HyperX Cloud - ніяк не можу підключити навушники з мікрофоном

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка, я не знаю шо роблю не так, підключив 2 провода до передньої панелі ПК, а навушники лише грають, мікрофона не видно (. Може то в тій панелі керування реалтеком щось зробити? Вже півгодини злий мучусь (

Отправлено спустя 37 минут 18 секунд:
накінець розібрався....
Vgamble
Member

Повідомлення

Хм.. подключаю два разьема в переднюю панель, рилтек выводит всплывающее окошко для наушников и следом для микрофона, жмакаю два раза ОК, все работает. Может какие то настройки сбились? Уши новые? Раньше пользовались ними на этом компе?
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Абсолютно нові, то я тупив чи недовтикав їх в ті роз"єми. Вже все нормально.
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

А як налаштувати реалтек таким чином, щоб він не скидав налаштування? Сьогодні зранку копм включив, а навушників з мікрофоном в Устройствах воспроизведения немає... прийшлось заново перетикувати ті кабелі. Не знаю чому але той реалтек в мене з першого разу правильно не працює. Коли підключаю кабель вух - Вибираю в вікні реалтеку Навушники, а коли підключаю мікрофон, то реалтек не завжди реагує. От зараз знов хвилин з 10 включав/виключав кабелі, поки реалтек все вірно відреагував. Чи можна якось ці установки зберегти? щоб коли я вранці включив комп то навушники з мікрофоном вже були б підключені до пк і не потрібно було б їх шарпати знов за кабеля?
спойлер
realtek.jpg
1.jpg
2.jpg
От коли я втикаю / витикаю - то на 2-х оснанніх зображеннях комп реагує незавжди адекватно.

Може то я щось не так роблю, але не хотілось би кожен раз перетикувати їх. Як би ці налаштування зберегти?
Igor_1974
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Сьогодні те саме
Включив зранку ПК, і ось, система знову не бачить навушники з мікрофоном
спойлер
1.jpg
2.jpg
Навушники НЕ відключав від ПК... зараз знову прийдеться їх перетикувати кабелями. Що це може бути?
Відповісти