Зарядка 150W +

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
qawoon
Junior
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Доброго дня!

Шукаю в Україні зарядний блок, який підтримує потужність приблизно 150W та має виходи USB-C і USB-A. У мене є пару Powerbank-ів CANYON PB-2010, які підтримують зарядку і видачу 150W, тому хотів би знайти відповідний зарядний блок.

Дякую!
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

qawoon
Просто з цікавості, а який пристрій розрахований на зарядку 28В 5А?
Solpadeine
Member
Аватар користувача
Звідки: Нікополь

Повідомлення

qawoon
Анкеры есть на 140, или ОЛХ или с Амазона заказать
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я бы не рисковал с нонеймами и Baseus'ами при такой мощности, однозначно смотреть в сторону Anker 717 Charger 140W или хотя бы Ugreen CD289.

Violantius
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

qawoon: 10.07.2024 11:06 Доброго дня!

Шукаю в Україні зарядний блок, який підтримує потужність приблизно 150W та має виходи USB-C і USB-A. У мене є пару Powerbank-ів CANYON PB-2010, які підтримують зарядку і видачу 150W, тому хотів би знайти відповідний зарядний блок.

Дякую!
Трохи про те що я шукав Хтось щось погане або гарне може сказати про ось таку зарядну
Забив на пошуки зарядки. Але з часом з'явилось ще більше оглядів на ту зарядку, про яку була мова в пості вище. Вирішив ризикнути все ж таки. Замовив, протестував її та користуюсь зараз тільки нею. Але тут ще під'їхали пару оглядів (так би мовити заспокоїти мене в виборі). До речі тут й на вашу банку огляд. Раджу подивитись ці два відео повністю по черзі та зробити висновки. Мій висновок такий, що я не помилився з вибором зарядки під все що мені потрібно. Як вона далі буде працювати, покаже час. Але вийти з ладу може все, навіть типу брендовий Китай або інший виробник з ім'ям.
№1
№2
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Все эти зарядки после 20 минут становятся тяжелее на пару кг, взять в руку сложно. Если в настольной с охлаждением все норм - тогда ок.
Відповісти