Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

До теми "в телефоні ти слухаєш покращувачі телфона".
Згадав, що в машині в магнітолі окрім радіо та line-in, є ще й диск, на якому є та саме "The show must go on" у mp3, записана багацько років тому.
Гадаю, навряд хто запідозрить штатну магнітолу Seat Alana з початку 2000-х років у наявності безлічі еквалайзерів та покращувчів звуку :)
Акустика - Helix Blue - досить нейтральна, без яскраво-вираженої жанрової направленості.

Звучання на Alana за харктером, детальністю (особливо верхньої середини) знов таки суттєво відрізняється від звучання вбудованої 887. Я не кажу, що вона звучить дуже добре, детально, прозоро й "воздушно" (як мінімум, її звучання дуже відрізняється в негативну сторону від Blaupunkt, що колись стояв з двома підсилювачами та 8" "музикальним" сабом Helix).
Але тої зажатості та ватності, що є від вбудовки 887, точно немає.
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

То есть, вы сравниваете магнитолу и автомобильные колонки со встроенным звуком и настольными колонками, ощущаете разницу, и утверждаете, что это всё из-за звуковой/магнитолы? :)
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Перечитавши обзор на Personal Audio, ТТХ та кілька сліпих тестів Ріалтеку, замовив Audigy Fx.

Аргументами стало:
- нормальна обв'язка чіпсету/ ЦАПу;
- натівний PCIex (чіп шини такий саме, як на Z - Creative CA0113);
- операційні підсилювачі ST 4558C (такі саме, як у X-Fi та Rx, який хвалять за звук);
- можливість працювати на рідних віндовських драйверах (враховуючи розторопність що Азуса, що Кріатіва з драйверами та немало "позитиву" у відгуках про їх роботу);
- підсилювач навушників MAX97220A (такий саме, як на SB Z, Zx, Rx - як бонус);
- таки не Азус :)

Ввечері маю забрати, подивимось що воно таке.

Отправлено спустя 5 минут 17 секунд:
Spaceman:То есть, вы сравниваете магнитолу и автомобильные колонки со встроенным звуком и настольными колонками, ощущаете разницу, и утверждаете, что это всё из-за звуковой/магнитолы? :)
Ще раз.
Відпочатку я порівнював звучання одного й того самого треку на одній акустиці з різними джерелами (два різних телефони та вбудований 887). Контраргументом було те, що я слухаю "улучшайзери" телефонів, а не звук.
Добре, беру той саме трек з іншого джерела на іншій акустиці. І знову звучання відрізняється від конкретно моєї вбудовки тими саме деталями.

Отже, один і той саме трек на трьох різних джерелах (одне з яких немає жодних "улучшайзерів") однаково відрізняється від звучання на четверому джерелі.
Так, звісно, звучання в а/м та вдома різне. Але відмінність від конкретно моєї вбудовки однакова і я її чую.
При цьому я абсолютно не виключаю, що сам 887 може адекватно звучати за умови нормальної його обв'язки. Я порівнюю із звучанням саме тої його реалізації, що маю у себе.
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tetadoari: Добре, беру той саме трек з іншого джерела на іншій акустиці. І знову звучання відрізняється від конкретно моєї вбудовки тими саме деталями.
Вот я и спрашиваю, а как Вы определили, что в данном случае разница именно в звуковой карте? :) Вы просто послушали музыку на совершенно другом оборудовании, которое сравнивать по определению невозможно, потому что там всё разное :) Ну кроме мп3-файла :) Разумеется, что на разных источниках и разных устройствах воспроизведения оно будет играть по-разному :)
tetadoari: одне з яких немає жодних "улучшайзерів"
Это Вы так думаете :)
vitamir
Member
Звідки: Kyiv City

