Подборка комплектующих. Вопросы/ответы (часть 2)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

Эта тема предназначена для вопросов связанных с апгрейдом, выбором комплектующих, подбором систем в целом.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Зображення

Замечу, эта тема предназначена для "комплексных" вопросов. Для выбора и советов по одиночным комплектующим существуют спец.ветки:
Выбор корпуса и БП
Процессоры
Материнские платы
Оперативная память
Видеокарты

Игнорирование правил конференции наказывается

Флуд, оффтоп и фанатизм будут удаляться с ВЫДАЧЕЙ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЙ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Подборка комплектующих. Вопросы/ответы часть 1
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

не знаю, полазив там по його каналі, як мінімум 3 відео де він на них плюється в тому чи іншому вигляді. в тому числі саме на 6600.
Filya12
Member

Повідомлення

Може хтось порадить, чи зараз збирати, чи чекати до осені нової платформи? Хто допоможе з порадою по збору платформи віддячу :beer:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Filya12: 22.05.2022 11:15 Може хтось порадить, чи зараз збирати, чи чекати до осені нової платформи? Хто допоможе з порадою по збору платформи віддячу :beer:
Чекати можна вічно. Враховуючи, що зараз відпустили $ у вільне плавання, дуже сумніваюсь, що ціни будуть падати найближчим часом. Напишіть бюджет (і що в нього треба вписати) і основні задачі, вам порекомендують.
Filya12
Member

Повідомлення

feniks_tm
Дякую! Згоден трошки віддячити, хто зможе допомогти, бо не тямлю ніц зараз
І ще питання: чи можна купляти сіре без гарантії, бу, чи краще в магазі? Хоча зараз звійськовим станом невідомо ще, які сервіси працюють по ганрантії


Бюджет 1000-1200$
Хочу апргейд робочої машини (3ds max, zbrush, rendering)
Розгін не планую, ніколи не займався ним.
Бажано, щоб був тихий, тому планую кулер для процессора noctua

Хочу замінити на
Процессор 5950х
64 гб ддр4 пам'яті
відеокарта є - 3060 12 гб
Блок живлення є - seasonic 800 gold

планую підключитиі:
1 новий ссд на систему 1 тб, певно м2
3 ссд (вже є)
1 hdd (вже є)
Аудіокарта pci-e (вже є)

Материнська плата:
Формат материнської full-tower (повнорозмірна)
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Filya12: 22.05.2022 12:06Хочу апргейд робочої машини
Где её конфиг? Или апгрейд это остаётся один корпус, так его хотя бы озвучьте, не ясно, что у Вас есть сейчас. ВК увидел, БП на 800 Вт - где-то ошибка, таких у Сисоника нет и не было. Модель какая? Сколько ему лет? В общем, напишите детали, чтобы клещами из Вас не тянуть каждый пункт. Или профиль заполните, там тоже ничего полезного :-/
Апгрейд это слово из прошлого, сейчас покупается оптимальная сборка и используется, уже через 3-4 года меняется всё скопом.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Filya12: 22.05.2022 12:06 feniks_tm
Дякую! Згоден трошки віддячити, хто зможе допомогти, бо не тямлю ніц зараз
І ще питання: чи можна купляти сіре без гарантії, бу, чи краще в магазі? Хоча зараз звійськовим станом невідомо ще, які сервіси працюють по ганрантії


Бюджет 1000-1200$
Хочу апргейд робочої машини (3ds max, zbrush, rendering)
Розгін не планую, ніколи не займався ним.
Бажано, щоб був тихий, тому планую кулер для процессора noctua

Хочу замінити на
Процессор 5950х
64 гб ддр4 пам'яті
відеокарта є - 3060 12 гб
Блок живлення є - seasonic 800 gold

планую підключитиі:
1 новий ссд на систему 1 тб, певно м2
3 ссд (вже є)
1 hdd (вже є)
Аудіокарта pci-e (вже є)

