Материнские платы MSI на чипсете Intel Z270 способны самостоятельно разгонять Core i7-7700K до 5,2 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

zmax
еще раз, сам выведи формулы зависимости мощности от тока и напряжения.
графики, я надеюсь, не понадобятся.
BossUA
Member
Аватар користувача
Звідки: до сих пор и не более

Повідомлення

Много шума в коментах, а вывод один: Интел теперь считает троттлинг штатной фичёй. Кому это не нравится может бежать в магазин за новым экскаватором Ризен.
Точка. B-)
MitMot
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:
MitMot:Vega и Ryzen получат новую шину AMD Infinity Fabric
Це стосується серверних версій, а не десктопів,.
Ну что вы такое несёте мистер,читайте просвещайтесь :-/ http://www.hardwareluxx.ru/index.php/ne ... bric-.html

Вот когда выйдет Vega и Ryzen то такой тандем получит значительный "буст" в играх,а ваши интел+нвидиа останутся за бортом технологий.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MitMot
Я це читав, складності перекладу :) Назовні ніяка Infinity Fabric з десктопних або мобільних кристалів не виходить. Немає там шини інтерконекту. Як все влаштовано в середині, повторюсь, абсолютно по барабану пересічному користувачу, та і не пересічному теж. Тебе, наприклад, сильно хвилює наявність і характеристики кільцевої шини в середині інтеловських проців? А в серверних кристалах навіть пари штук. А от в серверних версіях зену Infinity Fabric якраз і виходить за межі кристалу і забезпечує міжпроцесорний інтерконект. Але і там це значення не має, оскільки навіть в попередню шину, гіпертранспорт, ніколи нічого не впиралось, не вона була слабкою ланкою :)

Ніякого бусту від так званого тандему не буде. Вега і райзен будуть з'єднані традиційним PCI-E хоча б тому, що альтернативної шини не передбачено фізично. І в PCI-E, до речі, теж і близько не впирається жодна з існуючих відеокарт. Абсолютно аналогічно як і в інших варіантах тандему - вега+кор, кор+паскаль, паскаль+райзен.
Це по-перше.

А подруге, що ти з цією інфою робиш в темі про материнки MSI на чипсеті Intel Z270? Прямо не фанат 80-го рівня :laugh:
MitMot
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:MitMot
Я це читав, складності перекладу
Мистер снимите напрочь приклеенные сине зелёные очки,которые создают вам сложности для чтения новостей от АМД! Infinity Fabric это не название новой шины 512гиг\с-10000, это название логики взаимодействия! "Infinity Fabric является частью не только графической архитектуры Vega, но также процессоров Summit Ridge и RYZEN, как и мобильных процессоров Raven Ridge"
Я здесь в этих новостях для интелофилов,всего лишь для того что бы сказать вам что Интел теперь уже отстой и не чего кардинально нового у неё нет, со времён i7-1366.
Відповісти