Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

та не особо и дорога, хотя и дороже небалансной, другое дело, что дешевых балансных аппаратов наверное нет, так как балансное подключение используется в первую очередь на студийном оборудовании, и во вторую на аудиофильском, для массового же рынка технология вообще бесполезная, так как удорожает продукцию без увеличения качества, способного привести к увеличению продаж, если простым языком.

Отправлено спустя 7 минут 56 секунд:
проверить балансность аппарата довольно легко, проверьте наличие одинаковой амплитуды сигнала на земля-плюс и земля-минус. если сигнал только на одном из полюсов - это псевдо, а если один из полюсов общий с землёй - вообще небалансное. по факту, псевдо - небалансное, его наверное маркетологи придумали)
полезность балансного подключения имеется только при малой мощности сигнала, и не коротких кабелях, т.е. межблочные подключения, микрофоны. Подключение же наушников балансным не является по сути, это обычное поключение з раздельной землей каждого канала, так как сигнал одного из полюсов не инвертируется наушниками)
Victor Kotyara
Member
Аватар користувача
Звідки: Белая Церковь

Повідомлення

SERGBILL
нет, оно то есть и настоящее балансное, но сигнал идет через микруху, которая и делает его балансным, что качества звуку не добавляет. Хотя, если шнурки длинные, то польза, конечно, будет. Схемы с трансформаторами уже покруче, ну а в идеале- раздельные тракты для одной и другой фазы.
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

maroders2
Если найдете t.c. electronik konnekt 6 недорого, то берите не задумываясь.Правда он firewire.Я брал пару раз за 1300-1500 грн.
У него транспорт на голову выше конкурентов(чип DICE Jr).Лучше только RME fireface 400 будет или Impact twin.У конекта и балансное подключение есть.
Focusrite Scarlett Solo и E-mu 0404 не очень... Focusrite очень разачаровала.Схема очень простая и звук плоский, безжизненный.E-mu получше, примерно уровень DX.На уши стоит JRC2114.Еще у E-mu есть проблема с повышенным шумом на одном из каналов.В сети есть инструкции как исправить.Вобщем требует напильника.

Я вообще не пойму почему почему все производители не используют балансный выход.Это-же изначально заложено в принцип работы дифференциальных ОУ и решает проблему плохой коммутации/некачественных или длинных кабелей.При возможности всегда надо использовать балансное подключение.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Удалено. Не в ту тему отправил :facepalm:
vitamir
Member
Звідки: Kyiv City

Повідомлення

VetalySd: Я вообще не пойму почему почему все производители не используют балансный выход.Это-же изначально заложено в принцип работы дифференциальных ОУ и решает проблему плохой коммутации/некачественных или длинных кабелей.При возможности всегда надо использовать балансное подключение.
Реализация балансного подключения "в железе" всегда дороже небалансного. Очень часто эти затарты не оправдывают преимуществ, котрые , безусловно, в балансном подключении имеются. Также есть стандарты, которым изготовители изделий обязаны следовать, позиционируя их в определенный сегмент рынка.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Доброго дня.
Потребую допомоги врешті визначитись - тому прийшов до вас за порадою :)
Перечитав сотні сторінок форумів та обзорів (в тому числі й закордонних), однозначного роузміння досі немає.

Наразі маю вбудовку Realtek ALC887.
Нещодавно на зміну Creative FPS 1600 (якій вже було 17 років) прийшли Edifier R1100 (вибір саме них, а не старших 1600 чи 1800 було обумовлено виключно дизайном). У середній перспективі не виключаю апгрейд до чогось рівня R2700 (1100 переїдуть до телевізора), але не факт.
Звук у порівнянні із FPS1600, звісно, став приємнішим, однак все-одно вуха не радував. "Ну чого ж ти хотів від такої акустики та ALC887?" думалось мені.

