Проблема з налаштуванням Realtek

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ironically
Junior
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення

Зіткнувся з проблемою що є налаштування каналів вводу, але немає налаштування розділення каналів виходу(фото1) на материнській платі Asrock AB350 K4, мені потрібно підключити навушники і колонки одночасно, але вони об'єднуються в 1 пристрій(фото 2). Я пробував перемиками в біос на AC97, але не домогло.
Фото1
Фото1
Фото2
Фото2
Фото3
Фото3
simoralesha
Member

Повідомлення

В панелі реалтек під додатковими налаштуваннями правіше є жовта папка. Нажміть на неї. Якщо не помиляюсь, там має щось буде ще з налаштувань.
Ironically
Junior
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення

Там тільки налаштування визначення роз'ємів передньої панелі
simoralesha
Member

Повідомлення

Ironically
Там тільки налаштування визначення роз'ємів передньої панелі
Покажіть скрін
Ironically
Junior
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення

simoralesha: 09.08.2024 17:59 Ironically
Там тільки налаштування визначення роз'ємів передньої панелі
Покажіть скрін
Ось
Фото4
Фото4
simoralesha
Member

Повідомлення

Ironically
Спробуйте поставити галочку.
Ironically
Junior
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення

simoralesha: 09.08.2024 18:50 Ironically
Спробуйте поставити галочку.
пробував також, як і вже багато інших методів, не появляється функція з розділенням виводу звука
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ironically: 09.08.2024 15:58 Зіткнувся з проблемою що є налаштування каналів вводу, але немає налаштування розділення каналів виходу(фото1) на материнській платі Asrock AB350 K4, мені потрібно підключити навушники і колонки одночасно, але вони об'єднуються в 1 пристрій(фото 2). Я пробував перемиками в біос на AC97, але не домогло.фт1.pngфт2.pngфт3.png
The ALC892 provides ten DAC channels that simultaneously support 7.1 channel sound playback, plus 2 channels of independent stereo sound output (multiple streaming) through the front panel stereo outputs.
Відповісти