html-pdf/1 ... 3222Q.html
The Hynix HY5DU283222Q is a 134,217,728-bit CMOS Double Data Rate(DDR) Synchronous DRAM, ideally suited for the point-to-point applications which requires high bandwidth
Tfd
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Vlad Tepec-Dracula: 30.08.2024 15:12 А скільки зараз коштує Soltek SL-MX440C-PS6T на 64Мб SDRAM?[/url]
Бачу їх по 180ГРН. Прямо зараз. А чим вони такі цікаві? Плати як плати, просто що червоні і від Soltek? :)
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

В мене теж. Була. Але не пережила втикання в першопневу материнку, мабуть, GPU підсмажився від 5 B.

Таке досить дивне питання, а ви не пробували, часом, виколупати перетинку у AGI слоті на P4i65GV і поставити туди чисто 3.3 В карту?
Відповісти