Повідомлення

tetadoari
Тобто, ви героїчно відмовились від Realtec на материнці заради того ж самого Realtec на субмодулі та ще й крізь міст?
Епічна перемога розуму над залізяччам :rotate:
Востаннє редагувалось 13.01.2017 13:32 користувачем vitamir, всього редагувалось 1 раз.
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tetadoari:Перечитавши обзор на Personal Audio, ТТХ та кілька сліпих тестів Ріалтеку, замовив Audigy Fx.
Обзор, кстати, просто божественнен :D
vitamir
Member
Звідки: Kyiv City

Повідомлення

Spaceman
Роман жжот.
Но, формально, фотки есть. Со всех возможных ракурсов. Таки ОБЗОР, да
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

tetadoari:Аргументами стало:
- нормальна обв'язка чіпсету/ ЦАПу;
- натівний PCIex (чіп шини такий саме, як на Z - Creative CA0113);
- операційні підсилювачі ST 4558C (такі саме, як у X-Fi та Rx, який хвалять за звук);
- можливість працювати на рідних віндовських драйверах (враховуючи розторопність що Азуса, що Кріатіва з драйверами та немало "позитиву" у відгуках про їх роботу);
- підсилювач навушників MAX97220A (такий саме, як на SB Z, Zx, Rx - як бонус);
- таки не Азус :)
Вам нужно в продавцы идти. Если не понимать о чём/какой карте идёт речь, то даже самому захочется купить :up:
Но почитав выводы в том же обзоре, можно ощутить насколько притянуты за уши преимущества этой карты и аналогом чему она в действительности является.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Всё-таки, думал, что чуточку лучше аппаратик выберет))) реалтек как и прочие кодеки и дешевые цапы, обвязка конфЭткой не делает.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

А теперь давайте посчитаем, дешевле была бы замена/покупка матплаты (с более приличным, нежели 887, кодеком) или покупка вот этого вот.
Чую, это далеко не финал истории. Дальше будет что-то в стиле, да, разница есть, но телефон/магнитола всё равно лучше, что делать? :facepalm:

Это не ветка, а какой-то мусорник, хоть и не заглядывай :weep:
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

acm_fan:А теперь давайте посчитаем, дешевле была бы замена/покупка матплаты (с более приличным, нежели 887, кодеком) или покупка вот этого вот.
Чую, это далеко не финал истории. Дальше будет что-то в стиле, да, разница есть, но телефон/магнитола всё равно лучше, что делать? :facepalm:

Это не ветка, а какой-то мусорник, хоть и не заглядывай :weep:
Так самое интересное - давно ж предложили оптимальный вариант на случай "если хочется что-то купить" - внешний ЦАП. Но...
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Вот я и спрашиваю, а как Вы определили, что в данном случае разница именно в звуковой карте?
Еееее... Ще раз?
Той саме трек на тій саме акустиці з іншого джерела звучить інакше.
Той саме трек з іншого джерела на та іншій акустиці звучить так само інакше.
Хто лишається винним?
Это Вы так думаете
Ну да, ну да. Я ж ніколи в магнітоли не лазив та автозвуком не маявся :)
Вам нужно в продавцы идти. Если не понимать о чём/какой карте идёт речь, то даже самому захочется купить :up:
Но почитав выводы в том же обзоре, можно ощутить насколько притянуты за уши преимущества этой карты и аналогом чему она в действительности является.
А що конкретно по пунктах от критично не так? Окрім Реалтеку (який, як і тут же говорять, нормально грає)?
PCIE-чіпсет? Оперційники? Підсилювач для вух? Виробник конденсаторів?

Ніхто ж вище жодного слова про неї так і не сказав. Та й ніхто її не чув, як я розумію.
На overclockers.ru теж огляд є.
Всё-таки, думал, что чуточку лучше аппаратик выберет))) реалтек как и прочие кодеки и дешевые цапы, обвязка конфЭткой не делает.
Хоча б ZxR або STX? :)
Чи C-media Oxygen - це не такий саме кодек? І DSX на іншому дешевому кодеку гратиме значно краще?
Чую, это далеко не финал истории. Дальше будет что-то в стиле, да, разница есть, но телефон/магнитола всё равно лучше, что делать?
Чекатиму на AM4.