Материнська плата:
Формат материнської full-tower (повнорозмірна)
Та тут і додати в принципі немає що. Максимум, що можна додати, це так те, що бажано дивитись добротну оперативу, яка зможе ~3800CL15-16, що було б оптимальним варіантом для райзена в Gear1. Можна подивитись щось із б/у тут на форумі. По платі, якщо планується PCI-E 4.0 M.2 SSD, то X570, 3.0 - B550 буде достатньо. По конкретним моделям думаю хтось інший підкаже. Кулер, якщо плануєте повітря й щось із ноктуа, то можна або U12A, або D15/D15S. U12A повинна бути трохи тихіша на максимальних обертах, при фактичному використанні якоїсь різниці по рівню шуму не буде. Я б ще порадив розглянути воду типу Arctic Liquid Freezer II 240-280-360, якщо звісно встане в корпус. Також досить тиха й ефективна вода.
Filya12
Member

Повідомлення

feniks_tm
Дякую!
Психанув та купив у одному магазині за раз, тому що задовбавсяшукати врізних місцях. Там під замолвення, там безгарантії, розетка взагалі не працює нормально. Зараз з логістикою складно.
Взяв Be quiet dark rock pro 4, asus rog strix x-570 f gaming, corsair vengeance ddr 4 3200 64 gb, 1 tb m2 spatuim m480. Красиво, запхнув у чорний ящик, та мабуть не скоро побачу знову.
Дуже перймався, що ціна підскочить, і вже не куплю взагалі по нормальній ціні хоч щось. Хоча хто зна, що завтра будет. такий час.
EVGalipt
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Здравствуйте, дайте советы по сборке ПК, буду собирать почти с нуля, имеется только корпус из прошлой сборки. Хочу давно собрать ПК что бы подключить 2-3 монитора для изучения программирования, линукса ну и серфинга в интернете, иногда может сыграть ну максимум в доту 2,игры уже особо не интересуют та и есть xbox SS, не могу определиться процессором , материнской и видеокартой, хотелось бы побюджетнее, заранее спасибо.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

EVGalipt: 24.05.2022 22:02 Здравствуйте, дайте советы по сборке ПК, буду собирать почти с нуля, имеется только корпус из прошлой сборки. Хочу давно собрать ПК что бы подключить 2-3 монитора для изучения программирования, линукса ну и серфинга в интернете, иногда может сыграть ну максимум в доту 2,игры уже особо не интересуют та и есть xbox SS, не могу определиться процессором , материнской и видеокартой, хотелось бы побюджетнее, заранее спасибо.
Если максимум дота, то можно особо не париться и взять 5600G-5700G.
EVGalipt
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
Увы нужна дискретка, 2-3 монитора не получиться подключить.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

EVGalipt: 24.05.2022 22:21 feniks_tm
Увы нужна дискретка, 2-3 монитора не получиться подключить.
Что-то прошляпил этот момент, сорян.
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

5600G + hd4650/gt210 :dontknow:
С каких пор встройка не может два монитора? А три в реальной работе редко кому надо
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

EVGalipt: 24.05.2022 22:02хотелось бы побюджетнее
5600G, боксовый вариант (радиальный кулер)
+ маму с тремя цифровыми видеовыходами, самая дешёвая - вижу GIGABYTE A520M DS3H
Support for up to 3 displays at the same time
https://www.gigabyte.com/Motherboard/A5 ... v-1x/sp#sp
EVGalipt
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

acm_fan
GoToHell
Спасибо за советы , обдумаю варианты
GoToHell
пес Патрон
Аватар користувача

Повідомлення

EVGalipt
Да, под линух отстутвуют оф дрова на встройку 5600G. Так что если разработка будет связана с opengl - не советую. Но опенсурс естественно есть
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

я от не пригадую чи в цій темі бачив чи в іншій радили - який зараз баштовий кулер є недорогий і доволі ефективний на 1150/1155?
здається якийсь кулермастер був, але не запамятав, а тепер треба....
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Taipen: 28.05.2022 17:17 я от не пригадую чи в цій темі бачив чи в іншій радили - який зараз баштовий кулер є недорогий і доволі ефективний на 1150/1155?
здається якийсь кулермастер був, але не запамятав, а тепер треба....
С олх 224 ид кулинг или залман перформа 10. Обычно стоят около 500грн
Taipen
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

ID-COOLING SE-224-XT BASIC
таке?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Taipen: 28.05.2022 19:26
ID-COOLING SE-224-XT BASIC
таке?
Да, можно брать, вертушка там не очень, но если кривые настроить в биосе, то раздражать не должна
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

EVGalipt: 24.05.2022 22:21 feniks_tm
Увы нужна дискретка, 2-3 монитора не получиться подключить.
12600К и подключайте мониторы без дискретки
Відповісти