Вчора провів порівняльне прослуховування за участі себе та своєї дівчини (вона слухала всліпу) задля визначення "слабого звена".
На колонках (R1100) слухався один і той же файл (mp3 320kbps) "The show must go on" Queen від компа, Lenovo X3 Lite та Mi Redmi 3X по декілька разів. Будь-які "улучшайзери" вимкнені.
Ми обидва хоч і не меломани, але вирок однозначний: комп звучить відчутно найгірше навіть без "ловли блох", телефони - відчутно детальніше та чистіше.
В принципі, звучання "як від телефонів" мені наразі буде достатньо (хотілось б з прицілом на можливий апгрейд до R2700).
Іноді можливі навушники (нічого екстра та мега - якийсь повнорозмірний Philips, якому вже багато років)

Для чого: переважно музика (рівня mp3 320, дещо є у флаку; жанрова направленість: Queen, Scorpions, Rolling Stones, Океан Ельзи, іноді згадати молодість - Scooter, Prodigy, іноді щось з сучасного).
Погратися - так, буває. Та навіть якщо це щось на кшталт Sniper Elite, ніяких особливих вимог до супер-позиціонування тощо я не маю.
Система: Win7 x64 (але маючи в голові Win10).
На "нічого не міняй, різниці не відчуєш" одразу відповім запитанням: "Невже сучасні ЗК звучать гірше, ніж телефони?"

Отже, дилема полягає між:
Creative Audigy Fx, Audigy Rx, Asus DSX, Asus DX.
Бюджет: бажано до 1.5k-2k грн.

Audigy Fx
Відгуків про неї найменше.
+ Creative (колись був Live! 5.1, залишив лише приємні враження)
+ Realtek (можливість не прив'язуватись до Креатівівських дров, обійтися віндовзькими. Вбудовка на віндовзьких працює краще - не шипить при вимкненні компа)
- таки Realtek (хоча й роузмію, що більше залежить від реалізації)
- драйвери.
По звучанню не знаю. За тестами та поодинокими відгуками звучать наче непогано, "чистенько". На скільки гірше Rx, DSX?

Audigy Rx
+ "легендарний" E-mu. Але навіщо сьогодні потрібна більшість його 3D-функцій? ))
+ за тестами звучить як Fx; за відгуками - звучить чудово.
- драйвери (хоча за часів SB Live! із ними у мене проблем не було)
За відгуками звучать чудово. На скільки краще за Fx? Чи почую я це?

Spund Blaster Z
+ новий чіп
+ за тестами непогане звучання
- ігрова направленість
- драйвери
Якщо surround та ігрові примочки не дуже актуальні, то чи він потрібен?

Xonar DSX
+ змінний ОП (ну такий собі плюс)
+ за тестами (закордонними) звучить дуже близько до DX
- Asus (у мене із ними власні стосунки)
- Драйвери, прив'язка до Азузівських

Xonar DX
+ За обзорами та відгуками - звучить чудово
- додаткове живлення (не фен-шуй ще один кабель довжиною 80см робити та тягнути)
- Asus (у мене із ними власні стосунки)
- Драйвери, прив'язка до Азузівських
Чи звучить відчутно краще за DSX та Rx?

Звісно, хотілось б обмежитись мінімальними вкладаннями (тому Fx bulk або DSX), але якщо різниця із Rx/ DX/ Z відчутна - то ок.

Буду вдячний за думки та поради, особливо про Fx (якщо можна, без "це ж Реалтек - тому лайно". Весь Asus - це C-Media і що? :) )
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Давно я такого лонгрида не видел и честно прочитал по диагонали.
Заполните весь профиль, будьте добры.
До $50 звука нет, а до $100 это только затравка.
После меня ещё напишут, но я рекомендую присмотреться к апгрейду до платы с набортным ALC889 или новым ALC1220. Для mp3 320 ничего больше смысла не имеет.
Если таки хочется отдельно, то глядите на китайцев, особенно на базе АК (Asahi Kasei). Но снова же, без нормального питания и обвязки там ждать чудес не следует.

