Присобачить кулёр с креплением на 775 к 1366

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Всім доброго дня!
Є такий от кулер,з таким кріпленням під 775.
спойлер
Зображення
Задача,відповідно,прикріпити його на сокет 1366.
Самий простий варіант - змінити цю хрестовинку на відповідну для 1366.Благо,вона відкручується.Але в мене такої нема :rolleyes:
Інший варіант,пропонований камрадами - натфільком роздвинути ці отвори на потрібну кількість.От і хотів попитати,чи хтось таке робив,і як ефект?Там відстань між отворами 72мм і 80мм для 775 і 1366 відповідно.Запас по рамці кріплення наче є,але не впевнений,що вистачить для такої різниці.
Буду вдячний за ідеї і поради!
jimbo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheGuy:От і хотів попитати,чи хтось таке робив,і як ефект?
7 раз отмерь - 1 отреж, и всё отлично будет держаться(а вот мерзкие клипсы интела я бы поменял на болт+гайка+шайбы). Если прям сейчас нету материнки 1366 - рисуем крепеж на бумаге, прикидываем, где и сколько спилить, и хватит ли имеющихся рамок. Если не хватает - идем к жестянщикам автомобильным, вырезаем новую прижимную пластину. Можно даже без таких вот ножек, загнутых к материнке - просто переходим к креплению кулера на болты-гайки.
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Та мать є,і стоковий кулєр є.Просто перепав за копійки цей кулер,і хотів його якось прикрутити.
Дякую за наводку - пограюсь натфільком,гірше не стане точно.
ndrey
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnepr

Повідомлення

Верно говорят,пака катану 3 не взял сам надфилем баловался несколько раз :gigi:
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

З натфільком не вигоріло - напросився проводити процедуру не той спєц - петлі поломані.Шукаю варіант далі.Вчора весь радіоринок обійшов - кріплень нема.
Знайшов таке ось кріплення,товариш подарував.Але його не підженеш сюди ні під яким соусом,я бачу.
спойлер
Зображення
Копаю далі:(
jimbo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheGuy:Копаю далі:(
вот тебе то, о чем я говорил, набросаное в пеинте. Вычерчивай и из сталюки вырезай прижимную пластину.
спойлер
крепеж.png
и бекплейт можно вырезать, если нету(с проклейкой изолятором каким-нибудь)
AndyS
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

TheGuy: Копаю далі:(
Якщо не викинув бекплейн на 775-1366 від Noctua NH-U12P то можу вислати його.
Щось здається щось таке є
спойлер
Зображення
TheGuy
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AndyS
був би вдячний!
Не певен,що це відразу вирішить проблеми,та все ж - гляди,допоможе.А як ні,то "передам далі" нужденним.Ціна питання?
AndyS
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

TheGuy
Все як на картинці.
Куди висилати в лічку скинь. Завтра вишлю НП.
Валяється без діла.
Безвозмездно :beer:

Отправлено спустя 22 минуты 3 секунды:
Стойки-гвинти в бекплейн.
На кулері болгаркою зробити прорізі замість отворів. Зверху прижметься цими серпоподібними пластинами.
Усьо!
Я собі бекплейн сам на 775 вирізав, та мутив кріплення з чого було. Кулер башня з трубами, а від чого вже не скажу. Зараз е5450 майже пасивно охолоджує.
Відповісти