Червоні індикатори cpu i ram.

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kyoshintankai
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Зібрав нову систему, і вперше у мене нічого не працює. Пробував оновлювати біос, втикати планки рам окремо. Замовляв r7 7700 з алі. Материнка ASRoc B650M-HDV/M.2 Попався труп, а не проц? Чи може ще щось можна спробувати?
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Вытащить проц и проверить не погнули ли сокете ноги при его установке.
Kyoshintankai
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

дивився під лупою. все добре.
VladimirV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kyoshintankai
Перший старт на амд може ж бути довгим? Яка ОЗП?
Просто дайте йому постояти після запуску хвилин 10...
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Тогда занести проц на ближайшую комп.фирму и просить грн за 200 проверить ваш проц (перед этим вытащите батарейку с материнки, отключите физически от сети мать на 10 минут, дальше Ф5 (лоад селф дефолтс) в уэфи и смотреть, что выйдет или нет).
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Перед тим як визнати процесор "трупом", перевір чи підключений 8-pin CPU (не плутати з 6+2 PCIe), якщо стоїть стара версія, може не підтримувати 7700 (спробуй BIOS Flashback). Встав лише одну планку в перший слот, рекомендований в мануалі. скинь BIOS, вийнявши батарейку на 5-10 хв.
Якщо після всього немає POST, спробуй інший процесор (якщо є доступ).
Відповісти