Вимикається комп

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Безвесть
Member
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Коли я граю в ігри, в моменти найбільшого щастя і радости лупашу кулаком об стіл, вимикаєтся комп. Тухнуть монітори і в системнику світить якийсь світлодіод. Стіл у мене міцний, тряска від удару мінімальна. Перезавантажую, і все нормально.
Вчому може бути проблема? окрім мене звісно :)
Alexsandre93
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Може я фігню скажу, но здається десь має місце погано всунутий кабель, через що відбувається переривання...
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Перевірити всі дроти та кабелі.
Перевірити і перевстановити ОЗП в слоти.
Перевірити чи не прогинається відеокарта під своєю вагою в системнику і за потреби підперти край чимось або купити спеціальний кронштейн.
Перевірити чи не вигинає охолодження CPU плату, чи все надійно і привильно зафіксовано, за потреби, якщо охолодження сильно масивне, можна трохи підв'язати стяжками і підтягти вгору. Якщо кулер BOX від intel замінити на щось інше, вони часто надто сильно вигинають плату.
Перевірити що сама MB добре прикручена до корпусу, а також впевнитись що немає вкручених зайвих стійок, просто зняти другу кришку і перерахувати всі стійки.

Це все, що просто і можна зробити власноруч.
Далі вже йдуть дефекти, які власноруч просто не лікуються і не так легко діагностуються. Можуть бути мікродефекти на платі/відеокарті, такі як розтягнуті/пошкодшені доріжки і т.д., може чип GPU відпадає і маленький струс вішає систему, може плата сильно вигнута кульком CPU і надто слабкий прижим процессора і т.д. і т.п.

PS: у мене схоже було ще на 775 Celeron, BOX від Intel настільки сильно прогинав плату, що з часом це призвело до повного її виходу з ладу і подорожі у вікно, але перед тим як подохнути остаточно проявлявся саме описаний вами дефект, мінімальні вібрації просто вішали систему.
Безвесть
Member
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Alexsandre93: 29.08.2024 18:56 Може я фігню скажу, но здається десь має місце погано всунутий кабель, через що відбувається переривання...
У мене так було з монітором. Кабель живлення на половину відпав :rotate:
Евгений King: 29.08.2024 19:11 Перевірити чи не прогинається відеокарта під своєю вагою в системнику і за потреби підперти край чимось або купити спеціальний кронштейн.
Так і було. Один з тримачів відеокарти трошки з'їхав. Нормально його поставив і все стало добре :beer:
Відповісти