Відверто кажучи, попатякали, багацько літер понаписували, а до якогось рішення так і не прийшли.
Так самое интересное - давно ж предложили оптимальный вариант на случай "если хочется что-то купить" - внешний ЦАП. Но...
Побачив, в закладки доадв, почитав, подумав, вирішив, що поки не хочу зовнішній дівайс з Китаю через місяць-два.

Отправлено спустя 42 минуты 47 секунд:
Стільки критики. Але хоч якась реакція саме на цю карту :)
Гаразд, зрозумів. Я банально хочу розібратися.

Oxygen, що стоїть на Азусах в різних варіаціях (по суті ж однаковий чіп, але по різному налаштований відпочатку) - це теж "просто дешевий кодек".
Core3D, що стоїть в Z - це теж кодек та ЦАП до купи.

Гаразд, що варте уваги за принципом "якщо вже купувати, то..."?
SB Z? Bulk версія вписується у бюджет.
Xonar DX - не хочу живлення тягнути (от не хочу і все тут). Xonar DSX - вартий уваги? Чи якщо вже купувати, то таки DX?
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

tetadoari: Гаразд, що варте уваги за принципом "якщо вже купувати, то..."?
This:
Spaceman: Совершенно не вижу смысла тратить деньги на эти звуковые.
Берите ЦАП, толк хотя бы будет, а не просто переставление одного и того же.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

tetadoari
Так забрали карту или нет? Всё равно будет лучше, чем ваш ALC887. Может без ВАУ эффекта, но разница будет и в лучшую сторону. Хотя бы будете знать, что такое дискретное аудио и с чем его едят и потом, может быть, будете отталкиваться от этого. Да, может советуют по умному, но это слишком по умному, можно так договориться до того, что всё что ниже 1000 баксов - это не звук. И тут можно вспомнить о тех категориях, что писал выше. :gigi: Так что купили и радуйтесь, может в будущем захочется что-то лучше...
Востаннє редагувалось 13.01.2017 18:02 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Скажите пожалуйста, есть ли смысл в покупке X-Fi Xtreme Audio (500 грн.) для следующей акустики: Razer Tiamat 7.1 в которые втыкнуты Edifier R1100 (в блоке управления наушников есть спец выход для другой акустики).
Ранее имел X-Fi Elite Pro, но если честно, то не могу сказать, что был вау эффект. Наоборот при нагрузке на видеокарту шли наводки в наушниках (колонок тогда еще не было). Но элит про был на ПСай слоте, а X-Fi Xtreme Audio на псайекспрес.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Пушкин
Вспоминается фраза из какого то журнала или обзора, что X-Fi Xtreme Audio не годится для музыки, а X-Fi Xtreme Gamer для игр, что их типа попутали в названиях... :) Источника уже не помню
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Ну тогда в топку ее. Мне звуковая нужна только для музыки\фильмов. В игры не играю.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Пушкин
X-Fi Xtreme Audio -оказывается, это почти перемаркированная Audigy SE, т.е. тот же ЦАП, что и у Audigy SE...
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

tetadoari:А що конкретно по пунктах от критично не так? Окрім Реалтеку
так цього вже достатньо, цап - джерело звуку, якщо джерело паршивеньке, що не навішуй - доброго звуку не буде. А от у картках з більш-менш пристойним цапом можна замінити операційники, конденсатори, живлення підрехтувати та вижати ще кращий звук. краще б взяв на CS4398 Xonar, ніж креатив на Realtek
Frees
Member

Повідомлення

Камрады, у меня тупейший казалось бы вопрос. Хочу в звуковухе Аudiotrak prodigy cube поменять операционный усилитель на AD8066ARZ-DIP так вот какой его стороной правильно вставлять или без разницы? :)
Відповісти