Где же куратор темы и FAQ? :rolleyes:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

acm_fan
Первый раз слышу рекомендацию по звуку - это замена материнки - и во сколько это обойдётся? Почти везде лепили (не знаю, как сейчас) - ALC892 - любая из дискретных карт будет лучше по звуку, чем ALC892, а тем более ALC887.
yan_kos
Junior
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення

tetadoari

Xonar DX дійсно трошки ліпше звучить за DSX хоча на mp320 різницю не помітиш. На рахунок Audigy Rx vs Xonar DX особисто я різниці не помітив. Слух в мене - ведьмідь прищимив дещо, але як сказали ті кого ведьмідь не знайшов що та що та карта звучать однаково непогано і тут вже більше кому який бренд ближче та грошей не жаль.
В мене особисто Xonar U7 (тому що знайшов б/у по смачній ціні) яка є аналогом Xonar D1\DX, але з USB інтерфейсом.

P.S. проблем з драйверами ні на Windows (7,8,10) ні на Linux з U7 немав. Mac OS X взагалі вставив та грає :)
P.P.S. всі карти прості і якщо немає музичного слуху, дорогої апаратури, можна брати будь яку яка по грошам різниця тільки в дод. опціях які актуальні якщо у вас багатоканальна аудіо система.
Востаннє редагувалось 11.01.2017 10:53 користувачем yan_kos, всього редагувалось 1 раз.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

acm_fan
Лонгрід - виключно задля розуміння навіщо, чому та яких хочеться результатів (аби виключити "все, що до $1000 за одну колонку не грає").

Ок, заповнив.
І Fx, і DS/DSX - як раз $50. Тобто, вони гратимуть гірше, ніж мобільний телефон? Що ж тоді гратиме "на рівні із Lenovo X3 Lite/ Redmi 3X"?

Апгрейд мат.плати зараз не має сенсу оскільки чекаємо на AM4.

Avenger80,
"любая из дискретных карт будет лучше по звуку, чем ALC892, а тем более ALC887."
Fx на 898 це теж стосується?

yan_kos,

Rx/ DX - дякую. Із Азусом у мене власні стосунки :)
Щодо драйверів - начитався відгуків на Амазоні.
Слух "звичайний" (музикою не займався, на заовді в цеху не працював), із опцій потрібне звучання 2.0 "не гірше, за мобільний на тих саме колонках" ))

Дякую :)
Востаннє редагувалось 11.01.2017 10:56 користувачем tetadoari, всього редагувалось 1 раз.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

tetadoari
Мне кажется, что всё будет играть хуже, чем мобильный телефон, т.к. в мобильном телефоне всё по умолчанию направлено на качественный звук - характеристики чипа, улучшайзеры и т.п. А компьютерная акустика - это как самодельный конструктор с многими неизвестными... Вот у меня DSX - по сравнению с телефоном играет не так красочно, но правдивее и разделение по звукам лучше, но как бы суше и нейтральнее звук, на телефоне плотнее звучит. Но если сравнивать с ALC892 на профильной материнке, то DSX звучит лучше и богаче.
Востаннє редагувалось 11.01.2017 11:01 користувачем Avenger80, всього редагувалось 1 раз.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Avenger80:tetadoari
Мне кажется, что всё будет играть хуже, чем мобильный телефон, т.к. в мобильном телефоне всё по умолчанию направлено на качественный звук - характеристики чипа, улучшайзеры и т.п. А компьютерная акустика - это как самодельный конструктор с многими неизвестными...
Ееепффф....
Я, звісно, дуже давно не в темі комп-звука, але невже сучасні ЗК грають гірше за мобільний, що підключено до тих саме колонок у тих-саме умовах? :eek: :spy:
yan_kos
Junior
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення

tetadoari: І Fx, і DS/DSX - як раз $50. Тобто, вони гратимуть гірше, ніж мобільний телефон? Що ж тоді гратиме "на рівні із Lenovo X3 Lite/ Redmi 3X"?
Потенційно вони будуть грати ліпше.
Особисто я порівнював звук декілька iPod`ів, Nexus'сів (декілька телефонів та планшет 10) та iPad 2 - вони грали просто трошки чистіше вбудованого звуку.

