Просадка GPU від МЕРЕЖІ. Від АКУМА працює бездоганно. Хто, що підкаже?

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
name2142
Junior

Повідомлення

Усім бажаю здоровя! Прикупив Ноут ASUS rog Strix g713. Параметри наступні - NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop , AMD Ryzen 9 7845HX with Radeon Graphics , 32 gb - оперативи.
Проблема намтупна, в іграх при будь яких налаштуваннях кожні 30с. графік завантаження ГПУ падає з 98% до 20% на 2-3с. тим самим і просідє ФПС. В Програмі Armory Create є стандартні показники швидкодії і там я замітив що при цьому ЛАГУ просідає напруга на ГПУ з 1V до 0.2V.
При цьому всьому коли в грі з лагами витягую кабель живлення з ноута, все стає чудово працювати без лагу...
Потрібний ваш внесок в мою ситуацію.
simoralesha
Member

Повідомлення

Я б зніс для початку недософт арморі крейт, попередньо скинувши там всі налаштування в дефолт. Потім подивитися параметри живлення.
name2142
Junior

Повідомлення

simoralesha
Зявиться світло спробую, бо мене ця програмуліна теж бентежить...

Відправлено через 1 годину 27 хвилин 51 секунду:
Видалив Armory Create, але взагалі нічого не змінилося. Ось декілька скрінів під час гри.
Вкладення
Afterburner
Afterburner
Afterburner
Afterburner
дфп3.jpg
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что-то с паверпланом скорее всего. В панели управления нвидиа поставить с адаптива на производительность, в панели управления, электропитание тоже выбрать производительность
name2142
Junior

Повідомлення

Йой, в мене, вже скінчилися ідеї. Перевстановив вінду,скачав з оф сайту. 11 вінда. Встановив дрова на відяху без GeForceExperience. Нічого зайвого немає встановленого.
Просадки як і були так і є...
Вкладення
LAG.jpg
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

name2142
А что в данный момент с блоком питания? Он стабильно держит нагрузку?
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Похоже на тепловое дроселирование, у меня похожее было но не так эпически, если контроллер напряжения перегревался на мп. Проверьте на каких частотах карта работает от аккумулятора и от сети, и при какой мощности в ваттах. Как вариант блок питания на перегреве от ноута.

Я не шибко эксперт, так что с меня взятки гладки :D
prtfnx
Junior

Повідомлення

Температурный режим там случайно не 82 градуса макс? И он не жестко тротлит когда доходит до него?
Попробуйте добиться работы карточки на <80 градусов, например ограничьте фпс в игре или ограничьте паверлимит(в том же афтербернере) и посмотрите что будет при стабильных температурах.
Если в этом причина - то играться с охлаждением и андервольтом.
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Welcome to undervolting. :rotate:
name2142
Junior

Повідомлення

Я вінду перевстановлював на 10, повернувся на 11, пробував без Armory create, але без неї кулера працюють лише на середніх обертах.
Встановлював MSI Afterburner там у мене активні повзунки лише на частоту ГП, більше ніяких доступних налаштувань немає.
Спробував в БІОС Андерволт зробити і все рівно нічого не дало...
Щось не так =)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Схоже на гарантійний випадок, віднесіть де взяли, якщо у офів брали звісно)
name2142
Junior

Повідомлення

Схоже що є те саме теплове дроселювання...
Що робити в такому випадку?
Вкладення
Untitled.jpg
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

name2142
Vcore vrm 102C
Vsoc vrm 110C
Та, врм перегрівається під навантаженням :dontknow:
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

name2142: 20.07.2024 14:05При цьому всьому коли в грі з лагами витягую кабель живлення з ноута, все стає чудово працювати без лагу...
при работе от бп и от акб частоты и температуры проца и видухи одинаковые?
name2142
Junior

Повідомлення

Різні частоти і чудово працює від акб.. які проги для зміни частоти цп порекомендуєте??
DiGiTaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

name2142: 26.07.2024 18:36Різні частоти і чудово працює від акб.. які проги для зміни частоти цп порекомендуєте??
попробуйте покопать софтину ThrottleStop
name2142
Junior

Повідомлення

Доброго дня шановні!
Знайшов проблему яку описував вище.
Після декількох недоспаних ночей гри з програмною частиною ноутбука я його розібрав глянути на внутрощі. Всередені ноут без втручань, все заводське, але одне але... радіатор який був над дроселями не щільно прилягає до них і термо прокладка аж була ротягнута від дроселя до радіка на 2-4мм. Взяв дитячий пластелін зліпив кульку розміром 2х2 см і приліпив поверх радіатора над дроселями, накинув кришку щоб глянути чи кришка якимось чином притискає ту срань, і виявилося що зазор між кришкою і радіком приблизно 1-5 см...
Моє рішення: вирізав радіатор від старого БП по розміру так, щоб кришка прижимала радіатор до дроселів через рідний радіатор та приклеїв на термогерметик.
Запуск пк..
Тест..
чудо!
Температура параметра VDDCR_SOC не піднімалася вище 93 градусів.
На днях зроблю ТО під радіаторами іприкріплю фото своє можернізації.
Дякую всім хто відгукнівся на мою проблему.
Відповісти