Додав:
Але жодному мобільному девайсу до Xonar U7 не дістати. Повністю згідний з Avenger80.
Artem_
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Поначалу слушал встройку на материнке ASUS Maximus 5 gene и ее Supreme FXIII - под крышкой что-то на тему ALC8XX. Заменил на ASUS DX. Разницу хорошо было слышно и на MP3 320, и на чем угодно (также как и ТС слушаю рок). Звук стал чище, детальнее. Не нравилось бубнение на низких частотах. Но тут была гора вариантов попинать колонки, усилитель. Да и на вкус... DX за свои деньги хорошая карта, стоит попробовать.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

http://www.wincore.ru/hardware/5110-qua ... s-lte.html - просто вот выйдет новый мобильный проц, какая звуковая карта по характеристикам достанет до этого проца? Может, конечно, я что-то не понимаю... Но если с этим процом в связке всё грамотно реализовано внутри, то звучать должно хорошо...
yan_kos
Junior
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення

Avenger80:Avenger80
Звук дуже суб'єктивна штука. І сухі цифри грають мало ролі. Головне в якісному звучанні - чіткість що б можна було почути кожний інструмент по окремості.
А от баланс по частотам, акцент на певному діапазоні це вже кому що подобається - це те що називають драйвом.
Повнота ж звуку, якщо відкинути улучшалки які портять чіткість, і т.п. залежить від рівень як запису так і апаратури що грає.
Тож хто хоче чути музику і далі будуть обирати спеціалізовані рішення (як дешеві так і дорогі).

ІМХО :)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

yan_kos
Да, звук дело тонкое, Петруха... :) Недавно наткнулся на форум, где спорят, что лучше - Aimp или Foobar - жаркий спор. В общем, везде свои нюансы... Также по разному звучат Creative и Asus. У Креатив звук более динамичный и попсовый, а у Асус более музыкальный, правдивый и как бы сухой.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Avenger80, дякую.
Із вбудовки звук якийсь... задушений та ватний. Ми обидва (я та дівчина, що всліпу слухала) зійшлись на однаковому сприйнятті.
З мобільних в першу чергу з'явилсь детальніші верхи та приємніші низи (на скільки їх здатні дати ММ-колонки, та цього рівня мені достатньо) - цього й хочеться отримати.

yan_kos, зовнішню якось не хочу.

Artem_, у мене ще Ambient та Lounge підмішується :)
У Креатив звук более динамичный и попсовый, а у Асус более музыкальный, правдивый и как бы сухой.
Не вперше чую таку думку.
Це стосується і "realtek-based" Fx?

Власне, аби не мусолити все по сотому колу. Я розумію, що "і взагалі треба на звук $100500 та over9000 нафти викласти аби хоч якось зазвучало :)
Але... враховуючи бажання результату, сенсу у DX/ Rx, мабуть, особливого нема.

1. Чи Fx/ DS/DSX додадуть детальності та чистоти в порівнянні із вбудованим ALC887?
2. Хто з них гратиме чистіше (не "яскравіше" та "дискотечніше", а правдивіше в плані музикальності)? Якщо таки однозначно DSX, доведеться переступати через свої стосунки з Азусом :)
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Разница в бюджетном звуке лишь в улучшайзерах. То, что с телефона кажется лучше - просто следствие именно такой настройки аудиовывода. Если подёргать эквалайзер, то и на других будет аналогично.
Совершенно не вижу смысла тратить деньги на эти звуковые.
alexvvv
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

tetadoari Для таких колонок як Edifier R1100 заміна звукової взагалі нічого не дасть, якщо дуже хочеться карту то можна взяти стареньку Creative Sound Blaster Live! 24-bit, SB0410.
Відповісти